نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس

موضوع: تاثیر رطوبت در رک

نام حقيقي: AL1

عضو عادی شناسه تصویری MS-DOS
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    59
    سپاسگزاری کرده
    49

تاثیر رطوبت در رک

با سلام. یه مشورتی از شما میخواستم. من تو یه موقعیتی باید یه رک رو تجهیز کنم که تنها جایی که برا گذاشتنش وجود داره یه حیاط خلوت هست با سقف کاذب ایرانیت 3 متر ارتفاع از زمین.مستحکم. همیشه سایه هست و نور نداره. امن و محکم. تنها مشکلش ترس از رطوبت هست چون گردش هوا نداره و هواش راکده و وقتی بارون میاد داخلش احساس میکنم رطوبتش بالا میره. خواهش میکنم نظری راجع به این کار بدید چون من خودم راغب نیستم و پیشنهاد خودشونه و من شرایط رطوبتی رو مناسب نمیدونم و قبل نمیکنم ولی از لحاظ پوزیشن بسیار عالی است. نظر شما چیه؟

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط MS-DOS نمایش پست ها
    با سلام. یه مشورتی از شما میخواستم. من تو یه موقعیتی باید یه رک رو تجهیز کنم که تنها جایی که برا گذاشتنش وجود داره یه حیاط خلوت هست با سقف کاذب ایرانیت 3 متر ارتفاع از زمین.مستحکم. همیشه سایه هست و نور نداره. امن و محکم. تنها مشکلش ترس از رطوبت هست چون گردش هوا نداره و هواش راکده و وقتی بارون میاد داخلش احساس میکنم رطوبتش بالا میره. خواهش میکنم نظری راجع به این کار بدید چون من خودم راغب نیستم و پیشنهاد خودشونه و من شرایط رطوبتی رو مناسب نمیدونم و قبل نمیکنم ولی از لحاظ پوزیشن بسیار عالی است. نظر شما چیه؟
    به نظر من اگه رطوبتش قابل تشخیص هستش می تونی از چندین راه استفاده کنی :
    1- عایق بندی
    2- استفاده از پودر روطوبت گیر
    3- استفاده از یک فن برای کاهش روطوبت و به گردش درآوردن هوا
    ...

MS-DOS و yogishiip سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    بریم تو فاز بنایی:
    میتونید چند متر سپری (بسته به ابعاد حیاط )و 6 متر موزاییک بگیرید با نصف بار ماسه و 4 گونی 50 کیلویی سیمان و 6 متر ایزوگام و یا قیرگونی و 2 گونی گچ و با کمک یک استاد بنا یک سقف واقعی بزنید و از شر ایرانیت خلاص شوید! و دیگه هم رطوبت از سقف نفوذ نمیکنه
    هزینش هم بسته ابعاد حیاط و نرخ مصالح شهرتون فرق میکنه این کار برای من تو شهر خودم برای یک اتاق 2*3 میتونه تا 500 هزار تومن خرج داشته باشه(برآوردهای بالایی بر اساس اتاق 2*3 است )

ویرایش توسط yogishiip : 2011-01-18 در ساعت 08:41 PM

نام حقيقي: AL1

عضو عادی شناسه تصویری MS-DOS
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    59
    سپاسگزاری کرده
    49
    خب حداقل خیالم راحت شد چون فکر میکردم الان کلی دلسردی میدید که نه نمیشه و فلان فلان شده میخوای تو حیاط خلوت رک بزاری و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط yogishiip نمایش پست ها
    بریم تو فاز بنایی:
    میتونید چند متر سپری (بسته به ابعاد حیاط )و 6 متر موزاییک بگیرید با نصف بار ماسه و 4 گونی 50 کیلویی سیمان و 6 متر ایزوگام و یا قیرگونی و 2 گونی گچ و با کمک یک استاد بنا یک سقف واقعی بزنید و از شر ایرانیت خلاص شوید! و دیگه هم رطوبت از سقف نفوذ نمیکنه
    هزینش هم بسته ابعاد حیاط و نرخ مصالح شهرتون فرق میکنه این کار برای من تو شهر خودم برای یک اتاق 2*3 میتونه تا 500 هزار تومن خرج داشته باشه(برآوردهای بالایی بر اساس اتاق 2*3 است )
    اونموقع صاحب خونه میادو یه اردنگی میزنه پشتم همین چندرغاز رو هم در نمیارم. همین کاذبشو هم به زور زدیم

کلمات کلیدی در جستجوها:

تاثیررطوبت بربیسیم

ایزوگام متری چند در میاد؟

برچسب برای این موضوع