نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: HP Sim دریافت

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6

HP Sim دریافت

سلام دوستان.
    من قصد دارم که روی ILO سرور HP خودم SNMP راه اندازی کنم .اما وقتی در منبع خود HP می خوانم نوشته که باید HP sim داشته باشی که بتوانی از روی اون string SNMP برای ILO تعیین کنی .من خواستم که از سایت اچ پی دانلود کنم ولی متاسفاه لینکی پیدا نکردم
    1- درمورد HP SIM اطلاعات می خواستم
    2- لینک دانلود HP SIM ؟

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    کسی راه حلی نداره ؟

نام حقيقي: ahmad

خواننده
    نوشته
    177
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    53
    اگه سرور HP دارى كه با smart Start ميتونى اون رو نصب كنى اگه هم ندارى ,آخرين نسخه رو از اين لينك ميتونى دريافت كنى اگه چيزى هم خواستى بدونى من در خدمتم
    HP SIM - Windows - Download HP Systems Insight Manager for Windows

در مورد SIM خم بايد بگم بسته به شماست كه واسه چه كارى بخواهيدش چون خيلى كارها رو براتون انجام ميده ,ولى بيشتر كاربردش تو data centerهاى بزرگه (البته نه اين كه به درد شما نخوره ) با اين برنامه تمام سرور به صورت فيزيكى كنترل ميشه تا اگه مشكلى در هر قطعه از سرور به وجود اومد به وسيله alert حالا يا ايميل يا با موبايل به شما اخطار بده , با اين برنامه ميتونيد فهرست كاملى از سرور هاى موجود درشبكه و وضعيت فيزيكى اونا به شما ارائه ميده ,شما ميتونيد حتى از گارانتى تمام اين سيستمها با خبر بشيد حتى در صورت نياز به صورت اتوماتيك به شما اين اجازه رو ميده كه يك case با hp براى مشكل خودتون باز كنيد و كارهاى خيلى زيادى ميشه با اين برنامه انجام داد ,كه به نظر من بيشتر اون ها در data center ها ى خيلى بزرگ به كار مياند ولى خوب تو شبكه هاى كوچيك هم كاربردهاى خودشون رو دارند ,من به شما پيشنهاد ميكنم user guide اون رو بخونيد ,

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود نرم افزار Hp SIM

hp sim دانلود

دانلود hp sim

آموزش hp simدانلود آموزش hp simhp simدانلود نرم افزار HPSIMhp sim دانلود برنامه در سرور های hp snmpنرم افزارhp simدانلود برنامه برای سیمکارتhpدانلود آموزش سرور hpدانلود رایگان آموزش نرم افزار hpsimدانلود hp system insight managementآموزشhpsimدانلود نرم افزارhp sim managementilo نرم افزار forum.persiannetworks.comنرم افزارهای hp simدانلود آموزش ILO انلود نرم افزار sim system inside managerhp insight manager دانلود نرم افزاردانلود برنامه برای سیمکارت hphp sim دردانلود برنامه HP Systems Insight Managerدانلود نرم افزار simwindow

برچسب برای این موضوع