نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: ISP

نام حقيقي: وهاب رمضانی

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

ISP

سلام دوستان
    می خوام من رو در مورد نحوه راه اندازی یک ISP با شرایت زیر راهنمای کنید :

1) اینترنت را به صورت هوشمند ،دایل آپ کارتی(کارت های 7و14و28و70و140 ساعته و با اعتبارهای 3 روزه ،هفته ای ،یکماهه از اولین تماس و نامحدود ) ،ADSL، وایرلس (wi fi & wimax )ارائه بدم.

2) یک سایت راه اندازی کنم که :

1. مشترکین ADSLو وایرلس (wi fi & wimax ) به صورت اینترانت از امکانات سایت استفاده کنند و حجم استفاده از اینترانت با یک ضریب کاهنده حساب شود (مثلا هر 10 گیگ استفاده اینترانت 1 گیگ از حجم اینترنت مشترک کم شود )

2. کابرای در سایت از امکانات دانلود ، آپلود ، ارسال و دریافت ای میل ، چت روم ، فروم ،خرید اینترنتی و گزارش گیری از میزان استفاده از حجم اینترنت شان برخوردار شوند
    3. دسترسی به سایت از طریق اینترنت هم امکان پذیر باشد

3) مشترکین ADSLو وایرلس (wi fi & wimax ) بتوانند بازی های شبکه ای را با هم بازی انجام دهند.

4) امنیت اطلاعات شخصی هر فرد برقرار باشد ( هیچ کس نتواند به اطلاعات شخصی مشترکین که روی کامپیوتر هایشان است دسترسی داشته باشد)

نکات :

1. برای دایل آپ فقط از خطوط E1استفاده شود

2. برای وایرلس (wi fi & wimax ) یک شعاع 2 کیلومتر رو پوشش بدم قطر 4 کیلومتر برای وایرلس و یک شعاع 4 کیلومتری قطر 8 کیلومتری برای وایمکس ( اگه تجهیزاتش هست برام مهم نیست استفاده ازش مجاز نباشد بند پ)
    3. چون الان مجوز ISP نمی دهند می خوام یک ISP خریداری کنم که قصد فروش دارد می خوام بدونم امکان انتقال مجوز هست ( باخرید شرکت و تغییر سهامداران و مدیر عامل چون فکر کنم مجوز به اسم شرکت باشه و بعد به سازمان تغیرات شرکت را اعلام کنیم )
    4. اکثر فروم های که در این باره هست بحث را به این کشیدن که این کار سود آورهست یا نه لطفا در این مورد بحث نکنید چون برای من درآمد مهم نیست من به این کار علاقه دارم
    5. لطفا در مورد تجهیزات سخت افزای و نرم افزاری مورد نیاز برای هر کدام ازسرویس های ISP راهنمایی بفرمایید به همراه قیمت (دایل آپ ،ADSL ، وایرلس wi fi ، وایرلس وایمکس ،راه اندازی سایت ،بازی شبکه ای جداگانه توضیخ دهید و هزینه هر کدام جداگانه اعلام بفرمایید

میدونم زیاد شد معزرت می خوام
    لطفا راهنمایی بفرمایید

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    Wimax و ADSL باید نمایندگی یکی از شرکتهای ارائه دهنده این خدمات رو بگیرید
    برای Dial-up و Wireless هم سرچ کنید خیلی مطلب داخل انجمن هست

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    مونونم که اومدید و یه نظر دادید
    اما من نمی خوام نمایندگی بگیرم برای مجوز ، مجوز یک نفر هست می خوام بخرمش (مجوز isp )
    که با مجوزش فقط کارت دایل آپ میفروخت
    من می خوام بدونم چقدر تجهیزات می خواد با چه قیمتی با سرویس هایی که بالا تر گفتم

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sako_uouo نمایش پست ها
    مونونم که اومدید و یه نظر دادید
    اما من نمی خوام نمایندگی بگیرم برای مجوز ، مجوز یک نفر هست می خوام بخرمش (مجوز isp )
    که با مجوزش فقط کارت دایل آپ میفروخت
    من می خوام بدونم چقدر تجهیزات می خواد با چه قیمتی با سرویس هایی که بالا تر گفتم
    دوست عزیز ISp هیچ نفع مالی برای شما نداره و در ضمن پس از این نیاز به یک مدیر خوب برای مدیریت داره که امیدورام خودتون بتونید
    از این مسائل که بگذریم تا چند مدت دیگه ISP بزرگ هم توان رقابت با خود مخابرات رو ندارند و پیامد های بدی برای شما خواهد داشت

البته این نظر شخصی من هست

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    دوست عزیز قصد من اصلا رقابت با بقیه isp ها نیست
    من همون طور گه گفتم درآمد برای مهم نیست قبلا هم گفتم شما دقت نکردین من به خاطر علاقه که به این کار دارم قصد راه اندازی isp دارم

لطفا در مورد تجهیزات مورد نیاز و قیمت آنها راهنمایی بفرمایید

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع