نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 12سپاس
  • 2 توسط mehrzadmo
  • 3 توسط M-r-r
  • 3 توسط yogishiip
  • 1 توسط mrkh
  • 3 توسط M-r-r

موضوع: مشاوره برای خرید تجهیزات یک ISP

نام حقيقي: karimi

عضو عادی
    نوشته
    152
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    169

مشاوره برای خرید تجهیزات یک ISP

سلام

بنده در حال راه اندازی و خرید امتیاز یک شرکت ISP هستم .
    میخوام تجهیزات اون شرکت رو ازشون بخرم .
    خودشون گفتند تجهیزات تا 48 تومنی باهاشون در اومده ، اما به من در قبال 15 تومن همه تجهیزات لازم رو میدهند .
    حالا بعد از 6 سال کار ، تصمیم به فروش تجهیزات گرفته اند .

میخواستم با شما بزرگواران و اساتید مشورتی کنم که ببینم تجهیزاتی که میخوام بخرم به مبلغ 15 میلیون و این تجهیزات هستند ، ببینید چطوره و بهم مشاوره بدید و در خرید کمک کنید.

در حال حاضر خدمات وایرلس انجام میشود و در آینده Dial-UP و ADSL هم افزوده میشوند .

بنده لیست خدمات رو ضمیمه کردم و از همه شما نیازمند یاری هستم .
    با تشکر

لینک دانلود فایل ISP

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    دوست عزيز نگاه كن ، اول و دوم و سوم اصلا ISP نخر و طرفش هم نرو !‌
    بعد اگه باز مصري ، قيمت ها رو من ديدم از نو دستگاهها هم بعضا بالاتره ! اما خوب به اين فكر كن كه داري يه مركز رو كامل تحويل مي گيري . در حال كار . مي دوني براي هر كدوم از اون بيعانه و مجوز و ضمانت نامه و ... چقدر بايد وقت صرف كرد ؟ چقد منت اين و و اونو بكشي بياد برات نصب كنه . كار كنه و ... -هزينه بماند - بعد تازه بايد بدوي دنبال مشتري و اعتبار و تبليغات و ... اگه واقعا ميخوايش ، چونه بزن اما بخر !

jozef و vahid2011 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    152
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    169
    خوب من نوشتم میخوام 15 تومن بخرم .
    خود طرف میگه همه چیزش با ما ، آماده تحویلت میدیم .
    کاشکی هنوزم مشاوره بدید . اگه نمیصرفه تا نخرم .

عضو عادی
    نوشته
    152
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    169
    نیازمند مشاوره هستم.
    خواهشمندم بهم کمک کنید تصمیم درستی بگیرم .

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    اصلا به صرفه نیست دوست عزیز.

چندتا مرکز اینترنت در این شهر فعال هست ؟ چند تا خط تلفن دارید ؟

mehrzadmo، yogishiip و vahid2011 سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    #######
    من که میگم نخرید بهتره به چند دلیل :
    قیمت بالاست
    ریسکش بالاست ممکنه با سیر تحولی در دنیای تکنولوژی امروز پس فردا تکنولوژی next G بیاد ایران و کسی دیگه وایر لس کارنکنه !
    ضمنا باید دید اگه میصرفه چرا طرف میخواد بفروشه ؟
    الان با این ای دی اس ال مخابرات در بسیاری از مناطق کسی تمایل به خرید اینترنت از یک واسطه نداره (هر چند کیفیت سرویس مخابرات افتضاحه)
    منم میگم نخرید و اگر میخرید با قیمت کمتر بخرید 15 میلیون زیاده اگر طرف داره جمع میکنه خب بذارید جمع کنه شما برید از سر نو یک مرکز دیگه بزنید
    با دادن مبلغی به یک ایجنت (مشاور ) میتونید یک مرکز رو سر پا کنید و اینکار دیگه هزینه سرقفلی براتون نداره !
    ضمنا آقای راستی هم بسار به نکته خوبی اشاره کردند چند تا مرکز توشهر دارید وضعیت بازار چطوره ؟

mehrzadmo، jozef و vahid2011 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمدرضا خادمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری mrkh
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    10
    من هم در مورد قیمت با دوستان موافقم که بالا نوشته
    15 تا به نظر می ارزه
    ولی اصل موضوع اینجاست که الان چند تا یوزر داره ؟؟؟

حتما حتما موقع تحویل گرفتم این جنس ها با یه مشاور که تا الان کلی ای اس پی کار کرده برو

vahid2011 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    152
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    169
    والا تا الان 4 مرکز هستند تو شهر ما که سرویس اینترنت ارائه میکنند .
    از این 4 تا ، 3 تاشون کیفیت آنچنانی و و مشتری و تعریفی ندارند ، اما فقط یکیشون هست که خدماتش خیلی خوبه و اون هم پشتیبانیش در مرکز استان استان هست ،اما خوب هم کیفیت و هم سرعت و پشتیبانیشون خوبه .
    خط تلفن خودم که فعلا مشخص نیست ، چون هنوز نخریدم که بخوام دنبال خط تلفن برم ، اما هر چی شما بگید و خوب باشه منم میگیرم .

