نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: آنتی ویروس تحت شبکه ( نصب فقط روی سرور )

نام حقيقي: sam

عضو عادی شناسه تصویری ping
    نوشته
    216
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    94
    سلام

انتی ویروسی هست که بشه فقط روی سرور ریختش ؟

یعنی دیگه احتیاج به هزینه های 900 هزار تومانی برای ( 50 تا سیستم نباشه )

فقط روی سرور نصب بشه و از طریق شبکه بتونه ویروس یابی هم بکنه...

( نمیدونم این میشه یا نه ) مثلا یه جورایی وقتی یه نفر فلش میزاره تو سیستمش با انتی ویروس سرور چک کنه که ویروس نداشته باشه....

از دوستان ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید

این رو هم اضافه کنم که اکثر کاربرا از طریق ( ایزا سرور دسترسی به اینترنت دارن )

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رنجبران

بلاگر شناسه تصویری pardazande
    نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    سلام
    دوست عزیز من یه مطلب در خصوص آنتی ویروس ناد برای اجراء توی شبکه آماده کردم که کاملا مجانی و خودم هم از این روش دارم استفاده میکنم . بدون هیچگونه هزینه مالی و جانبی . فقط یه خط اینترنت میخوای که گاه به گاه آپدیت هات رو بگیره . دایال آپم بود مشکلی نداره
    اینم بگم که شبکه ام با این آنتی ویروس تا حالا مشکلی از لحاظ ویروسی شدن نداشته
    خواستی اینو تست کن و مطمئن باش مشکلی نخواهی داشت

آموزش نصب و راه اندازي آنتي ويروس nod با آپ ديت روزانه - رايگان براي همه فصول (سرور - كلاينت)

سئوالی هم داشتی همونجا بپرس .

خوشبختی یعنی اینکه خداوند آنقدر عزیزت کند که مایه آرامش دیگری شوی ...

نام حقيقي: هومن هادیفر

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    همچین چیزی امکان ندارد. آنتی ویروس یا باید تک کاربره باشد یا تحت شبکه. زمانی که تحت شبکه است نمی تواند بیشتر از تعداد لایسنسی که دارد کامپیوتر دیگری را ویروس کشی کند. در ضمن ، اگر شبکه شما شبکه مهمی است که فایل ها در اون ارزش دارند نباید و نباید و نباید از انتی ویروس کرک شده و بدون لایسنس استفاده کرد. اگر شبکه شما مال خودتان است ارزش خریداری آنتی ویروس تحت شبکه را دارد و یا اگر مدیر یک شبکه دولتی یا خوصوصی هستید می توانید کارفرما را قانع به استفاده از آنتی ویروس لایسنس دار کنید.
    مشکل شمار را یک فایل سرور با بستر شبکه ی پایدار حل می کند . که بر روی فایل سرور اطلاعات مورد نیاز وجود دارد و البته یک آنتی ویروس تک کاربره نیز بر روی آن نصب است و تمام کامپیوتر های دیگر که USP و سی دی رام آنها و همچنین تمام I/O های آنها بسته است به این فایل سرور وصل هستند.اطلاعات به فایل سرور رفته از سلامت آنها مطمئن می شوند و به کاربر فرستاده می شود.

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f97/t37881.html

ویروس کشی شبکه

ویروس کشی در شبکهآموزش نصب آنتی ویروس تحت شبکهنصب آنتی ویروس در شبکهآنتی ویروس سرورنصب آنتی ویروس تحت شبکهدانلود آنتی ویروس سرورنحوه نصب آنتی ویروس تحت شبکهآنتی ویروس تحت شبکهآنتی ویروس شبکهویروس کشی از طریق شبکهنصب آنتی ویروس روی سرورانتی ویروس تحت شبکهنصب انتی ویروس تحت شبکهنحوه نصب انتی ویروس تحت شبکهویروس یابی از طریق شبکهنصب انتی ویروسدانلود آنتي ويروس تحت شبكهآنتی ویروس تحت سرورروش نصب آنتی ویروس تحت شبکهانتی ویروس تحت سرورآموزش نصب آنتي ويروس تحت شبكهآنتی ویروس برای سرورآنتي ويروس تحت شبكه

برچسب برای این موضوع