نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 2سپاس

موضوع: مشکل با هاب usb

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198

مشکل با هاب usb

با سلام،
    چند وقتی هست که من یک هاب usb با برند netforce خریدم. اگر دسته به هاب متصل شود بدون مشکل کار می کند ولی هنگام اتصال فلش به هاب در وسط کپی فلش بیرون می آید و قطع می شود. یکی از فلشام همینطوری سوخته خواهشمندم راهنمایی کنید.
    دوما اینکه آیا هابی هست که بشه بهش همزمان دو فلش وصل کرد؟
    با تشکر از دوستان.

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    احتمالا جایی نقص داره و ولتاژ رو به هم میریزه ، شمام به کامپیوتر وصلش نکن خطر داره !
    من از برند TUNB استفاده میکنم نه خیلی گرونن ، خیلی هم زیبا هستن ، خیلی هم درست و حسابی هستن ! من یکی دارم برای پرینتر ها و اسکنرم و یکی دیگه برای فلشی ، دسته ای ، چیزی اونی که مال فلش ها هست رو زدم به یک پورت 3 بعد اونی که مال پرینتر هام هست رو زدم به همون هاب فلش !
    در ضمن اگر با PC هستید من دیدم الان هاب 3 هم اومده !

نام حقيقي: saeid

خواننده شناسه تصویری jozef
    نوشته
    261
    سپاسگزاری شده
    355
    سپاسگزاری کرده
    278
    دوست گرامی
    مطابق استانداردهای رایج در ساخت سخت افزار پورتهای USB هر پورت تنها برای تامین 500 میلی آمپر یا نیم آمپر جریان در نظر گرفته شده است . در زمانی که شما از یک پورت فقط برای انتقال اطلاعات استفاده میکنید ممکنه پورت مورد نظر شما توسط چند دستگاه مورد استفاده قرار گیرد که تنها موجب پایین آمدن نرخ انقال اطلاعات میگردد ولی جدا باید در مورد اتصال وسایلی که نیاز به استفاده الکتریکی از منابع پورت USB دارند دقت بسیار نمود که خصوصا جریان مصرفی از حداکثر استاندارد ذکر شده افزون نگردد
    در این مورد حتی برخی از موسسات سازنده وسایل اکسترنال مثل هارد برای استفاده بیشتر از جریان ترجیح داده اند همزمان از دو پورت USB ( به منظور دریافت جریان بیشتر ) استفاده نمایند

Star-x و asemooni66 سپاسگزاری کرده‌اند.
    https://defense.blogsky.com/

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل هاب

مشکلات هاب

هاب فلش

مشکلات hub

مشکل با هاب usb

مشکل usb hub

مشکل در اتصال همزمان دو usb

ساخت هاب usb

مشکلات هاب usb

اتصال هاب usb

مشکل با هاب

ساخت hub usbکار با هابمشکل هاب usbمشکل hubمشکل در اتصال همزمان دو پورت usbوصل کردن hub usbساخت هاب یو اس بیعملکرد hubusb usb hub پرینترمشکل اتصال هاب hub usbمشکلاتusb hubایرادات hubمشکل استفاده از هابدرست کردن hub usb

برچسب برای این موضوع