من خودمم اگه اصرار دارم ISP بخرم ، نه اینکه کلا ناوارد هستم و تازه وارد ، بلکه یه سر رشته هایی از شبکه دارم و چیزهایی حالیمه و کلا علاقه دارم و برای راه اندازی یک شغل احتمالا بخوام ISP راه بندازم .

در مورد قیمت بهتون گفتم که طرف گفته رو خودش 48 تومنی در اومده ، اما بمن میخواد تمام اینها رو 15 تومن بده .

خودش میگه وایرلس برجی حداقل 600 در میاره . ( اینم بگم شهر ما انچنان بزرگ نیست ، اما مشتری داره )

در مورد دلیل اینکه طرف میخواد بفروشه ، بگفته خودش هزینه هاشو لازم داره و هم خرج خود طلب های اقساط مانده و هزینه های ISP کنه .
    خودش هم که رفته استخدام جایی شده .

ISP تقریبا الان از تو خونشون داره اداره میشه .

شما میگید با اینکه رو خودش 48 تومنی میگه در اومده ، آیا من که میخوام 15 تومن ازش بخرم گرونه که بردارم ؟
    مگه هزینه راه اندازی یک ISP بصورت کلی چقدر در میاد ؟ با احتساب هزینه های اضافی مخابرات تجهیزات و کرایه ها و راه اندازی و خصوصا مجوزهای لازم و ... ؟

اگه ممکنه الان دیگه حسابی کمک و مشاوره بدید ، مثه اینکه اینجور که شما میگید 15 تومن هم نمیصرفه و کمتره .
    خصوصا هزینه راه اندازی یک ISP بصورت کاملا نو و جدا چند میشه .

مرسی
    با تشکر

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    یه زمانی، من عاشق رنو شدم؛ رفتم یه چند تایی هم دیدم، آخریش خیلی چشمم رو گرفت. طرف خودش خریده بود حدود 4 میلیون تومن، یکی دو تومن هم خرج موتور و ... کرده بود، اما میخواست ماشین بهتر بخره، به همین دلیل به رنوش احتیاج نداشت، با اینکه بیشتر از 5 تومن پای خودش درآومده بود، به من فروختش یک میلیون و چهارصد.

حالا حدود 11 ماه از اون تاریخ میگذره، من از رنو متنفر شدم، چون هر 45 روز، یکبار باید دست به آچار بشم، یه سری لوازم بردارم، یه سری لوازم بزارم، هر یکی دو روز، باید آب و روغن و ... رو چک کنم و کمبود ها رو جبران کنم. دربدر مشتری هستم که اگه شده یک میلیون بفرستمش بره و خودم برم سراغ یه ماشین بهتر....

متاسفانه نه تنها این ISP، که اکثریت ISP های دیگه هم چنین وضعیتی دارند. لیست قیمت رو با اون تفاضیل زیبا که دیدم، خیلی خیلی به خودم فشار آوردم که در موردش چیزی ننویسم، اما الان مجبور یه سطر اضافه کنم :
    مدیر این شرکت، شما رو خیلی ... فرض کرده و با عرض شرمندگی و پوزش، ایشون خودشون هم خیلی ... هستن که بعد از 6 سال کار کردن و ISP و ... این همه ادعا، نمیدونن instalation رو چطور مینویسن، یا قیمت ابزار هایی که عمر خودشون رو کردن و کم کم آخرای عمرشون هست رو تا یک و نیم برابر قیمت نو در نظر گرفتن.

ISP با سیاست هایی که مخابرات پیش رو گرفته، شاید تا یه مدت پیش ارزش داشت، اما الان، به عنوان یه نفر که بیشتر از 10 ساله، حرفه و تخصصش ISP هست و با بیشتر از 100 مرکز کوچیک و بزرگ همکاری و رفاقت داره، خرید یا راه اندازی ISP رو فراموش کنید.

باور کنید ظرفیت حتی یک کلان شهر مثل تهران، بیشتر از 10 تا ISP نیست که اومدن دوهزار تا سرویس دهنده جورواجور و رنگارنگ توش راه اندازی کردن.
    در نهایت هم، غول های بزرگ، کوچیکتر ها رو یا زیر پا له میکنن، یا مثل اسید تو خودشون حلش میکنن.

سعی کنید درخت اینترنت رو آبیاری نکنین، چون میوه ی اون سهم شما نیست...

mehrzadmo، yogishiip و vahid2011 سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

تجهیزات یکIsp

تجهیزات لازم برای راه اندازی یک ISP

هزینه ی یک شرکت isp

فروش امتیاز isp

ميخوام isp بخرم

خرید امتیاز isp

تجهیزات یک isp

تجهیزات یک شرکت isp