نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 2سپاس

موضوع: استفاده از روتر مودم adsl

نام حقيقي: hamid

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    61

استفاده از روتر مودم adsl

سلام.
    خسته نباشید .
    ابتدا اگر سوالم تکراری یا در بخش مورد نظر پرسیده نشده عذر خواهی میکنم.

من یه کافی نت دارم میزنم و تمامی کارها مورد را انجام دادم و اینترنت بین تمامی کامپیوتر ها شر شده. مودم adsl من اسمش هست
    shuttle adsl2/2 +router یعنی اینکه خودش به عنوان روتر هم هستش . حالا سوال اینکه میشه بدون اینکه اینترنت تو کانکشن شر کرد از طریق دادن آی پی آدرس ها سیستم های کلاینت اینترنت را به دیگر کامپیوتر شر کرد و در صورت ممکن آموزش اون را قرار دهید.

اینم هم عکسی از تنظیمات مودم من

با تشکر.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    شما باید نام کاربری و کلمه عبوری که isp به شما داده رو توی مودم ست کنی بعدش هم nat رو توی مودم فعال کنی بعدش می تونی توی رنج ip مودم به کلاینتها ip بدی یا نه اگه میخوای همه چی اتوماتیک باشه dhcp server رو توی مودم فعال کن این اصولش هست ولی اینکه توی چه قسمتهایی از مودم بری و این تنظیمات رو انجام بدی با خودته
    موفق باشی

shie و tahatala سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

استفاده از روتر

استفاده از مودم adsl به عنوان روتر

http:forum.persiannetworks.comf95t47574.html

استفاده از مودم بجای روتر

routerیعنی چیاستفاده از روتر مودم ADSLاستفاده از مودم بجاي سوئيچاستفاده از مودم وایمکس بجای روتراستفاده از مودم بجای سوئیچاستفاده از مودم به عنوان روتراستفاده از مودم adsl به جای روتراستفاده از routerاستفاده همزمان از روتراستفاده از مودم adsl بجای روتراستفاده از روتر مودماستفاده از وایمکس بع عنوان روتراستفاده از روتر به عنوان سوئیجاستفاده از روتر برای پرینتطرز استفاده از مودم adsl به جای روترنحوه استفاده از مودم ADSL بجای روترشبکه کردن روتربجای سوییچاستفاده از روتر به عنوان مودم وایمکساستفاده از مودم adsl به عنوان سوییچ برای وایمکساستفاده از روتر به عنوان مودم adslاستفاده از روتر به جای مودم

برچسب برای این موضوع