نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل در join شدن د ونیدوز سون

نام حقيقي: hamid

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    61

مشکل در join شدن د ونیدوز سون

سلام خسته نباشید . من سروم ویندوز سون هستش و از طریق دیگر سیستم ها با ورک گروپ کامپیوترهای دیگر را شر کردم و برای جوین شدن دیگر سیستم با رمزی که انتخاب کردم راحت جوین میشه ولی یکی از سیستم ها را هرکاری میکنم جوین نمیشه . دلیلش را نمیدونم چیه من از ارور اون یه عکس گرفتم که اینجا قرار میدم. در ضمن فقط با همین سیستم مشکل دارم دیگر سیستم ها با هم مشکلی ندارن حتی کارت شبکه این سیستم را هم عوض کردم ولی پیدا نشد و یه چیزی دیگه این سیستم شبکه میشه ولی جوین نمیشه برای شر کردن فایل ها بین بقیه سیستم ها.

موضوعات مشابه:

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidtbt نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید . من سروم ویندوز سون هستش و از طریق دیگر سیستم ها با ورک گروپ کامپیوترهای دیگر را شر کردم و برای جوین شدن دیگر سیستم با رمزی که انتخاب کردم راحت جوین میشه ولی یکی از سیستم ها را هرکاری میکنم جوین نمیشه . دلیلش را نمیدونم چیه من از ارور اون یه عکس گرفتم که اینجا قرار میدم. در ضمن فقط با همین سیستم مشکل دارم دیگر سیستم ها با هم مشکلی ندارن حتی کارت شبکه این سیستم را هم عوض کردم ولی پیدا نشد و یه چیزی دیگه این سیستم شبکه میشه ولی جوین نمیشه برای شر کردن فایل ها بین بقیه سیستم ها.
    این پیغام میگه پسورد رو اشتباه میزنی به حروف بزرگ و کوچیک هم دقت کن !

اگه مشکل داری بجای Home group از Work group استفاده کن !

نام حقيقي: hamid

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkm نمایش پست ها
    این پیغام میگه پسورد رو اشتباه میزنی به حروف بزرگ و کوچیک هم دقت کن !

اگه مشکل داری بجای Home group از Work group استفاده کن !
    سلام . دوست عزیز من برای تمامی سیستم ها همون جوری که توی عکس معلوم هستش با حروف کوچک تایپ میکنم و مشکلی نداره راحت جوین میشه ولی فقط با این دستگاه مشکل داره حتی من تو سرور که پسورد را ساختم پسورد را کپی کردم و توی دستگاه مورد نظر پیست کردم ولی بازم همون ارور را میده. در ضمن چندین بار هم ویندوز عوض کردم تفاوتی نداشت.

نام حقيقي: سلیمان

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام بچه ها - اگه به چنین مشکلاتی که الآن میگم بر خوردید کافیه نوشته های منو دنبال کنید تا به نتیجه برسید .
    اگر homegroup - هم گروپ - ساختید در ویندوز 7 - و برای join -جوین شدن با این پیغامهی خطا برخورد کردید من میتونم کمکتون کنم.
    یه سیستم با windows 7 - ویندوز 7 - میزبان میشه create a homegroup رو زدید اما بعضی از سیستمها جوین میشن و بعضی نمیشن و ارور eror میده که پسورد اشتباهه password is incorrect و اینکه پسورد حساسه نسبت به حروف کوچک و بزرگ . اما شما مطمئنی که پسورد 100 درصد درسته - فقط و فقط کافیه که تاریخ سیستم ها رو با هم یکی کنی -و دقیقا هم زمان بشن -
    میدونم که سایتای زیادی رو گشتی و کلی چرت و پرت خوندی که هیچ کدوم به دردت نخورد و هر کس هر چی تو ذهنش بود رو نوشته . و نمی دونم چرا از چیزی که مطمئن نیستن به دیگران توصیه میکنن .
    اگه دوست داری با یه ایمیل ساده تشکر کن - - تا بدونم این مطلب به درد کسی خورده یا نه
    rooyaye_mahal@yahoo.com

نام حقيقي: سلیمان

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

homegroup-password is incorrect - join -جوین نمیشه میگه پسورد اشتباه .

سلام بچه ها - اگه به چنین مشکلاتی که الآن میگم بر خوردید کافیه نوشته های منو دنبال کنید تا به نتیجه برسید .
    اگر homegroup - هم گروپ - ساختید در ویندوز 7 - و برای join -جوین شدن با این پیغامهی خطا برخورد کردید من میتونم کمکتون کنم.
    یه سیستم با windows 7 - ویندوز 7 - میزبان میشه create a homegroup رو زدید اما بعضی از سیستمها جوین میشن و بعضی نمیشن و ارور eror میده که پسورد اشتباهه password is incorrect و اینکه پسورد حساسه نسبت به حروف کوچک و بزرگ . اما شما مطمئنی که پسورد 100 درصد درسته - فقط و فقط کافیه که تاریخ سیستم ها رو با هم یکی کنی -و دقیقا هم زمان بشن -
    هیچ نیازی به تغییر تنضیمات و یا از کار انداختن fire wall نیست .
    نیازی به تغییر تنضیمات anti virus نیست .
    لازم نیست گزینه turn off رو در homegroup بزنید .
    در مورد ارور عدم دسترسی هم وقتی که با homrgroup جوین بشین مشکل عدم دسترسی حل میشه . اما اگه علاقه ای به homegroup ندارین و با ارور عدم دسترسی مثل همون چیزی که دوستان با عکساشون فرستادن . به طور خلاصه بهتره که به جای درایو فولدر ها رو shear کنین .و در قسمت دسترسی ها در قسمت تنضیماته shear گزینه ی evreyone رو اضافه کنید .
    البته توجه کنین که در homegroup برای shear کردن کافیه رو فولدر نه درایو کلیک راست shear with رو بزنید و در اون قسمت بعد از shear کردن به قسمت advanced shearing و بعد Permissions - و بعد add و بعد از اون advanced و درین پنجره find now ودر گزینه ها homegroup رو اضافه کنید و اگر این قسمت بلافاصله بعد از کلیک راست کردن روی فولدر و انتخاب shear with و advanced shearing ظاهر شد که کافیه homegroup رو add کنین . توجه کنین توجه کنین که فولدر رو در homegroup به اشتراک میزارن نه درایو رو .
    و در اشتراک گزاری بدون homegroup برای حل کردن مشکل یوزر و پسورد که برای ورود به سیستم مورد نظر احتیاج داره یا پسورد رو از تنضیمات homegroup برمیدارن یا روی my computer کلیک راست properties و سپس change setting و بعد network id رو انتخواب کنید و گزینه دوم رو بزنید که میکه این یه شبکه ی خانگیه نه تجاری و اینطوری با پایین اوردن سطح امنیت دسترسی رو ساده تر میکنین . اما اگه میخواین امنیت همچنان به قوت باقی بمونه در همین قسمت باید یوزر و پسورد انتخاب کنین .
    اگه دوست داری با یه ایمیل منو با خبر کن - - تا بدونم این مطلب به درد کسی خورده یا نه
    rooyaye_mahal@yahoo.com

tara_a2007 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: جعفر توانا

عضو عادی شناسه تصویری ICT-M
    نوشته
    768
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    147
    این همه دردسر واسه WorkGroup !!!!!!!! از همون اول میرفتی دامین نصب میکردی !

کلمات کلیدی در جستجوها:

پیدا کردن پسورد homegroup

پسورد homegroup

پایین آوردن سطح امنیت ویندوز 7

مشکل در join شدن homegroup

پسورد اشتباه homegroup

مشکل شر در سون

error wrong password home group 7در ویندوز

پایین آوردن سطح دستری در یوزر ویندوز 7

نحوه join شدن به homegroup در ویندوز 7

homegroup join create

نحوه جوین شدن در ورک گروپ