نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: پردازش توزیعی یک برنامه در شبکه

نام حقيقي: pdnvd

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

پردازش توزیعی یک برنامه در شبکه

سلام
    چطوری میشه در شبکه برنامه ها را برای پردازش توزیع کرد؟مثلا رندر کردن انیمیشن.البته تحت ویندوز؟ mosix رو برای لینوکس میشه مثال زد.اما آیا واسه ویندوز این کار عملیه؟اگر مثال عملی هم دارید بزارید.
    ممن.ن

موضوعات مشابه:
    th95 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    سوال جالبیه ! من هم در این مورد کنجکاو هستم ! البته برنامه هایی داشتیم که سیستمهای سخت افزاری خاصی هم همراهشون ارائه شده و پردازش ها رو با چند CPU یا چند سیستم کلاستر شده انجام میدادند اما در مورد کلیات این قضیه اطلاعات بیشتری میخوام
    مثلا بچه ها با Catia یا SolidWorks کار میکنند و دو سه تا سیستم خیلی قوی دارند ! کاری که الان میکنند اینه که هر کس چند تا پارت یا اسمبلی رو انجام میده و بعد همه رو روی یک سیستم جمع می کنند
    آیا روش یا برنامه کلی هست که اینها رو به صورت توزیعی انجام بده
    خصوصا میخوام اشاره ای بشه به بحث های مجازی سازی که ظاهرا میشه یک برنامه یا سرویس از پردازنده چند سرور مجازی سازی شده استفاده کنند

نام حقيقي: کیوان

عضو غیر فعال شناسه تصویری key-one
    نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    با سلام

دوست من البته شما فرمودین که با کلاسترینگ این امر قابل اجراست ! و این مبحث در سرور 2008 بهتر و کارآمد تر شده

! البته در مشین های مجازی میشه به راحتی از چند سخت افزار همزمان کار کشید ! بنده اینارو به صورت تئوری خوندم

ولی عملی شرمنده !

ویرایش توسط key-one : 2011-03-14 در ساعت 12:10 AM

نام حقيقي: pdnvd

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط key-one نمایش پست ها
    با سلام

دوست من البته شما فرمودین که با کلاسترینگ این امر قابل اجراست ! و این مبحث در سرور 2008 بهتر و کارآمد تر شده

! البته در مشین های مجازی میشه به راحتی از چند سخت افزار همزمان کار کشید ! بنده اینارو به صورت تئوری خوندم

ولی عملی شرمنده !
    فک کنم مبحث کلاسترینک در ویندوز های سرور مخصوص سرویس هایی هست که خود ویندوز ارائه میده و فقط هم ویندوز های سرور باهم کلاستر بشن.اما منظور من همه نرم افزار های تحت ویندوز هست و روی همه سیستم هایی که در شبکه هستند،چه ویندوز سرور،چه 7 یا xp.

نام حقيقي: کیوان رحیمی

عضو عادی شناسه تصویری Sinozit
    نوشته
    302
    سپاسگزاری شده
    256
    سپاسگزاری کرده
    119
    با سلام

تا جایی که من یادم برای کلاستر کردن منابع سخت افزاری از لینوکس استفاده میشد . بحث این ابر کامپیتر دانشگاه شریف هم همین بود آقایون اومدن با لینوکس چندتا سیستم رو کلاستر کردن . من خودم ماکروسافت کار نیستم . و زیاد اطلاعاتی در مورد کلاسترین ویندوز اطلاع ای ندارم . اما در لینوکس با برنامه هایی مثل openmosixview یا Parmon این کار رو انجام میدن .
    این pdf رو نگاه کنید می تونه مفید باشه .

لینک

این powerpoint هم که کلاسترینگ رو توضیح میده و یه کوچولو راجبه parmon میگه . بدرد کنفرانس های دانشجویی می خوره .

لینک

با تشکر

کلمات کلیدی در جستجوها:

پردازش توزیعی

سیستم توزیعی

mosixچیست پردازش توزیع شده چیست؟نرم افزار رندر تحت شبکهسیستم توزیعی شبکهکلاسترینک لینوکسmosix چیستاطلاعاتی درمورد سیستمهای توزیعی پردازش توزیعی ویدئوشبکه توزیعی چیستنرم افزار توزیعی چیست؟کنفرانس درباره کلاسترینگ سرور 2008پردازش توزیعی ویدیوmosixچیست؟سیستم توزیعی چیستسیستم توزیعی چیست؟پردازش توزیعی pdfدر موردmosixMOSIX اطلاعاتmosix سيستم های توزيع شدهmosix برای سیستم های توزیع شدهکلاسترینگ mosix چیستچیستMOSIXرندرتحت شبکه چیست؟

برچسب برای این موضوع