نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: راهنمایی در مورد شبکه محلی

نام حقيقي: VAHID ES

خواننده شناسه تصویری mazyar2
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    39

راهنمایی در مورد شبکه محلی

سلام
    من 6 تا کامپیوتر رو که 2 تاش لپ تاپ هست که ویندوز لپ تاپها سون هست و الباقی ایکس پی. حالا من ایناروبا هم شبکه کردم بوسیله یه هاب 8 پورت. الان میخوام یه پرینتر اچ پی 4 کاره 1522nf رو که قابلیت اتصال به شبکه رو داره به شبکه فعلی وصل کنم. من قبلا پرینت سرور انجام دادم آیا اینم مثل همون انجام میشه. لطفا راهنمایی کنید. سوال دومم اینه که وقتی ویندوز سون رو با ایکس پی شبکه میکنم زمانیکه میخام یک دیتا به لپ تاپ ها که ویندوز سون دارم ارسال یا دریافت کنم یوزر پسوورد میخاد. چیکار کنم که مثل ایکس پی راحت فایلهارو شیر کنم
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علی

عضو عادی
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    26
    سلام.شما از طریق آی پی M1522 که تو دفترچش باید باشه برو تو کنسولش رنج ip شو مثل رنج آی پی شبکه خودت set کن.خودش رو هم که میزنی به Hub Switch.مثل پرینت سرور که خودت اشاره کردی
    این مشکلی که داری برای اشتراک فایلها واسه اینه که شبکت Workgroup.اگه بیاریشون توی یه Domain با دسترسی هایی که به user ها واسه shared folders ها میدی دیگه مشکلی نداری.
    یه ویندوز سرور همراه اکتیو دایرکتوری و DNS نصب کن، یوزرهاتو داخلش تعریف کن، کلاینتها رو هم member of domain نکنی مشکلت برطرف میشه...

نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    39
    علی جان خیلی ممنون از راهنماییت. اگه از یه نرم افزار مسنجر تحت شبکه استفاده کنم چی ؟ برای انتقال داده ها و چت داخلی؟؟؟ یعنی کار شیر کردن سیستم هارو انجام نمیده؟ آخه سیستمها یکم قدیمیه فکر نکنم جواب بده

نام حقيقي: علی

عضو عادی
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    26
    نرم افزارهایی جانبی که برای چت داخل شبکه هستن، زیادن ولی من تا حالا برای موردی که شما میگین باهاشون کار نکردم یعنی نمیدونم این قابلیتو دارن یا نه.ولی یکی از Applicationهای حرفه ای که تو این مورد بخصوص تو سازمانها یا شرکتهای بزرگ استفاده میشه office communicator هستش که میشه باهاش دیتا هم انتقال داد.Communications Server ها -ا- که به این کار شما نمیاد.
    کلاینتهات دیگه بدتر از pentium3 با 512 رم و یک کارت شبکه که نیستنهمینم باشه میتونی برای share folders and printers ازشون استفاده کنی و حتی بیشتر از اینا...

نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    39
    خیلی ممنون کمک کردین

کلمات کلیدی در جستجوها:

راهنمایی در مورد شبکه

چت داخلی شبکه محلی