نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: کابل sftp cat6 میتونه راحت 100 متر fix رو جواب بده ؟

نام حقيقي: mehdi

عضو عادی شناسه تصویری mmahmoodi
    نوشته
    332
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    92

کابل sftp cat6 میتونه راحت 100 متر fix رو جواب بده ؟

سلام
    میخوام یک کابل sftp cat 6 فکر کنم مارک کابل ایفلیکس باشه رو بین رکی برای دو سوئیچ 2960 tcl برای فاصله 100 متر با احتساب پچ کرد به هم متصل کنم توی یک محیط باز روی پشت بام منتها میخوام 3 کابل رو باهم عبور بدم تو خرطومی فلزی .
    پورت gig رو به gig میزنم .
    دوستان مشکلی پیش نمیاد ؟ تئوریکال که مشکلی نداره میخواهم اگه کسی جواب گرفته لطفا بفرمایند؟
    اگه بخام بین رکی فیبر استفاده کنم 100 متر حدودا چقدر میشه + ماژول فیبر برای سوئیچ + نوع فیبر باید چی باشه و مارک فیبر ؟ لطفا .

موضوعات مشابه:

نوشته
    332
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    92
    اگه برای سناریو out door نکته ای است یا سلوشن بهتری میدونید لطفا بفرمائید /؟ یا از تجهیزات بهتر مثل مارک کابل یا نوع کابل ؟ از لوله استفاده کنم یا خرطومی ؟
    در ضمن شرایط آبو هوایی حداقل -30 درجه و +50 است به علاوه اینکه روی پشت بام باید عبور کنه .(گرما و سرما ) . محیط نویز نداره
    یک چیز دیگه هم هست اگه 3 تا کابل رو به موازات هم حدود 100 متر با این کابل ها عبور بدم بحث هم شنوایی سیگنال اتفاق نمی افتد . میخوام performance کاهش نیابد.

نوشته
    332
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    92
    یک چیز دیگه این وقتی میان از کوبلینگ استفاده میکنند چقدر میتونه performance رو کاهش بده ؟ ی چند جا دیدم اومدن وقتی کابل کوتاه اومده دو سرکابل رو خیلی ساده به هم با دست پیچ دادن این فکر کنم خیلی ضایع است ؟ ترکیب rj 45 + سوکت (کیستون) برای اتصال کابل ها به یکدیگر وقتی کوتاه میاد چطوره یا اصلا به هیچ عنوان تائید نمیکنید مخصوصا در فواصل دور ؟

نوشته
    332
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    92
    سلام دوستان
    مثل یک مرد 110 متر رو باهاش زدم . ولی با تایم 3ms مشکلی نیست ؟

f14f21 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

كابل sftp

کابل sftp

کابل cat6

فارک گابلسوکت زدن کابل شبکه cat6 sftpکابل cat6 sftp متریسوکت های فلزی مخصوص کابل sftpکابل cat6 تا جند متر جواب میدهدکابل cat6 sftpبیشترین فاصله برای استفاده از کابل cat6کابل sftp کجا استفاده میشودتصویر کابل sftp کابل cat6 فیبرمشكل سوييچ با كابل cat6کابل فارک

برچسب برای این موضوع