نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14

موضوع: استفاده از Remote Desktop Connection

نام حقيقي: arman

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

استفاده از Remote Desktop Connection

سلام دوستان گرامی ..
    من میخواهم از کامپیوتر خانه ام به کامپیوتر شرکت از طریقه اینترنت وصل بشم باید چکار کنم .. راستی می خواهم از طریقهRemote Desktop Connection
    کانکت بشم .. هر اموزشی رو که خوندم می گفتند که باید بریم Select Remote Users ولی اونجا برای ادد کردن یوزر هایی است که از طریقه شبکه و work-group هستند .. من ماندم باید چکار کنم ... فقط یه چیزایی میدونم که باید ایپی کامپیوتر + پورتی داشته باشی که بشه از طریقه اینترنت وصل شد ... اگه ممکنه اموزش دقیقشو بگین ممنون می شوم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رنجبران

بلاگر شناسه تصویری pardazande
    نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    اینو بخونید احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل بشه

آموزش استفاده از Remote Desktop

خوشبختی یعنی اینکه خداوند آنقدر عزیزت کند که مایه آرامش دیگری شوی ...

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط pardazande نمایش پست ها
    اینو بخونید احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل بشه

آموزش استفاده از Remote Desktop
    pardazande جان من رفتم اینو خوندم که اومدم اینجا تاپیک زدم ... اینجا رو متوجه نمیشم

4- در كادر محاوره اي Remote Desktop Users گزينه Add… را انتخاب نمائيد.

5- در كادر محاوره اي Select Users گزينه Locations … را براي تعيين موقعيت جستجو كليك نمائيد .

راستی من اینم نوشته بودم تا پست بالا ... من فکر کنم شما فقط به موضوع دقت کردید نه به متن ... ::
    هر اموزشی رو که خوندم می گفتند که باید بریم Select Remote Users ولی اونجا برای ادد کردن یوزر هایی است که از طریقه شبکه و work-group هستند ..

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    هیچکس اینجا بلد نیست مشکل منو حل کنه .. من فکر نکنم که مشکلی زیادی باشه .. ممنون

نام حقيقي: احمد

عضو عادی شناسه تصویری Gitex
    نوشته
    550
    سپاسگزاری شده
    329
    سپاسگزاری کرده
    122
    پیشنهاد میکنم از team viewer استفاده کنی.
    به مراتب راحت تر و بی دردسر تر از remote desktop خود ویندوز هست.

نام حقيقي: احسان بستان

عضو عادی
    نوشته
    66
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    11
    tفكر كنم اگه IP خودتونو بدين تو رنج IP شركته و IP Valid رو هم بدين حله

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman258 نمایش پست ها
    pardazande جان من رفتم اینو خوندم که اومدم اینجا تاپیک زدم ... اینجا رو متوجه نمیشم

4- در كادر محاوره اي Remote Desktop Users گزينه Add… را انتخاب نمائيد.

5- در كادر محاوره اي Select Users گزينه Locations … را براي تعيين موقعيت جستجو كليك نمائيد .

راستی من اینم نوشته بودم تا پست بالا ... من فکر کنم شما فقط به موضوع دقت کردید نه به متن ... ::
    هر اموزشی رو که خوندم می گفتند که باید بریم Select Remote Users ولی اونجا برای ادد کردن یوزر هایی است که از طریقه شبکه و work-group هستند ..
    سلام
    ببین باید اول از همه یه ایپی ولید داشته باشی و پورت 3389 رو forward کرده باشی روی سیستمی که می خوای بهش ریموت کنی...(در حالت کلی که ایپی ولید روی مودم ست شده...)
    حالا باید ریموت دسکتاپ رو فعال کنی روی سیستمت
    اینکار هم با کلیک راست کردن روی my computer و properties و تب remote و زدن تیک enable remote desktop انجام میشه
    حالا باید به کاربر یا گروه کاربری مجوز ریموت دسکتاپ رو بدی
    گروه کاربری administrators به صورت پیش فرض این دسترسی رو دارند و اگه می خوای کاربر یا گروه کاربری این دسترسی رو داشته باشه روی my comuter کلیک راست کن برو توی manage و بعد برو توی local users and groups روش دوبار کلیک کن و بعد برو توی groups دنبال گروه کاربری remote desktos users بگرد
    بازش کن و add رو بزن و هرکاربری که می خوای دسترسی داشته باشه رو ادد کن...

