نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 4سپاس
  • 2 توسط siana_vnd
  • 1 توسط imannami
  • 1 توسط imannami

موضوع: محدودیت سرعت برای کاربران

نام حقيقي: hamid

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    61

محدودیت سرعت برای کاربران

سلام.
    من میخوام در یک شبکه برای کامپیوتر های دیگر اعمال محدودیت سرعت اینترنت کنم یعنی مثلا همشون نتونند بیشتر از 25 کیلوبایت سرعت دانلود داشته باشند و همچنین بیشتر از 15 کیلوبایت سرعت آپلود . تو انجمن جستوجو کردم دوستان این نرم افزار را پیشنهاد کرده بودن Bandwidth Controller Enterprise مشکلی که با این نرم افزار دارم اینکه 1. آیا باید برای کلاینت ها هم قسمت کلاینت نرم افزار را نصب کرد اگر باید نصب کرد وقتی که من آی پی سرور را میدم ارور میده یعنی نمیتونه به سرور وصل بشه. 2. اگر نیازی نیست نصب بشه خوب وقتی نسخه سرورش را نصب میکنم و میخوام لاگین بشم فقط با این آی پی میتونه لاگین بشه 192.168.1.2 و پورت 24824 و تازه بعضی موقع ها هم لاگین نمیشه .

بعضی از دوستان گفته بودن isa یا MikroTik نصب که خوب اصولا من با هیچ کدومشون تا حالا کار نکردم آموزش های تو انجمن هستش ولی خیلی کلی گفته شده مهمترین چیزی که من میخوام محدودیت سرعت برای کاربران هست حالا اگه میتروتیک رابط برای ویندوز xp داره لطفا یکی از دوستان بگه که من بعد از نصب چه مراحلی را برای ایجاد محدودیت سرعت دیگر کامپیوتر ها انجام بدم .

در ضمن من مودم adsl روتر هستش آیا اگر آی پی دیگر سیستم ها تو تنظیمات مودم بدم خودش بصورت اتوماتیک ایجاد محدودیت سرعت میکنه یا نه ؟

با تشکر

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    61
    کسی نبود راه حلش را بگه

نام حقيقي: Siamak Nahavandi

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    108
    سپاسگزاری کرده
    18
    حمید جان بهت قول میدم که خوب نگشتی
    کلاً نرم افزارهایی که برای کنترل ترافیک استفاده میشوند نیاز به داشتن یه نموره اطلاعات هستن ...

به غیر از اونهائی که گفت Kerio هم هست که بسیار قابلیتهای خوبی در زمینه کنترل ترافیک داره و اگه یه خورده بیشتر جستجو کنی راهنمائی های خوبی راجع به اون پیدا خواهی کرد . یه سری به بخش Proxy / Cache / Firewall بزن .

امیدوارم موفق باشی

ویرایش توسط siana_vnd : 2011-10-04 در ساعت 11:57 PM
    th95 و hamidtbt سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    میکروتیک یکی از بهترین مواردی هست که میتونید انتخاب کنید
    اما باید یه جیزایی رو خودتون یاد بگیرید و بعد بیایید و در موردش سوال کنید
    مطالب بخش میکروتیک تو انجمن رو بخون به سایت خود میکروتیک یه سری هم بزن
    mikrotik.com
    Manual:TOC - MikroTik Wiki
    در ضمن کار یه روزه هم نیست که سریع یه چیزی نصب کنی و کار تمام بشه
    خود میکروتیک یه نرم افزار داره به نام winbox که از توی ویندوز میتونی میکروتیک رو کانفیگ کنی

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    61
    ببینید من تخصصی شبکه بلد نیستم در حد اینکه چطوری چند تا سیستم را شبکه کنم یعنی کلا مبتدی هستم.من یه شبکه workgroup ساختم که رنج آی پی اون 192.168.0.1 الی 192.168.0.6 کامپیتور که به عنوان سرور هست ( ویندوز ایکس پی روش نصب هستش ) دوتا کارت شبکه داره یکی برای اینترنت یکی برای هاب سوئیچ . حلا میخوام بدونم چطوری این محدودیت را اعمال کنم . هر کجای انجمن که میرم کلی گفته شده و برای من که مبتدی هستم یکم سنگین هست. با نرم افزار Bandwidth Controller Enterprise میخوام سرعت را محدود کنم فقط با این آی پی لاگین میشه 192.168.1.2 و پورت 31824 حلا من اگه با همین آی لاگین بشم و محدودیت ها را اعمال کنم تو بقیه سیستم خودش اعمال میشه یاجور دیگر هستش .

در کل اگه راه ساده تری هست بگید که من اعمال کنم در غیر این صورت بصورت که من بفهمم توضیح بدید از کدام روش ها محدودیت را اعمال کنم./

با تشکر.

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    دوست عزيز سلام
    بين من پيشنهاد ميكنم سرورت رو به ويندوز سرور 2003 آپديت كني بعد يه ايزا سرور نصب كني بعد هم از طريق Bandwidth+Splitter هر كاري كه ميخواي بكني مانند تو يه رنج ساعت خاص اينترنت داشته باشه به چه پروتكل هاي دسترسي داشته باشه سرعت اينترنتش چقدر باشه با چه سرعتي اپلود كنه يا تا چه حجمي دانلود كنه و غيره
    نصبش زياد سخت نيست اگه كمك خواستي به عنوان يه همشهري كمكت ميكنم

hamidtbt سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    61
    ممنون . چون تا به حال با ویندوز سرور کار نکردم از نظر امکانات و نصب دیگر نرم افزار ها فرقی نداره یعنی میشه هرچی دلمون خواست نصب کنی منظور نرم افزاری هایی نظیر فوتو شاپ و غیره .....

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    فرقي نميكنه

فرقي نميكنه

ویرایش توسط imannami : 2011-10-05 در ساعت 02:19 PM
    hamidtbt سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    61
    دوست عزیز من نسخه اینتر پرایز را نصب کردم . اول اینکه تو انجمن و گوگل سرچ کردم به جز یه کتابی که بصورت اسکن شده بودش برای آموزش ویندوز سرور 2003 چیزی پیدا نکردم.

چطور باید شبکه کنم . چون من وقتی آی پی آدرس را میدم شبکه نمیشه (البته مانند ) ویندوز xp .
    من وقتی آیزا و bsplitter را نصب میکنم نمیتونم به اینترنت دسترسی داشته باشم و وقتی پاکش میکنم مشکل حل میشه .

در کل اگر کتاب آموزشی مناسب هست من دانلود کنن لینکش را قرار بدید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ایجاد محدودیت دانلود در شبکه آموزش

ایجاد محدودیت سرعت با روتر

تنظیم محدودیت سرعت دانلود توسط مودم

تنظيم سرعت دانلود در KERIO

محدودیت سرعت دانلود در شبکه

محدودیت سرعت دانلود در میکروتیک

port 24824

آموزش تنظیمات محدودیت سرعت مودم

آموزش ایجاد محدودیت دانلود بر روی شبکه workgroup

محدودیت سرعت میکروتیک

تنظیم محدودیت سرعت در مودمایجاد محدودیت سرعت برای کاربران در میکروتیکمحدودیت حجمی اینترنت در winboxاعمال محدودیت سرعت اینترنت در شبکه نرم افزارمحدودیت سرعت در نرم افزار کریوتنظیمات کارت شبکه برای اعمال محدودیتمحدودیت سرعت اینترنت در ویندوزایجاد محدودیت سرعت دانلود بر روی مودم adslمحدودیت دانلود کلاینت ها در شبکهاعمال محدودیت بر روی کاربران در ویندوز 2008طريقه ايجاد محدوديت دانلود در ميكروتيكمحدودیت های اینترنت در مودمadslتنظیمات سرعت دانلود در میکروتیکمحدودیت حجمی روی مودممحدودیت سرعت کاربران isa server

برچسب برای این موضوع