صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 22 از مجموع 22

موضوع: تامین برق تجهیزات بیسیم روی دکل با سلول خورشیدی

نام حقيقي: amin

خواننده شناسه تصویری amin-net
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    211
    سپاسگزاری کرده
    2070
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan653 نمایش پست ها
    فقط سلول تا دلار 1800 واتی 8 تومن چینی بود
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    یعنی منی که حدودا 150 تا 200 وات میخام باید تقریبا 1600 پول بدم.ولی برند چینی رو زیاد نمیشه به پایداریش مطمئن بود.
    در ضمن من با زیرساخت قرارداد بستم قیمتشم خوبه تقریبا امنیتشم که 100%
    اگه تو مقرتون تجهیزات زیر ساخت یا اداره دیگه ای هست باهاشون صحبت کنید اگه هم که نیستش دیگه یه سلول خورشیدی باید هزینه کنید.ولی بحث امنیتشم مهمه این وسط.

amin-net و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    سلام
    حتی تو منطقه آفتاب خیز جنوب توصیه میکنم اگه بیش از 100 وات مصرف داری قید باتری خورشیدی را بزن ! چون برای ذخیره شب و روزهای ابری اونقدر هزینه بالا میره که مقرون به صرفه نیست

نام حقيقي: amin

خواننده شناسه تصویری amin-net
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    211
    سپاسگزاری کرده
    2070
    یه بابای کارش فقط سلول خورشیدی بود تا باهاش صحبت کردم ماشین حساب وشو در اورود وبرام حساب کرد ..من نیازم 24 ولت و2 امپر بود که با احتساب اون من نیاز به 48 وات روزانه داشتم که فقط مبلغ پنل خورشیدیش 1300 بود ....که اندازه این پنل 1 متر و70 سانت در یک متر بود...ضمانت این سلول 25 سال بود.....باطری ها و شارژ باطری رو جدا قیمت نکردم...ولی در کل 6 میلیون شد....

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin-net نمایش پست ها
    یه بابای کارش فقط سلول خورشیدی بود تا باهاش صحبت کردم ماشین حساب وشو در اورود وبرام حساب کرد ..من نیازم 24 ولت و2 امپر بود که با احتساب اون من نیاز به 48 وات روزانه داشتم که فقط مبلغ پنل خورشیدیش 1300 بود ....که اندازه این پنل 1 متر و70 سانت در یک متر بود...ضمانت این سلول 25 سال بود.....باطری ها و شارژ باطری رو جدا قیمت نکردم...ولی در کل 6 میلیون شد....
    سلول 48 واتی به ازای هر سل 8000 تومن ، می شود 384.000 تومن
    که تولیدتون باید 1.5 الی 2.5 برابر مصرفتون باشه

نام حقيقي: سعید

عضو عادی
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    43
    ببخشید میشه تک تک تجهیزات و تعدادشون رو به اضافه مقدار جریان (آمپر ) و ولتاژتون مصرفی رو بگید ؟

نام حقيقي: میري

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگر دستگاهتون با ولتاژ 24 یا 12 مشکلی ندارد(میتونید اینورتر رو حذف کنید)
    همون طرح که بالا هم گفتند، شما چند تا باطری 12 رو تهیه کنید با یک پنل 14 ولتی و مدار شارژر موازی کنید
    بینشون مدار شارژر باطری که تو سایت ها الکترونیک زیاد است یا اینکه خودتون بسازید ...قرار بدید برا شارژ باتری

این کمترین هزینه ساخت است...معمولا هم پنل بین 5-6 تومنه برای هر وات(آماده شده اونها بصورت 14 ولتی هست که شما بعد از محاسبه متوسط وات مصرفی در روز اونها رو موازی میکنید...بهمراه یک باتری (قیمتاش متفاوت است به جنس و امپر ساعت و..) و یک شارژر هم (حدودا30-40 تومن) ...
    اما بهرحال نوسانات ولتاژ خروجی زیاد است و ...بهتره با سیستم های هوشمندتری جایگزین کنید اما این دیگه حداقل ادوات برای راه اندازی بود

برا محاسبه مصرف هم صرفا آداپتور شما یا عدد پشت دستگاه ملاک نیست ، باید مصرف دستگاه رو بطور متوسط در طول یک روز محاسبه کنید ، دلیلش هم اینه که دستگاه شما همیشه با حداکثر مصرف خودش در مدار نیست، یعنی مثلا اینجا که 48 وات آداپتور دارید ، که فرضا اگر دستگاه فقط تو ساعات اداری بخواد روشن باشد میزان مصرف شما حدودا 8 ساعت * 48 وات است...که حدودا میشه 400وات که شما اگر از یک پنل 48 وات استفاده کنید و بطور متوسط 8 ساعت هم خورشید داشته باشید!! میتونید این توان رو تامین کنید اما اگر مصرف بیشتر باشد باید پنل رو با توان بالاتر قرار بدید تا امنیت تغذیه سیستم شما تامین باشد(وهمینطور باتری و...)

بهتره این سیستم رو همراه کنید با یک مولد بادی و همینطور یک اینورتر مناسب تا هم امنیت تغذیه و همینطور پایداری خروجی و طول عمر سیستم شما مطمئن باشید ، و هم در طولانی مدت مرقون به صرفه تر است

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

تجهیزات سلول خورشیدی

پانل خورشیدی شارژباطری ماشین

تجهیزات پنل خورشیدی

پنل خورشیدی برای دکل

تجهیزات یه دکل برق

ولتاژ سلول خورشيدي 24 ولت

مدار معادل سلول خورشیدی pdfقیمت هر سانت سلول خورشیدیشارژباتری 24 ولت با روش پنل خورشیدیتجهیزات سلول خورشيدي2آمپر جریان از سلول خورشیدیتجهيزات سلول خورشيديوسايل سلول خورشيديسلول خورشیدی 18 ولتباطری یوپی اس راکتتجهیزات پانل خورشیدیسلول خورشیدی 50 وات با 24 ولتروش ساختن دستگاه انرژی خورشیدی به برق 24ولتی 20 آمپرups را چگونه مونتاژ میکنند و کجا ها می فروشند؟پنل خوشیدی برای دکلبرق dcدرصفحات خورشیدیpdfكيتهاي تبديلي انر‍جي خورشيدي به برقپنل خورشیدی 24 ولتتجهيزات سلول خورشيدي.PDFپنل خورشیدی ۱۸ ولت

برچسب برای این موضوع