صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 16

موضوع: افزودن طول سیم آنتن 7db از اکسس پوینت

نام حقيقي: مسعود

عضو عادی
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    94

افزودن طول سیم آنتن 7db از اکسس پوینت

با سلام
    یه اکسس پوینت Dlink2100 با یه آنتن 7db گرفتم.
    طول سیم آنتن حدود 1 متر است:
    1- اگه بخوام آنت را در فاصله 8 متری قرار بدهم چقدر افت سگنال خواهد داشت؟
    2- آیا سیمی را که باید برای اضافه کردن تهیه کنم جنس یا نوع خاصی دارد؟ و از کجا میشه تهیه کرد؟
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Reza Farahani

عضو عادی شناسه تصویری fareza
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    46
    سپاسگزاری کرده
    10
    سلام
    براي اضافه كردن طول سيم ميتوني تا 100 متر بسته به جنس كابل شبكه اون رو از سوئيچ ، هاب و يا كامپيوترت گسترش بدي
    اون سيم 1 متري براي تنظيم كردن دستگاه استفاده ميشه
    يه كابل حداكثر به طول 100 متر ازنوع CAT 5E يا بالاتر با رنگ بندي سوكتهاي همون كابل 1 متري ميتوني براش درس بكني
    هيچ افت سيگنالي هم نداري
    البته اين نمونه از وايرلس فكر كنم در محيط باز تا شعاع 25 متري را راحت پوشش ميده

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    فکر میکنم ایشون به افزایش طول کابل آنتن تا رادیو اشاره کرده اند، نه افزایش طول کابل شبکه !

شما میتونید طول کابل آنتن رو افزایش بدید، نمونه های 5 و 7 و 11 متریش رو من دیدم، اما اید توان خروجی ابزار، حداکثر طول کابل مجاز، وضعیت آنتن و یکری مسائل اینچنینی دیگر رو در نظر گرفت. تجربه ای که من داشتم این بود که با افزایش طول کابل آنتن، کیفیت فوق العاده افت میکرد.

firstline سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: M3hDi

خواننده شناسه تصویری mehdi
    نوشته
    239
    سپاسگزاری شده
    92
    سپاسگزاری کرده
    79
    من یه بار دقیقا رو همین APسیم آنتن 11 متری بازار رو اضافه وصل کردم، شدیدا افت سیگنال داشتم،حالا خود دانی

نام حقيقي: امیر

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    2
    افت توان در طول سیم های مخابراتی جدول داره ولی در بهترین حالت که در این جا شما نمیتونی ازش استفاده کنی چون نوع کابلش خیلی کلفته و بدرد اکسس پوینت نمیخوره به ازای هر متر یک dB افت توان خواهی ذاشت یعنی اگه شما انتن 7 dB بزاری که حتی 7 dB هم نیست اگر یک سیم هفت متری بزاری عین این میمونه که اصلا هیچ انتنی نذاشتی حالا افت کانکتورها و افت مونتاژ هم بکنار پس بهتره که این کار رو نکنی

rax
    rax آنلاین نیست.
    نام حقيقي: وحید خدابنده لو

عضو غیر فعال شناسه تصویری rax
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir7sh نمایش پست ها
    افت توان در طول سیم های مخابراتی جدول داره ولی در بهترین حالت که در این جا شما نمیتونی ازش استفاده کنی چون نوع کابلش خیلی کلفته و بدرد اکسس پوینت نمیخوره به ازای هر متر یک dB افت توان خواهی ذاشت یعنی اگه شما انتن 7 dB بزاری که حتی 7 dB هم نیست اگر یک سیم هفت متری بزاری عین این میمونه که اصلا هیچ انتنی نذاشتی حالا افت کانکتورها و افت مونتاژ هم بکنار پس بهتره که این کار رو نکنی
    برادر من یه نکته بگم در مورد قسمت دوم پاسخت که برداشتی 7-7 کردی و شده 0 و داری برداشت میکنی که انگار انتنی وجود نداره! اولا بدترین حالت متری 1 dbB از گین انتن کم میشه!دوما خود انتن omni هم ضریب +2.1 برای تبدیل به انتن ایسوتروپیک داره و بر فرض حرف شما بازم حداقل گینی حدود 2dBd خواهد داشت!و نکته اخر هم اینکه وقتی داری تو مقیاس لگاریتمی اعداد رو بکار میبرید توجه کنید 0dB هم برای خودش مقداره و مقدارشم اتفاقا قابل توجهه و بسیار تاثیر گذار! در حالتی که اصلا انتنی وجود نداشته باشه توان موثر لگاریتمی حدود 5dB~10dB کاهش پیدا میکنه و اختلاف حالتی که شما داری محاسبه میکنی حدود 10dBi که رقم بسیار قابل توجهیه!

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط rax نمایش پست ها
    برادر من یه نکته بگم در مورد قسمت دوم پاسخت که برداشتی 7-7 کردی و شده 0 و داری برداشت میکنی که انگار انتنی وجود نداره! اولا بدترین حالت متری 1 dbB از گین انتن کم میشه!دوما خود انتن omni هم ضریب +2.1 برای تبدیل به انتن ایسوتروپیک داره و بر فرض حرف شما بازم حداقل گینی حدود 2dBd خواهد داشت!و نکته اخر هم اینکه وقتی داری تو مقیاس لگاریتمی اعداد رو بکار میبرید توجه کنید 0dB هم برای خودش مقداره و مقدارشم اتفاقا قابل توجهه و بسیار تاثیر گذار! در حالتی که اصلا انتنی وجود نداشته باشه توان موثر لگاریتمی حدود 5dB~10dB کاهش پیدا میکنه و اختلاف حالتی که شما داری محاسبه میکنی حدود 10dBi که رقم بسیار قابل توجهیه!
    و ترجمه زیر دیپلمش ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: مسعود

عضو عادی
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    94
    با سلام
    از راهنمای و لطف همه بسیار سپاسگزارم
    یه آنتن DLink1201 , 12db گرفتم و یه کابل 2 متری از پاساژ امجد طبقه پایین بمبلغ 11000 تومان خریدم و جایگزین کابل نیم متری خود آنتن کردم.
    نمیدونم چرا آنتن 12db را که میزنم افزایش آنتن دهی در طبقات دیده نمیشه و مثلا همون 3 سیگنالی که با آنتن 7db داشته با 12 هم همونقدر رو داره
    با تشکر

rax
    rax آنلاین نیست.

نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط firstline نمایش پست ها
    با سلام
    از راهنمای و لطف همه بسیار سپاسگزارم
    یه آنتن DLink1201 , 12db گرفتم و یه کابل 2 متری از پاساژ امجد طبقه پایین بمبلغ 11000 تومان خریدم و جایگزین کابل نیم متری خود آنتن کردم.
    نمیدونم چرا آنتن 12db را که میزنم افزایش آنتن دهی در طبقات دیده نمیشه و مثلا همون 3 سیگنالی که با آنتن 7db داشته با 12 هم همونقدر رو داره
    با تشکر
    برادر با انتن یاگی یا امنی انتظار داری طبقات تقویت بشن؟ انتن رو چطوری مانت کردی؟ افقی یا عمودی؟ 1201 رو کف زمین مانت کن ببین چقدر تغییر میکنه سیگنال..

نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    و ترجمه زیر دیپلمش ؟
    لول.. زیر دیپلم که چه عرض کنم ولی یه سری از مفاهیمش اینجا هست:
    محاسبه فاصله تحت پوشش وایرلس

