نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: بهترین راه آموزش نحوه استاندارد راه اندازی سخت افزار شبکه چیه؟

نام حقيقي: reza

خواننده شناسه تصویری rezaccna
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15

بهترین راه آموزش نحوه استاندارد راه اندازی سخت افزار شبکه چیه؟

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    من بخاطر علاقم به شبکه و کلی تحقیق برای یادگیری شبکه ، رفتم دوره ی CCNA رو گذروندم ولی احساس میکنم هیچی از شبکه نمیدونم
    نمیدونم برای راه اندازی سخت افزار یه شبکه استاندارد( نحوه ی صحیح کابل کشی ، جای صحیح سویچ ها ،رک ... ) چیکار باید بکنم و برام خیلی گنگه

و آشنایی زیادی با تجهیزات مختلف شبکه و مخصوصا شرکت های غیر از سیسکو ندارم

یه آموزش جامع میخوام که 0تا100 راه اندازی شبکه رو گفته باشه
    اگه لطف کنید یه آموزشی بم معرفی کنید که این چیزا رو هم در بر بگیره ممنون میشم

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط rezaccna : 2012-06-18 در ساعت 10:10 AM

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    این چیزی که شما میخوای همزمان با تمرین ، تجربه ی کاری ، مطالعه و احیانا حضور در کلاس سپری میشه . این روش برای چیزی که میخوای درست نیست .اینطور نیست که با مطالعه ی یه جزوه یا کتاب بتونی به قول خودت 0 تا 100 رو بری .
    پیشنهاد : برو کاراموزی توی یه شرکت مربوط به این موضوع .

rezaccna سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: reza

خواننده شناسه تصویری rezaccna
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    ممنون دوست عزیز از پاسختون
    خودمم به فکرم رسید ولی کدوم شرکتی حاضره یه رقیب برای خودش بتراشه؟ من که حاضرم مجانی هم کار کنم تا با این چیزا آشنا بشم
    توی شهر نسبتا کوچیک ما هم شرکتی پیدا نمیشه که در این زمینه تخصصی کار کنه و افراد خاصی هستن که اطلاعاتشون رو با پول هم به کسی مثل من نمیدن
    دوره ی CCNA رو در آموزشگاه سایبرتک گذروندم ولی با وجود امکانات خوبش باز محدودیت هایی داشت و این چیزا رو آموزش نمیداد
    قطعا برای راه اندازی شبکه یکسری استانداردها وجود داره و منابعی هم باید باشه ولی اینکه چطور میتونم به این منابع دسترسی پیدا کنم مشکله
    در زمینه ی پیدا کردن منابعی که این استاندارد ها رو تشریح و آموزش داده باشه مشکل دارم
    درواقع صفر تا 100 رو هم نمیخوام ، 0تا 50 که بیس استاندارد سخت افزاریش هم باشه هم کافیه

کلمات کلیدی در جستجوها:

آموزش تصویری سخت افزار شبکه

تنظیمات سخت افزاری شبکه

بهترین آموزشگاه CCNA

استاندارد سخت افزار

آموزش تصویری آشنایی باتجهیزات سخت افزاری شبکهنحوه تنظیم سخت افزارشبکهنمایش کابل کشی شبکه در ccnaطريقه راه اندازی سخت افزاری شبکه شرکتنحوه ی کابلکشی شبکه اموزش سخت افزار شبکه با تصویربهترین اموزشگاه سخت افزار forum.نحویه راه اندازی رکنحوه ی کابل کشی شبکهاموزش راهندازی 100 شبکهراه اندازي سخت افزارشبكهآموزش تصویری آشنایی با منابع سخت افزاری برای شبکهاستانداردهای سخت افزار شبکهبهترین راه ها برای کابل کشی شبکهآموزش تصویری راه اندازی رکاموزش کابل کشی رک شبکهبهتریت راه یادگریccnaنحوه ی صحیح کابل کشی شبکه نحوه صحیح کابل کشی رک بهترین راه یادگیری ccna0 تا 100 راه اندازی شبکه

برچسب برای این موضوع