نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: نظرخواهی در خصوص خرید USP و باطری

RNC
    RNC آنلاین نیست.
    نام حقيقي: ر ن

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

نظرخواهی در خصوص خرید USP و باطری

با سلام خدمت دوستان عزیز
    چند وقتی هست که UPS قبلی رو دلیل بالارفتن مجموع مصرف سیستم های نصب شده کنار گذاشتم
    الان قصد خرید یک دستگاه جدید رو داشتم که مد نظر خودم یک دستگاه لاین اینتراکتیور 2کاوا بود !
    با فاراتل صحبت کردم ! خوب مثل همیشه SDC آنلاین و DSS اینتراکتور رو معرفی کردند
    قیمتی حدود 2100 برای DSS 1.5KVA و 2300 برای SDC 1.5kVA !
    اما خوب من خودم با فراتل او کی نیستم و به نظرم نواقص زیادی داره و قطعا مدل SDC از فرزندان ناقص الخلقه این شرکته ! فکر کنید USP LINEINTERACTIVE ! با PF 1! این رو خود شرکت در کاتالوگش ذکر کرده که Efficincy 100% هست و 1500 کیلیو ولت آمپر برابر با 1500 وات در خروجی خواهیدداشت بدون هیچ اطلاف انرژی و ......

هرطوری کل انجار میرم نمیتونم با خودم کنار بیام که این دستگاه رو بگیریم

با هژیر صحبت کردم پیشنهاد درست درمونی برای من نداشت و همه چیز رو با نمیدونم و مطمئن نیستم پاسخ میدادن ! حتی اینکه آیای یو پی اس پورت USB داره یا نه !

با زینر صحبت کردم با اینکه بر خلاف فارتل که اولی گزینه مد نظرم بود این رو گذاشته بودم آخر ! اما دیدم دستگاه های خوبی داره ( مورد نظر من ابلرکس شد )

صحبت کردیم و به دستگاه الرکس آنلاین 1 کاوا مدل ARES رسیدیم ! ( پیشنهاد اولیه خودشون دستگاه سانتک چینی 2 کاوا بود )
    دستگاه 1 کاوا حدود 1750 و دستگاه 2 کاوا همین مدل حدود 2600 !
    باطری هم هر کدام 290 تومن برا ی42 کاوا خود زینر پیشنهاد داد !

این رو هم بگم من دستگاهی میخوام که بتونم بهش باطری خارجی 42 یا 65 متصل کنم که بک اپ تایم 1 ساعت و بیشتر داشته باشم !

حالا سوال و نظر خواهی من از دوستان این هست که ایا به نظرتون 1 کاوا ابلرکس که مشخصاتش در لینک زیر هست رو بگیریم ( دستگاه جالبی به نظ رمیاد و پاور فکتور .9 داره که فکر کینم میتونم تا 850 900 وات خروجی ازش بگیریم !?!
    http://www.ablerex.com.tw/products_4...sgid=48&gid=28
    یا دستگاه لاین اینتراکتیو دیگری هست که امکانات و قیمت خوبی داشته باشه و واقعا ارزش خرید داشته باشه !؟

نظرتون در خصوص باطری چیشه ؟
    چه برندی بگیریم ؟
    CSB فاراتل ؟
    hitako ?
    VOLTAMAX !?

در خصوص لودی هم که روی یو پی اس خواهد رفت سیستم های من طوری هست که
    1- بیشتر مواقع نزدیک به 99% روشنه ! و مصرف روزهای اون با احتساب 3 ماینیتور ال سی دی و ال ای دی حدود 300~350W هست
    و شبها که رندر یا پردازش سنگین روی کارت گرافیک ها هست مجموع 400 وات به واسطه کارت گرافیک ها اضافه میشه !
    که چون مصرف مانیتور کم شده و پردازنده هم خالی میشه با توجه به پاور 750 وات Corsair 80Plus GOld که دارم نهایت 750 از شبکه میتونه بکشه ! یک سیستم دیگه هم هست که VOIP سرور هست که اون هم فکر کنم نهایت 200 وات بکشه

میتونم اون سیستم رو شبها بایپس کنم اگر ببینم مصرف شبها بیشتر از این ها میشه
    در نهایت هم بگم اگر از فاراتل یکم منفی گفتم و گفتم از زینر خوشم ومد دلیل نمیشه جانب دارانه گفته باشم
    نظر شخصی خودم بوده

