نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: اختلال در شبکه سازمان

نام حقيقي: حسن

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

اختلال در شبکه سازمان

با سلام

من درون سازمان جهاد کشاورزی کار میکنم سیستم ما به این صورته که هم اینترنت داریم هم اینترانت ملی که با اینترانت به اتوماسیون و با اینترنت هم به شبکه اینترنت متصل میشویم . روی هر سیستم درون سازمان برنامه وجود داره که با زدن رمز و پسورد یا به اینتر نت متصل میشویم یا به اتوماسیون
    دو روز بود که اینترنت متصل نمیشدیم ( مشکل نه از مودم و نه از مخابرات بود )
    سیستم به این صورته که از مودم tp-link یه کابل رفته برا روتر و از مودم دیگر هم همینطور
    من امروز مودم را ریست کردم و دوباره فعال کردم - وای فای متصل شد و اینترنت هم هست
    نمیدونم چرا وقتی مودم را به روتر شبکه متصل میکنم به اینترنت متصل نمیشن هیچ کدام از کامپیوتر ها
    ایا مودم تنظیمات خاصی داره برای انجام این کار ؟
    اگه هست میشه توضیح بدین
    با تشکر

نام حقيقي: ahmad

خواننده شناسه تصویری radar
    نوشته
    1,106
    سپاسگزاری شده
    191
    سپاسگزاری کرده
    1357
    IP اتوماتیک داشتید رو سیستم ها یا استاتیک ؟؟؟ و اینکه چ روتری دارید میکروتیک ؟؟؟ اگر میکروتیک احتملا تو pppoe به مشکل خورده ی خاموش روشنش کنید ببینید حل میشه

*** انسان برای شکست آفریده نشده است ***

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    تنظیمات درون سازمانی معمولا پیچیده است و از متحصص های it و اشخاصی که شبکه را از ابتدا راه اندازی کردن میبایست کمک بگیرید.
    تنظیم و برنامه ریزی شبکه و توپولوژی اون مهمه ، اینجوری که نمیشه نسخه کلی پیچید ، هزارتا مشکل و عامل ممکنه باعث مشکل شده باشن.
    اگه هم فقط اتصال به اینترنت براتون مهمه و میخواین تمام حالت برنامه ریزی قبلی رو خراب کنید ؛ مودم رو به حالت PPPoE به اینترنت متصل کنید و بعد از اون بجای روتر ، یک دستگاه سویچ معمولی قرار دهید و یک آدرس در رنج شبکه مودم به اون بدین و بررسی کنید DHCP Server مودم روشن باشه و DHCP Server سویچ رو خاموش کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع