نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: وارد كردن ip بصورت دستي

نام حقيقي: مهسا حسيني

عضو عادی شناسه تصویری mahsa hosi
    نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126

وارد كردن ip بصورت دستي

سلام
    من ip را بصورت دستي وارد كردم ولي وقتي ip خودم را تو سايت ميبينم فرق داره و عوض نشده كسي ميتونه بگه مورد كجاست ؟
    من الان ip خودم را دادم 192.168.1.33 انوقت تو سايت كه ميرم ip من را چيز ديگه نشون ميده . چرا اينطوريه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهران

عضو عادی شناسه تصویری mehranphp
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    90
    سپاسگزاری کرده
    12
    سوالات خودتون را در تایپک اولی که ایجاد کردین ادامه بدین و از ایجاد تاپیک اسپم خودداری کنید.

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    زمانیکه شما با یه مودم adsl به اینترنت وصل میشید در واقع مودم شما با یک ip public که از isp تون مثلا مخابرات دریافت میکنه در اینترنت شناسایی میکنه اما از طرفی هم در شبکه داخلی شما مودم یک ip خصوصی در رنج 192.168.1.0 که بطور معمول 192.168.1.1 هست شناسایی میشه پس مودم شما دو تا اینترفیس ارتباطی داره یکی lan و دیگری wan که همون adslتون میشه.
    اون دستگاهی هم که همه میگن مودم، مودم نیست بلکه یه روتر هست که به کاربرای پشت شبکه lanتون با استفاده از source nat اجازه دسترسی به اینترنت میده. سایر کامپیوترهایی که دارن تو اینترنت فعالیت میکنن شما رو با ip متعلق به شبکه محلیتون (lan) نمیشناسن بلکه با ip مربوط به wanتون میشناسن.
    از این ساده تر دیگه نمیشد گفت.

mahsa hosi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهسا حسيني

عضو عادی شناسه تصویری mahsa hosi
    نوشته
    255
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    126
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhvac نمایش پست ها
    زمانیکه شما با یه مودم adsl به اینترنت وصل میشید در واقع مودم شما با یک ip public که از isp تون مثلا مخابرات دریافت میکنه در اینترنت شناسایی میکنه اما از طرفی هم در شبکه داخلی شما مودم یک ip خصوصی در رنج 192.168.1.0 که بطور معمول 192.168.1.1 هست شناسایی میشه پس مودم شما دو تا اینترفیس ارتباطی داره یکی lan و دیگری wan که همون adslتون میشه.
    اون دستگاهی هم که همه میگن مودم، مودم نیست بلکه یه روتر هست که به کاربرای پشت شبکه lanتون با استفاده از source nat اجازه دسترسی به اینترنت میده. سایر کامپیوترهایی که دارن تو اینترنت فعالیت میکنن شما رو با ip متعلق به شبکه محلیتون (lan) نمیشناسن بلکه با ip مربوط به wanتون میشناسن.
    از این ساده تر دیگه نمیشد گفت.
    خوب نميشه ip ثابت درست كنم براي مودم ؟؟؟؟
    در ضمن ip سيستمم هميشه يك نوع ثابت هست و تغيير نميكنه .يعني مودم من هميشه و دقيقا ip ثابتي دريافت ميكنه . و تغيير نداره ؟

ویرایش توسط mahsa hosi : 2015-09-23 در ساعت 09:07 AM

کلمات کلیدی در جستجوها:

چرا آدرس 192.168.1.1 نمیشناسه؟

وارد کردن ip به صورت دستی

برچسب برای این موضوع