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط RNC : 2014-06-30 در ساعت 07:39 PM

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    متوجه نشدم چرا با فاراتل دوست نیستید ؟ گارد دارید نسبت بهش یا نه، تجربه ی بدی ازش در ذهن دارید ؟ (منظور از دوست بودن، الزاما مشتری بودن نیست)

علی الحساب شما به یک آمپر متر احتیاج دارید که بدونید دقیقا چقدر مصرف دارید. بعد از این، میتونید به عرضه کننده کالا بگید که برای چنین مصرفی، به این میزان ساعت پایداری؛ UPS احتیاج دارید.

هژیر هم از شرکت های صاحب نام در این عرصه هست؛ شاید دلیل اما و اگر های ایشان همان اما و اگر های شما باشد که دقیق نمیدانید چقدر مصرف دارید.

RNC سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

RNC
    RNC آنلاین نیست.

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    متوجه نشدم چرا با فاراتل دوست نیستید ؟ گارد دارید نسبت بهش یا نه، تجربه ی بدی ازش در ذهن دارید ؟ (منظور از دوست بودن، الزاما مشتری بودن نیست)

علی الحساب شما به یک آمپر متر احتیاج دارید که بدونید دقیقا چقدر مصرف دارید. بعد از این، میتونید به عرضه کننده کالا بگید که برای چنین مصرفی، به این میزان ساعت پایداری؛ UPS احتیاج دارید.

هژیر هم از شرکت های صاحب نام در این عرصه هست؛ شاید دلیل اما و اگر های ایشان همان اما و اگر های شما باشد که دقیق نمیدانید چقدر مصرف دارید.
    سلام
    متشکرم بابت پاسخ
    من که اما اگر زیادی ندارم
    زمان شارژ دهی را باطی مشخص میکند که کمو زیادی شارژ دهی را زیاد و کم آمپراز و ولتاژ آن و ظریب قدرت و بهره وری دستگاه مشخص می کند
    و لود دستگاه را هم مقدار بار من که مشخص مشخص است
    خوب آمپر متر که نیاز نیست ! وضعیت مصرف سرور را وات متر پریز مشخص میکند نهایت 750~800 در شرایط سخت خواهد بود
    د رمرود هژیر که خیر کار نکردم ، اما آفر درست درمونی هم بار یاارئه نداشتند که به قول معروف چشم گیر باشد !
    اما در خصوص فاراتل
    بزرگترین مشکل فاراتل ادعای زیاد روی محصولات سات
    مثلا کادیلاک ها کم دچار مشکل نبودند ! مگر قرار نبود پارالل بشوند !
    یک دستگاه خریدیم و خودمان شدیم مشتری اول آخر آن بدون قابلیت پارالل! چون کارت نبود و مشکل داشت و .....
    ونوس هم که معلوم الحال است از نظر عمر و زمان شارژ دهی!
    دستگاه های قدیمی تر اما مطمئن نیستم اینگونه بوده یا نه
    اما میدانم یک دستگاه 6 کاوا جنرال الکتریک تا زمانی که کار می کرد ! دردسر ساز نشد ! اما یک دستگاه جایگزین 10 کاوا فاراتل در یک ماه اول نصب دو بار رفت تعمیر گاه

نمیدانم اینها شانس بوده یا نه

هدف من از این تاپیک استفاده از تجربه شخصی و واقعی دوستان بوده در خصوص دستگاه و باطری تجربه داشته اند
    وگرنه همه فروشنده ها محصولات خود را خوب معرفی میکنند ، و حتی در صورت خرید هم عملکرد واقعی به این زودی ها مشخص نمی شود مخصوصا در خصوص باطری

ویرایش توسط RNC : 2014-07-01 در ساعت 12:29 AM

RNC
    RNC آنلاین نیست.

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام
    از دوستان یعنی کسی در این خصوص تجربه ای ندارند !؟

RNC
    RNC آنلاین نیست.

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوستان عزیز
    یعنی کسی واقعا نظری نداره ! /
    یعنی هیچ کس UPS نداره که بخواد نظرش رو منتقل کنه ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

قیمت ups با وات 850

برچسب برای این موضوع