نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مشکل سرور HP370G5

نام حقيقي: farid

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    8

مشکل سرور HP370G5

سلام ما یک سرور HP Proliant ML 370G5 داریم که فقط و فقط برنامه اتوماسیون اداری و آنتی ویروس لایسنس دار kaspersky روی آن نصب است مشکلی که داریم این است که چند وقتی است که 20 الی 30 دقیقه در روز cpu usage این سیستم 100% می شود و اصلا اتوماسیون دیگر بالا نمی آید تا به حال اینترنت و حتی شبکه آن را قطع کرده ام و درست نشد ولی آنتی ویروس را که uninstall می کنم درست میشه حال ناگهان در گیر و دار بررسی این مشکل چیز تازه ای فهمیدم:
    مدل cpuی این سرور Dual Core Xeon 5060 cpu 3.2GHz است درصورتیکه وقتی Task manager را باز می کنیم تنها یک گراف برای cpu وجود دارد و با برنامه everest نیز مشخصات سیستم را بصورت جزئی درآوردم و دیدم سی پی یو Dual core است ولی فقط میزان استفاده یک core را می زند همچنین وقتی روی my computer راست کلیک می کنیم در properties آن در مشخصات cpu عبارت Dual core نیست راستی دیروز هم وقتی می خواستم سیستم را shut down کنم به جای خاموش شدن، ریست می شد و بالاخره چون نتونستم خاموشش کنم با دکمه کیس این کار را کردم!!!! اگر کسی بتونه مشکلم را حل کنه بینهایت ازش ممنون میشم

نام حقيقي: seyyed mehdi abedi

عضو عادی شناسه تصویری sma.ffcc
    نوشته
    716
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    228
    با سلام
    دوست عزیز شما در پنجره Task Manager و Tab performance گزینه Resource Monitor را بزنید بیبینید ایا هم مشکل را دارید یعنی یک سی پی و دارید اگه این چنین نیست از گزینه View performance گزینه CPU History را به All Garafe تغیر دهید درباره انتی ویروس کسپرسکی اگه AdminKit را نصب کرده اید در قسمت Server Policy این گزینه را Disable کنید تا بتوانید پوشه که برنامه اتوماسیون شما نصب هستش را طوری تعریف کنید که موقع استارآپ انتی ویروس به هش گیر نده
    در اخر شما سرور را چند وقته خریدید اگه طی یک ماه اخیر خرید حتما از اصلی بودن سرور خودتون مطمئن شوید چ.ن سرورهای چینی وارد ایران شدن که همین مشکلات را دارن به این ادرس برید و شماره سریال سرور خدتون را ثبت کنید این شرکت نماینده رسمی hP تو ایرانه شرکت بازرگانی تهران فالنیک ]گارانتی ایران اچ پی]
    با تشکر

نام حقيقي: farid

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    8
    دوست عزیز اصلا گزینه resource monitor وجود نداشت همچنین در options تنها گزینه one graph per cpu وجود دارد و تیک خورده و گزینه دیگری وجود ندارد

نام حقيقي: seyyed mehdi abedi

عضو عادی شناسه تصویری sma.ffcc
    نوشته
    716
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    228
    مگه میشه سریال سرور تون چک کردین ما همین سرور داریم چنین مشکل نداره چه ویندوز روش نصبه

کلمات کلیدی در جستجوها:

ویندوز سرور hp دیگر بالا نمی آید

مشکل در cpu سرور hp

سرور hp بالا نمی آید

مشکل سرور hp

خرید آنتی ویروس لایسنس دارkaspersky

برچسب برای این موضوع