نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: ISDN Adapters در راه اندازی FAX SERVER

نام حقيقي: NETWORK

خواننده
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    54
    سپاسگزاری کرده
    17

ISDN Adapters در راه اندازی FAX SERVER

با سلام خدمت کلیه دوستان واساتید فروم.خسته نباشید . خواستم دوستانی که با آداپتورهای ISDN کار کردند و تجربه ای دارند من رو راهنمایی کنند .
    قضیه از این قرار هست که در سازمان ما احتیاج به راه انداری FAX SERVER داریم هر چند که من این قضیه رو با مودمهای معمولی راه انداختم و مشکلی ندارم فقط مطلبی هست MANUAL نرم افزار را که نگاه می کردم نوشته بود که این نرم افزار از آداپتورهای ISDN پشتیبانی می کند .(برای راه اندازی FAX SERVER من از ActiveFaxe server استفاده میکنم). این هم توضیحات در این مورد

4.5.1. Advantages of ISDN Adapters
    Compared to normal analog fax modems, using ISDN adapters involves several advantages. ISDN adapters could also be slightly cheaper com-pared to fax modems, especially when using ISDN adapters built with pas-sive technology.
    64 ActiveFax User’s Manual
    Availability of direct dial numbers (individual fax number for each user). Required ISDN service: MSN (Multiple Subscriber Number) or DDI (Direct Dial In).

Recording of the transmission charges. Required ISDN service: AOC (Advice of Charge).
    Simultaneous fax transmissions on multiple phone lines (channels). When using BRI (Basic Rate Interface) 2 channels are supported by de-fault; when using PRI (Primary Rate Interface) up to 30 channels are available with a single ISDN controller.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: NETWORK

خواننده
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    54
    سپاسگزاری کرده
    17
    کیست مرا یاری کند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: ودود

عضو عادی شناسه تصویری vadood
    نوشته
    741
    سپاسگزاری شده
    548
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen@60 نمایش پست ها
    با سلام خدمت کلیه دوستان واساتید فروم.خسته نباشید . خواستم دوستانی که با آداپتورهای ISDN کار کردند و تجربه ای دارند من رو راهنمایی کنند .
    قضیه از این قرار هست که در سازمان ما احتیاج به راه انداری FAX SERVER داریم هر چند که من این قضیه رو با مودمهای معمولی راه انداختم و مشکلی ندارم فقط مطلبی هست MANUAL نرم افزار را که نگاه می کردم نوشته بود که این نرم افزار از آداپتورهای ISDN پشتیبانی می کند .(برای راه اندازی FAX SERVER من از ActiveFaxe server استفاده میکنم). این هم توضیحات در این مورد

4.5.1. Advantages of ISDN Adapters
    Compared to normal analog fax modems, using ISDN adapters involves several advantages. ISDN adapters could also be slightly cheaper com-pared to fax modems, especially when using ISDN adapters built with pas-sive technology.
    64 ActiveFax User’s Manual
    Availability of direct dial numbers (individual fax number for each user). Required ISDN service: MSN (Multiple Subscriber Number) or DDI (Direct Dial In).

Recording of the transmission charges. Required ISDN service: AOC (Advice of Charge).
    Simultaneous fax transmissions on multiple phone lines (channels). When using BRI (Basic Rate Interface) 2 channels are supported by de-fault; when using PRI (Primary Rate Interface) up to 30 channels are available with a single ISDN controller.
    باید ببینی می تونی خط E1بگیری یا نه. اینو بخون Primary Rate Interface - Wikipedia, the free encyclopedia

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی fax server

راه اندازی فکس سرور

راه اندازی activefax

activefax

تجربه راه اندازی فکس سرور در سازمانهاfax server server 2008سرور isdnراه اندازی فکس سرور 2008isdn راه اندازیفاکس isdn FAX SERVER راه اندازی activefax راه اندازیراه اندازی fax server در شبکهfax serverدر مورد ISDNfax server in server 2008fax server 2008راه اندازی Fax server مجانیراه اندازی فکس سرور برای سازمان

برچسب برای این موضوع