نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 2سپاس

موضوع: استفاده از لود بالانسر سخت افزاری و یا نرم افزاری

نام حقيقي: Ehsan Alimohamadi

عضو عادی شناسه تصویری alimohamadi
    نوشته
    436
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    79
    نوشته های وبلاگ
    13

Icon14 استفاده از لود بالانسر سخت افزاری و یا نرم افزاری

با سلام خدمت تمامی دوستان

من میخواستم واسه شرکت یه لود بالانسر بگیرم و تا اونجایی که ممکن از قطعی اینترنت جلوگیری کنم و همچنین بتونم بعد از قطعی یکی از لینک ها ، لینک متصل را برای کاربرانی خاص شیر کنم.

با بررسی که انجام دادم متوجه شدم خود سرور 2003 این قابلیت لودبالانسینگ رو داره حالا موندم بین لودبالانسینگ سخت افزاری و نرم افزاری کدومش انتخاب کنم.

ممنون میشم اگه کمکم کنید

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط Hakimi : 2010-11-29 در ساعت 12:07 AM علت: حذف بخش های تجاری و حساسیت برانگیز

نام حقيقي: احمد

عضو عادی شناسه تصویری Gitex
    نوشته
    550
    سپاسگزاری شده
    329
    سپاسگزاری کرده
    122
    با peplink تجربه ای ندارم اما تجهیزات سخت افزاری برای این منظور stable تر هست.

نام حقيقي: dariush

مسدود شده
    نوشته
    123
    سپاسگزاری شده
    88
    سپاسگزاری کرده
    24
    نقل قول نوشته اصلی توسط essivision نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان

من میخواستم واسه شرکت یه لود بالانسر بگیرم و تا اونجایی که ممکن از قطعی اینترنت جلوگیری کنم و همچنین بتونم بعد از قطعی یکی از لینک ها ، لینک متصل را برای کاربرانی خاص شیر کنم.

با بررسی که انجام دادم متوجه شدم خود سرور 2003 این قابلیت لودبالانسینگ رو داره حالا موندم بین لودبالانسینگ سخت افزاری و نرم افزاری کدومش انتخاب کنم.

ممنون میشم اگه کمکم کنید
    لود بالانسینگ ویندوز سرور 2003 مربوط به بحث server load balancing میشه و نه Internet link load balancing

دومی رو که شما دنبالش هستید به هیچ عنوان در ویندوز سرور ساپورت نمیشه.

نام حقيقي: میلاد حلمی

عضو عادی شناسه تصویری viator
    نوشته
    73
    سپاسگزاری شده
    40
    سپاسگزاری کرده
    39
    برای لود بالانسینگ حرفه ای نرم افزاری نرم افزار ISA 2010 یا همون Fore Front 2010 رو که فقط روی ویندوز سرور 2008 64 بیتی کار میکنه پیشنهاد می کنم.
    البته نرم افزاری به نام Kerio Win Route هم در ویندوز 2003 این کار رو انجام میده البته با وسعت و امکانات کمتر...

نوشته
    436
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    79
    نوشته های وبلاگ
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط viator نمایش پست ها
    برای لود بالانسینگ حرفه ای نرم افزاری نرم افزار ISA 2010 یا همون Fore Front 2010 رو که فقط روی ویندوز سرور 2008 64 بیتی کار میکنه پیشنهاد می کنم.
    البته نرم افزاری به نام Kerio Win Route هم در ویندوز 2003 این کار رو انجام میده البته با وسعت و امکانات کمتر...
    آيا ISA ميتونه اينترنت رو روي دوتا لينكي كه بهش وصل هستند(دوتا كارت شبكه كه روي سرور قرار دارند) بالانس كنه يا نه بايد Array باشند

نام حقيقي: Hootii

مسدود شده
    نوشته
    146
    سپاسگزاری شده
    70
    سپاسگزاری کرده
    29
    ISA قابلیت لود بالانسینگ نداره ... اگه منظورتون TMG هست ، قابلیت لود بالانسینگ اون فقط محدود به 2 لینک هست . یعنی اگر شما 3 تا لینک اینترنت داشته

باشید نمیتونید هر 3 رو لود بالانس کنید. در ضمن TMG فقط دارای یک الگوریتم لود بالانسینگ هست و اون هم بر اساس تقسیم Packet ها بر روی 2 لینک انجام میشه.

نوشته
    436
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    79
    نوشته های وبلاگ
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hootan نمایش پست ها
    ISA قابلیت لود بالانسینگ نداره ... اگه منظورتون TMG هست ، قابلیت لود بالانسینگ اون فقط محدود به 2 لینک هست . یعنی اگر شما 3 تا لینک اینترنت داشته

باشید نمیتونید هر 3 رو لود بالانس کنید. در ضمن TMG فقط دارای یک الگوریتم لود بالانسینگ هست و اون هم بر اساس تقسیم Packet ها بر روی 2 لینک انجام میشه.
    من هم دوتا لينك دارم اگه آموزشي ازش داريد ممنون ميشم قرار بديد

نام حقيقي: سید ناصر میرشفیعی

خواننده شناسه تصویری dlink-shop
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوسته عزیز سلام..
    اگر شما می خواهید لینک مطمئن و قابل اجرایی را داشته باشید بهترین حالت این است که از یک لود بالانسر سخت افزاری تهیه کنید.
    حتی در فایروالها نیز با دو پورت wan می تونند برای شما لودینگ بکنند.و حتی bandwith control نیز شما می تونید داشته باشید.
    مثلا شما در فایروالهای دی لینک تا جایی که می دونم شما می تونید اگر پهنای باند512kb را دارید با استفاده از فایروالتون مقداری از پهنای باندتونو اختصاص بدید به VOIP یا IP-CAMERA هاتون برای اینکه لینکتون همیشه وصل باشه
    و همچنین اینکه می تونید در فایروالتون از خیلی از گزینه های امنیتی استفاده کنید.
    مثل ANTIPHISHING-ANTISPAM-
    vpn(L2tp-pptp
    DMZ
    ,........
    من پیشنهادم اینه که شما حتما با در نظر گرفتن همه امکاناته یک فایروال این چنین دستگاهی تهیه کنید

alimohamadi سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

لود بالانسر

نرم افزار لود بالانسینگ

لود بالانسر چیست

نرم افزار لود بالانسرلود بالانس در ویندوزبهترین لود بالانسرلود بالانسینگ در tmgلود بالانسینگ نرم افزاریلود بالانسینگ در ویندوز سرور 2008نرم افزار لودبالاسینگ اینترنتساخت لود بالانسربالانسرلود بالانسر دی لینک لود بالانسر نرم افزاری لود بالانسر نرم افزارلود بالانس نرم افزارینرم افزار نت بالانسرلودبالانسینگ در kerioلود بالانسینگ سخت افزاریلود بالانسینگ چیستلودبالانسینگ نرم افزاریppelink لود بالانسراستفاده از لود بالانسینگ در ویندوز سروربالانسر چیستلود بالانسر در لينوكس

برچسب برای این موضوع