صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 17 از مجموع 17

موضوع: مشکل در join شدن یکی از سرور ها به domain

نام حقيقي: بماند

عضو عادی شناسه تصویری Leon
    نوشته
    295
    سپاسگزاری شده
    156
    سپاسگزاری کرده
    288
    آقا مصطفی یه دوستی تو این پست :
    مشکل در join شدن کلاینتها به domain
    منتظر کمک شماست ...
    سعی کنیم تجربیات و راه حل ها رو در اختیار دیگران هم بزاریم. این اساس کار این تالار هست./

اما در مورد مشکل شما :

حین disjoin سیستم، computer name رو هم عوض کن. بعد دوباره join کن، فک کنم مشکلت حل شه .

نام حقيقي: it

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    سلام.من اگه جای شما باشم تو سروری که دامین کنترلر هست سرویس دیگه ای (به جز dhcp)نصب نمیکنم.درسته کمی هزینه بالا میره ولی خیالت راحته.البته این چیزی که من میگم بیشتر پیشگیریه و ممکنه به درد کار الان شما نخوره.در اصل من صورت مساله رو از اول پاک میکنم تا دردسر اضافی برای خودم درست نکنم.شرکتی که حاضر نیست پول خرج کنه برای خرید سرور دامین کنترلر مطمئنا در پرداخت حق الزحمه کار اضافه ای که به ما تحمیل میشه مشکل خواهد داشت و قدر زحمتمونو نمیدونه

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

رفع مشکل the trust relationship between this workstation and primary domain failed

راه حل خطاییtrust relationship the secuity database on the sever does not have a computer account for this workstation

برطرف نمودن مشکل the trust relationship between this workstation and the primary domain failed

join domain ا

the security database on the server does not have a computer account for this workstation relationship پیغام که

حل مشکل join کردن در شبکه the trust relationship

the security database on the server خطا

پیغام The trust relationship between this workstation and the primary domain failed

وارد نشدن یوزر به دامین و ارور the trust relation betwen

رفع ارور the trust relationship between this workstation and the primary domain failed

برطرف کردن ارور the trust realtionship between this worktion and the primry domian faild

پیغام an active directory domain راه حل رفع مشکل

رفع مشکل the trust relationship between this workstation and the primary domain failed

رفع خطایfaild to join

خطای the trust relationship between this workstationthe security database on the server does not have a computer account for this workstation trust راه حل پیغام خطا در کانکت شدن به 2008 sql server در ویندوز7نحوه join to domain کردن ویندوز 7 rejoin سرورچگونگی حل مشکل the trust relationsship between this workstation and primary domail failedرفع مشکل join serverراه حل برطرف شدن ارور the trust relationship between this workstation and the primary domain failedفعال کردن دامین در my computerدر مورد trust relationship between this workstation راه حلtrust relationship between this workstation & the primary domain failed

برچسب برای این موضوع