نام حقيقي: محمد مهدی نابغی

عضو عادی
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar49 نمایش پست ها
    سلام
    ببین باید اول از همه یه ایپی ولید داشته باشی و پورت 3389 رو forward کرده باشی روی سیستمی که می خوای بهش ریموت کنی...(در حالت کلی که ایپی ولید روی مودم ست شده...)
    حالا باید ریموت دسکتاپ رو فعال کنی روی سیستمت
    اینکار هم با کلیک راست کردن روی my computer و properties و تب remote و زدن تیک enable remote desktop انجام میشه
    حالا باید به کاربر یا گروه کاربری مجوز ریموت دسکتاپ رو بدی
    گروه کاربری administrators به صورت پیش فرض این دسترسی رو دارند و اگه می خوای کاربر یا گروه کاربری این دسترسی رو داشته باشه روی my comuter کلیک راست کن برو توی manage و بعد برو توی local users and groups روش دوبار کلیک کن و بعد برو توی groups دنبال گروه کاربری remote desktos users بگرد
    بازش کن و add رو بزن و هرکاربری که می خوای دسترسی داشته باشه رو ادد کن...
    اونجایی که نوشتی "هرکاربری که می خوای دسترسی داشته باشه رو ادد کن". من وقتی یه ورک گروپ درست کردم اسم کامپیوترم باید توی اون لیست ادد باشه دیگه؟ درسته؟
    آقا من هم دقیقا همون مشکل Arman258 رو دارم. مسئله اینجاست که من لپ تاپ و Pcایم با هم ورک گروپ هستن. ولی اسم هیچکدومشون توی لیست ادد اون یکی نیست که بخوام اددش کنم.
    این یعنی چی ؟؟؟ "اول از همه یه ایپی ولید داشته باشی و پورت 3389 رو forward کرده باشی روی سیستمی که می خوای بهش ریموت کنی.."
    من وقتی توی قسمت کامپیوتر اسم یا آپ پی کامپیوتر مقابل رو میزنم و کانکت میکنم یه پنجره باز میشه که ازم یوزر و پسورد میخواد هر چی هم میزنم و میگه Incorrect.
    یکی بگه باید چی کار کنم؟؟؟

ویرایش توسط mmn_1625 : 2010-12-03 در ساعت 12:01 PM

نام حقيقي: معتمد

عضو غیر فعال شناسه تصویری tyrant
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    6
    حتما باید از طریق اینترنت باشه ؟

عضو عادی
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط tyrant نمایش پست ها
    حتما باید از طریق اینترنت باشه ؟
    دو تا سیستمم توی خونه هستن و یه متر با هم فاصله دارن. من نمیخوام از راه دور اینا رو بههم کانکت کنم. توی خونه و از فاصله یه متری میخوام این کار رو بکنم.

نام حقيقي: معتمد

عضو غیر فعال شناسه تصویری tyrant
    نوشته
    50
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    6
    خوب چرا شبکه شون نمی کنی ؟!

عضو عادی
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    این دو تا شبکه هستن. من خیلی راحت میتونم پوشه هام رو شیر کنم و ...
    من فقط میخوام از برنامه remote desktop استفاده کنم. میخوام بدونم با وجود اینکه این دوتا شبکه هستن پس چرا اسمشون توی کامپیوتر مقابل نیست تا اددشون کنم؟؟

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmn_1625 نمایش پست ها
    اونجایی که نوشتی "هرکاربری که می خوای دسترسی داشته باشه رو ادد کن". من وقتی یه ورک گروپ درست کردم اسم کامپیوترم باید توی اون لیست ادد باشه دیگه؟ درسته؟
    آقا من هم دقیقا همون مشکل Arman258 رو دارم. مسئله اینجاست که من لپ تاپ و Pcایم با هم ورک گروپ هستن. ولی اسم هیچکدومشون توی لیست ادد اون یکی نیست که بخوام اددش کنم.
    این یعنی چی ؟؟؟ "اول از همه یه ایپی ولید داشته باشی و پورت 3389 رو forward کرده باشی روی سیستمی که می خوای بهش ریموت کنی.."
    من وقتی توی قسمت کامپیوتر اسم یا آپ پی کامپیوتر مقابل رو میزنم و کانکت میکنم یه پنجره باز میشه که ازم یوزر و پسورد میخواد هر چی هم میزنم و میگه Incorrect.
    یکی بگه باید چی کار کنم؟؟؟
    با اسم کامپیوتر کاری نداریم
    با user کار داریم
    باید روی سیستمی که می خوای بهش ریموت بزنی یه یوزر admin یا یوزری که دسترسی remote desktop داشته باشه،داشته باشی

عضو عادی
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar49 نمایش پست ها
    با اسم کامپیوتر کاری نداریم
    با user کار داریم
    باید روی سیستمی که می خوای بهش ریموت بزنی یه یوزر admin یا یوزری که دسترسی remote desktop داشته باشه،داشته باشی
    ایول....پس به اسم کامپیوتر مقابل کاری نداریم. فقط یه چیزی. از لیست زیر کدومش رو باید انتخاب کنم تا بتونم کامپیوتر مقابل رو ریموت کنم. بازم میگم هر دو کامپیوتر توی خونه هستن . فقط یه متر از هم فاصله دارن.

مرسی

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f95/t37059.html

استفاده از remote desktop

استفاده از remote desktop connection

remote desktop connection

آموزش استفاده از remote desktop connection

راهنمای استفاده از REMOTE DESKTOP CONNECTION در WIN7

آموزش remote desktop

Remote Desktop Connectionچیستآموزش remote desktop connectionنحوه استفاده از Remote Desktop Connectionكار remote desktop cinnection چيستاموزش تصویری Remote Desktop Connection در ویندوز 7remote desktop connection چیست؟remote desktop استفاده ازاموزش استفاده از remote desktop connectionremote desktop استفادهاستفاده از Remote Desktop Connection كامپيوترنرم افزار remote desktop conection ]dsjمشکل در استفاده از remote desktop connectionطریقه استفاده از IP VALIDمشکل پسورد در استفاده از remote desktop connectionچگونه استفاده remote desktop connection درwin7استفاده از ip valid در remote desktopروش استفاده از ipvalidremote desktop in windows 7آموزش

برچسب برای این موضوع