نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط smeysamhen
  • 1 توسط smeysamhen

موضوع: راه اندازی هاست روی بستر اینترنت TD-LTE ایرانسل ؟

نام حقيقي: کریمی

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

راه اندازی هاست روی بستر اینترنت TD-LTE ایرانسل ؟

سلام دوستان

من نیاز دارم یک هاست روی بستر اینترنت ایرانسل راه اندازی کنم . چیزی که خوندم این بود که ای پی ها روی ایرانسل به صورت nat شده هست و نه داینامیک که اگر داینامیک بود و میشد آپاچی رو روش ران کرد برای آدرس دهی با ddns مشکلی نبود

بنده چطوری میتونم آپاچی رو روی همچین شبکه ای ران کنم ؟ آی پی استاتیک هم نخواهند داد

تجهیزاتی که دارم مودم z6000 ایرانسل هست با سیم کارت lte td و یک روتربورد rb951ui-2nd hab میکروتیک

اگر کسی از دوستان راهنمایی ای میتونه بکنه ممنون میشم اعلام بکنه

مرسی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    با سلام

با توجه به Invalid بودن IP شما امکان انجام کاری که میخواین انجام بدین نیست. یا باید درخواست IP Valid بدین و یا بیخیال بشین.
    در ضمن تا جایی که من میدونم طبق قوانین، که شما هم اونو تایید کردین والا سرویسی بهتون داده نمیشد، در اکثر شرکتها راه اندازی هاست روی بستر اینترنتی شرکتها غیرمجاز و خلاف قوانین میباشد.

با تشکر

hoka سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    یعنی هیچ راهی نیست که بشه حتی با پورت دیگه این موضوع رو راه اندازی کرد ؟

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    با سلام

نه دوست عزیز. اصلا موضوع پورت نیست. مشکل IP هست که غیرمعتبره. راستش علت اصرار شما را نمیدونم ولی اگه برای کار خونگی و تست میخوای اینکارو انجام بدی، هاستینگ و VPS های فوق العاده ارزان قیمتی هست که کارتونو راه میندازه. اگه هم برای کار سازمانی یا شرکتی میخوای که ابدا کار شما اصولی نیست و باید قیدشو بزنی.

با تشکر

hoka سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    برای موضوعی نیاز هست که واقعا مهمه برامون . آیا راهی هست که از isp دیگه ای آی پی استاتیک تهیه کنیم و توسط روتر کاری کنیم که در بستر اینترنت ایرانسل باشه ولی با آی پی دیگه ای ؟

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    دوست عزیز

خیر. کلید حل مشکل شما خود ایرانسل هست. چرا با پشتیبانیشون فنیشون صحبت نمیکنی؟ حتما کمکت میکنن. یادمه در مورد وایمکس که خیلی به من کمک کردند.

با تشکر

نام حقيقي: ابراهیم

عضو عادی شناسه تصویری EMSebi
    نوشته
    276
    سپاسگزاری شده
    171
    سپاسگزاری کرده
    21
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoka نمایش پست ها
    برای موضوعی نیاز هست که واقعا مهمه برامون . آیا راهی هست که از isp دیگه ای آی پی استاتیک تهیه کنیم و توسط روتر کاری کنیم که در بستر اینترنت ایرانسل باشه ولی با آی پی دیگه ای ؟
    تو شبکه هیچ چیز بدون راهکار نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط smeysamhen نمایش پست ها
    دوست عزیز

خیر. کلید حل مشکل شما خود ایرانسل هست. چرا با پشتیبانیشون فنیشون صحبت نمیکنی؟ حتما کمکت میکنن. یادمه در مورد وایمکس که خیلی به من کمک کردند.

با تشکر
    باید درخواست IP به ایرانسل بدید که رو مودم های وایمکس میتونید بابت دوربین پیگیر باشدی .

شما میتونید یه VPS میکروتیک با قیمت کم بگیرید . یه میکروتیک بزاری اینور pptp اگه سرور تو ایرانه یا GRE اگه خارج از کشور هست برنی و پورت فوروارد کنی به کانکشن موجود تو روتر ..

راهکار مربوطه صرفا جهت اموزش بوده .. لطفا کاری نکنید که بعدا سایت و خودتون زیر سوال برید . عمدتا این روشی که شما میگید برای راه اندازی سرویسهای غیر اخلاقی و پولشویی های بر بستر بیت کوین انجام میشه .. که هاست مربوطه بصورت فیزیکی در دسترس نباشه

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    نه عزیز بنده دسترسی ندارم پیام خصوصی بدم مگر نه موضوع رو میگفتم که چی هست . ساده ی کاری که میخوام بکنم برای redirect 301 هست ( البته تست روی این بستر )

موضوع این هست که بنده فعلا نمیخوام دیگه برای یک تست خرج دیگه ای بکنم و روی مودم lte آی پی نمیدن .

ممنون میشم روشتون یک مقدار واضح تر بگید البته اگر روی آی پی nat شده میشه انجامش داد

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینترنت td lte آیپ استاتیک و

هاست ایرانسل

اسم هاست مودم اینترنت ایرانسل

برچسب برای این موضوع