صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: پیدا کردن رمز wifi مودم ADSL

نام حقيقي: ali

خواننده شناسه تصویری DiDaX
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad-23 نمایش پست ها
    سلام من با شرکت alfexit تماس گرفتم .... اپراتور گفت::: آدرس مودم 192.168.1.1 است و پسورد پیش فرض admin و یوزر admin \
    گفت حالا اگه پسورد رو عوض کردید در پشته مودم یه جایی نوشته reset باید یه شی نسبتا تیز توش وارد کنید تا مودم reset بشه و به حالت پیش فرض برگرده دوسته عزیز .... این راه حل بسیار عالی هستش
    ممنون محمد جان
    الان برا تغیر پسورد تو قسمت wlan تو کدوم قسمت برم
    ببخشید بابت سوالات زیادم

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    خواهش عزیز ... من تا حالا با مودم های alfexit کار نکردم ... اما تو d-link و tp-link برای دسترسی کلاینت ها به وایرلس یه رمزی هست که تو مودم به عنوان Network Key هستش ... یوزر پسورد خود مودم هم در قسمت maintenance هستش .... حالا تو مودم شما رو نمیدونم

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ali

خواننده شناسه تصویری DiDaX
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    6
    ممنون از همه دوستان مخصوصا محمد عزیز
    از طریق ای پی رمزش رو پیدا کردم تو Network قسمت WPS

arash3400، mohamad-23 و -javad- سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سهیل

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0

پیدا کردن IP مودم وایرلس خودتان

سلام به دوستان
    با توجه به تاپیک به ذهنم رسید تجارب خودم رو به اطلاع دوستان برسونم امیدوارم مفید باشه براتون
    اگه IP مودم رو هم بدونید کمکی به شما نمیکنه چون اگه میخوای وارد تنظیمات مودم کسی بشی و اون پسوورد روی مودمش ست کرده باشه اون وقت تاش شما بیهوده است چراکه شما ابتدا باید به مودم اون طرف کانکت بشید بعد 192.168.1.1 رو در INTERNET EXPLORER وارد کنید تازه اگه پس از همه اینها رمز پیش فرض منوی مودمش ADMIN , ADMIN باشه.
    پس بی خیال . اما اگه مودم برای خودتونه بهترین روش اینه که اول با کابل شبکه مودم رو به سیستم وصل کنید . به محض اتصال ، آیکون شبکه در TASK BAR شما به حالت اتصال در میاد . روی آیکون کلیک کنید و از پنجره باز شده میتونید IP رو که مودم شما از سیستم دریافت کرده رو ببینید . و همون رو در Internet Explorer وارد کنید و با وارد نمودن رمز منوی مودم وارد تنظیمات بشید. این حالت در حالت وایرلس و بدون کابل هم میشه اما به شرطی که رمز وایرلس تون رو وارد کنید و به مودم متصل بشید و بعد IP رو در مرورگر وارد کنید.
    امید وارم به دردتون خورده باشه .

arash3400، asemooni66 و -javad- سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

پيدا كردن پسورد مودم وايرلس

رمز وایرلس را فراموش کردم

هك كردن پسورد مودم

پیدا کردن پسورد مودم وایرلس

پیدا کردن پسورد وایرلس

رمز wifi

هک مودم وایرلس

هک کردن مودم وایرلس

فراموش کردن رمز مودمهک کردن پسورد مودم وایرلسیافتن رمز وایرلسهک کردن پسورد مودمپیدا کردن رمز وای فایچگونه رمز wifi را پیدا کنیمیافتن پسورد وایرلسهک کردن پسورد wifiفراموش کردن پسورد وایرلسشکستن رمز wifiیافتن پسورد مودم وایرلسپیدا کردن پسورد وای فایهک کردن پسورد adslنرم افزار پیدا کردن رمز wifiفراموش كردن پسورد وايرلسپیدا کردن رمز مودم adslهك كردن رمز wifi

برچسب برای این موضوع