صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 27 از مجموع 27

موضوع: بازه هزینه و سخت افزار مورد نیاز راه اندازی ISP به زبانی شیوا .....

نام حقيقي: smith

عضو عادی شناسه تصویری nsmcse
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    23
    حرفا های دوستان رو تایید میکنم چون یکی از دوستان نزدیکم تو کرج isp داره خواب و خوراک نداره

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    چرا؟
    خيلي سادس . همه ازت طلبكارن . مخابرات از يه طرف . مشتري از يه طرف . سازمان تنظيم از يه طرف . شركت پپ از يه طرف و ....
    در همه لحظات تو بچه بده اي !!!! امروز روز ... اينترنت قطعه ! امروز مدير مخابرات منطقه ديشب خواب بد ديده كابل قطع شده . امروز .... نيم ساعت پول اينترنت رو دير دادي سرويس قطع ه ... برق رفته يو پي است جواب نداده اينترنت قطعه و ....
    ميخوايي تا صبح برات تعريف مي كنم . بعد سر ماه يوزر هزارتا بامبول در مي آره كه نمي دونم مخابرات ميده ماهي 8800 تومن . من سه روزي كه قطع بوده پول نمي دم . سرويست اينجوري بوده . من ميخواستم فيلم بگيرم سايتش خراب بوده و ....
    بعبارتي بايد از بالا و پايين زور بشنوي . صدات هم در بياد و ازت يكي شكايت بكنه با كمال ميل يكي مياد در مغازه اتو تخته مي كنه ...

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    کاملا متینه و صحیح....
    ولی نیستید ببینید یه پدری از مخابرات الحق دراوردم که نگو و نپرس!!!!!
    کل داراییش 12 تا یوزره.اگه امکانات بدن و بذارن پدرشونو در میارن همین شرکتهای خصوصی.مثالش اینه که برای مرکز جدید بهمون میگن امکانات نیست ولی با کمال بی عدالتی خودشون رفتند نصب کردند.
    در کل دیگه با این وضعیت سرمایه گذاری بر روی اینترنت کار اشتباهیه

نام حقيقي: آریا

عضو غیر فعال
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط mavrick نمایش پست ها
    الان مخابرات توی اصفهان 128 را با ترافیک 4 گیگ در ماه بدون داشتن اکانت رایگان شبانه میده ماهی 10000 تومان و هر گیگ اضافی هم 2500 تومان
    داداش من تو استان گلستان که مخابرات پدر تمام پروایدرها رو در آورده
    اینجا 128 نامحدود رو میده 10200 تومن سرعت دانلودش هم حرف نداره حتی بعضی اوقات به 22 کیلو بیت هم میرسه
    من خودم واسه کافی نتم 1 مگ گرفتم ماهی حدود 36000 تومن نامحدود ترانسفر در حد 160K میاد بالا

نام حقيقي: مجید

عضو عادی
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    12
    همه اینها که میفرمایید واسه سرویس adsl دیگه ؟؟؟؟؟؟ راه اندازی wimax یا بی سیم و ...... چی؟؟ چطوره اوضاع ؟؟ چقدر هزینه می خواد؟ چی کارایی لازم داره... ؟؟

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadisystem نمایش پست ها
    من خودم واسه کافی نتم 1 مگ گرفتم ماهی حدود 36000 تومن نامحدود ترانسفر در حد 160K میاد بالا
    داداش جان یه ذره به نظر شما عجیب نیست!!! شایدم خنده دار.آخه این پهنای باند 1 مگابیتی که مخابرات به صورت عمده میده دست isdp حداقل 200 خورده ای آب میخوره.چجوری باید به منه کاربر بده 36 تومن نامحدود!!!!!!!!!!!اونم تو مملکته ما.مگه از سره راه آورده دیتا رو.خب شما یهویی میفرمودید isdp بوقه دیگه البته عذر میخواما ولی خوب طبق گفته شما من میرم یک مگ از مخابرات میگیرم با ترانسفر 160 ماهی 36 تومن اونم نامحدود و isdp رو نمیگیرم ماهی 700 تومن.واقعآ خندیدم اینجا....
    نه داداش اصلا همچین چیزی محاله و امکان پذیر نیست.و مخابرات هم به این راحتیا باج مفتکی نمیده.1 مگ نامحدود 36 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پوله جوهره قراردادشم نمیشه که!
    الان دادن دست شرکت آسیاتک 128 4 گیگ رو میدن ماهی 20 تومن.میتونید برید تو سایتشون ببینید همه چی رو.اونی که شما میفرمایید به این صورته که 1 ساله 24 گیگ رو مثلا میده 100 خرده ای که به قولا هزینه هر ماه میشه 8 یا 9 تومن که این همش سیاسته کاریه.من یکی از مشترکهام تو 7 روز 16 گیگ مصرف کرده.آیا میصرفه براش 1 ساله 24 گیگ بگیره 70 یا 90 یا 100 و تو 1 ماه تمومش کنه؟
    همچین حرکتهایی محاله.اگه واقعا همچین چیزی باشه.من خودم خریدارشم.که امکان نداره!!

ویرایش توسط 3hsan : 2010-10-26 در ساعت 12:05 AM

نام حقيقي: saiid khani

خواننده
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام به دوستان عزیز
    من دنبال خرید مجوز ISP در تهران هستم
    آیا کسی از دوستان هست که که اطلاعاتی داشته باشهه.. در مورد ISP s هایی که می خوان مجوزشون روو بفروشند<

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    داداش جان یه ذره به نظر شما عجیب نیست!!! شایدم خنده دار.آخه این پهنای باند 1 مگابیتی که مخابرات به صورت عمده میده دست isdp حداقل 200 خورده ای آب میخوره.چجوری باید به منه کاربر بده 36 تومن نامحدود!!!!!!!!!!!اونم تو مملکته ما.مگه از سره راه آورده دیتا رو.خب شما یهویی میفرمودید isdp بوقه دیگه البته عذر میخواما ولی خوب طبق گفته شما من میرم یک مگ از مخابرات میگیرم با ترانسفر 160 ماهی 36 تومن اونم نامحدود و isdp رو نمیگیرم ماهی 700 تومن.واقعآ خندیدم اینجا....
    نه داداش اصلا همچین چیزی محاله و امکان پذیر نیست.و مخابرات هم به این راحتیا باج مفتکی نمیده.1 مگ نامحدود 36 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پوله جوهره قراردادشم نمیشه که!
    الان دادن دست شرکت آسیاتک 128 4 گیگ رو میدن ماهی 20 تومن.میتونید برید تو سایتشون ببینید همه چی رو.اونی که شما میفرمایید به این صورته که 1 ساله 24 گیگ رو مثلا میده 100 خرده ای که به قولا هزینه هر ماه میشه 8 یا 9 تومن که این همش سیاسته کاریه.من یکی از مشترکهام تو 7 روز 16 گیگ مصرف کرده.آیا میصرفه براش 1 ساله 24 گیگ بگیره 70 یا 90 یا 100 و تو 1 ماه تمومش کنه؟
    همچین حرکتهایی محاله.اگه واقعا همچین چیزی باشه.من خودم خریدارشم.که امکان نداره!!
    شرایط تو استان های مختلف فرق می کنه.
    کل استان ها دست شرکت آسیا تک نیست.
    تو استان قزوین تا جایی که من می دونم خود مخابرات مستقیما تجهیزات رو نصب کرده(حتی تو دهات های زیر 1000 نفر جمعیت)فروش و پشتیبانی رو هم داده به یه شرکت تو کل استان.محدودیت دانلود نداره.64کیلو 5000 تومن.128 کیلو 10000تومن.256 کیلو 15000 و 512کیلو 20000.به اشخاص شخصی هم تا 256 می ده در حالی که از 128 بیشتر حق نداره بده ولی میده.سرعت هم از وقتی که شروع کرده تا الان (حدود 2 ماه) خوب بوده در حد Dedicated بلکه هم بیشتر.
    امروز مامورین سازمان دفتر ما بودند و گفتند که مخابرات حق نداره سرویس ADSL بده و جلوی فروشش رو گرفتند.یه چند هفته ای میشه که تو شهر ما حداقل نمی فروشند.گفتند اگر شهری رو میشناسید که مخابرات میفروشه اطلاع بدید جلوش رو بگیریم.(منتها خودشون هم معتقد بودند که این جلوگیری ها نهایت چند ماهی انجام میشه)

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط herus_deus نمایش پست ها
    امروز مامورین سازمان دفتر ما بودند و گفتند که مخابرات حق نداره سرویس ADSL بده و جلوی فروشش رو گرفتند.یه چند هفته ای میشه که تو شهر ما حداقل نمی فروشند.گفتند اگر شهری رو میشناسید که مخابرات میفروشه اطلاع بدید جلوش رو بگیریم.(منتها خودشون هم معتقد بودند که این جلوگیری ها نهایت چند ماهی انجام میشه)
    منظور شما از اینکه مخابرات حق فروش نداره اینه که کلا این بساطی که راه انداخته همراه با آسیاتک؟
    یا اینکه فقط خود مخابرات منظورشونه؟
    چون الان آسیاتک اومده کنار ما هی نماینده ش با زیرکی میره مخ مشترکهای ما رو بزنه که کم کم همین روزاس که کتک رو بخورده!!!!؟؟!؟!#^$@%^$%
    یعنی حق فروش رو سازمان فعلا به آسیاتک داده؟

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    خود مخابرات به صورت مستقیم حق فروش نداره.

نام حقيقي: آرمان

خواننده
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    6
    حرف هادی در مورد 128 نامحدود با 10 تومن تو گلستان درسته، بقیشو نمی دونم. دوستم تو گرگان گرفته چند ماه داره استفاده می کنه.
    ولی پیشنهاد می کنم یه EDGE modem بخرین سیم کارتتون رو بذارین توش، یه اکانت یه ماهه بخرین با قیمت 10 تومن! همه جا در دسترس! ولی سرعت و کیفیتشو نمی دونم!

fkh
    fkh آنلاین نیست.

عضو عادی
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    30
    هرمزگان هم محدودیت حجمی مخابرات نداره سرعتش هم خیلی خوب بوده تا حالا خودشون هم مستقیما میفروشن مردم هم بسیار استقبال کردن جوری که برای اشتراک جدید باید نزدیک 1 ماه برید تو نوبت
    جدی میگم ملت یک ماه میرن تو نوبت برای اینترنت مخابرات تا رانژه بشه و تحویل بدن

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f95/t39126.html

هزینه راه اندازی isp

سخت افزار مورد نیاز isp

تجهيزات مورد نياز isp

مجوزهای لازم برای راه اندازی isp

سخت افزار مورده نیاز جهت راه اندازی ISP

سخت افزار مورد نیاز برای راه اندازی ISP

راه اندازی isp dial-up

سخت افزار ISP

سخت افزار ISP