در باره قسمت لگاریتمی و ضریب تبدیل انتن امنی به ایسوتروپیک هم فکر کنم تو خود انجمن بحث شده ! بطور ساده وقتی از dB استفاده میکنیم داریم اعداد رو مرجع میکنیم نه اینکه بهشون مقدار بدیم! مثلا من 100 رو میکنم مرجع! وقتی اینکارو انجام بدم 100 میشه 0dB ! و مثلا 200 میشه 3dB ! و مثلا 50 میشه - 3dB .... اینجا 0dB مفهومش این نیست که انتنی وجود نداره مفهومش اینکه انتن تو رقم مرجع قرار گرفته! حالا رقم مرجع چی؟(اون مقاله بالا رو اگر خوندید احتمالا دیدید که dBm رو برای خروجی رادیو محاسبه کرده و باضافه گین انتن کرده ولی در واقع وقتی بحث گین انتن میشه میتونه یه عدد منفی باشه مثه -7dB که یعنی اگر خروجی رادیو مثلا 30dBm بود با اتصال این انتن -7 مقدار نهایی EIRP میشه 23! انتن 0dBi یعنی انتنی که مقدار EIRP نهاییش طرف نظر از اتلاف سیم بشه مقدار تئوری خروجی dBm رادیو!)

و در مورد ضریب تبدیل dBi به dBd هم توضیحش نسبتا ساده است! اون i مخفف Isotropic و میزان گین انتنی که بصورت Isotropic کار کنه که همچین چیزی نداریم تو واقعیت! شما وقتی انتن از نوع Omni باشه بخاطر تغییر جهت سیگنال و هدایت غیر کروی سیگنال در جهتی که سیگنال حداکثر است , پس یه فاکتور دقیقتری برای محاسبات بکار میبرن که dBd باشه(جهت توش دخیل شده و d مخفف همونdipole ه) و معادل dBi-2.1 هستش! پس اگر جهت خروجی رو تو محاسبات وارد نکنیم یه انتن امنی در هر حال به نسبت اعدادی که روش نوشته شده (معمولا به dBd ) رقم بالاتری کین میکنه که بخاطر جهت دهی تو محاسبات تغییرش میدیم! منابع مختلفی براش هست ولی این یه نمونه سادش:
    http://www.digi.com/support/kbase/kb...tl.jsp?id=2146

ویرایش توسط rax : 2010-10-12 در ساعت 08:17 PM
    alidavoodi سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    2
    دوست عزیز آنچه شما احساس میکنی من روی اسپکتروم نگاه میکنم ، برفرض خروجی رادیو باشه 10 dBm خب اگر هفت متر کابل RG 316 از شرکت
    HUBER&SUHNER استفاده کنید به ازای هر متر 1.43 dB افت توان خواهید داشت و این تازه بدون احتساب کانکتور هستش ، خب به ازای هفت متر افزایش کابل ، توان شما به میزان 0dB تنزل خواهد کرد حالا گیرم که آنتن 7 dB هم در انتهای کابل بزارید اولا با این کار درسته که TX خواهید داشت ولی RX شما بشدت تنزل خواهد کرد ، کسانی که رشته اصلیشون مخابرات هست میدونن که گیرندگی رادیو به توان قبل از LNA مربوط میشه و نه بعد از آن و شما عملا هیچ استفاده ای نمیتوانید از دستگاه بکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    و ترجمه زیر دیپلمش ؟
    والبته ادب شما

ویرایش توسط amir7sh : 2010-10-13 در ساعت 12:32 AM
    alidavoodi سپاسگزاری کرده است.

rax
    rax آنلاین نیست.

نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    12
    دوست عزیز آنچه شما احساس میکنی من روی اسپکتروم نگاه میکنم ، برفرض خروجی رادیو باشه 10 dBm خب اگر هفت متر کابل RG 316 از شرکت
    HUBER&SUHNER استفاده کنید به ازای هر متر 1.43 dB افت توان خواهید داشت و این تازه بدون احتساب کانکتور هستش ، خب به ازای هفت متر افزایش کابل ، توان شما به میزان 0dB تنزل خواهد کرد حالا گیرم که آنتن 7 dB هم در انتهای کابل بزارید اولا با این کار درسته که TX خواهید داشت ولی RX شما بشدت تنزل خواهد کرد ، کسانی که رشته اصلیشون مخابرات هست میدونن که گیرندگی رادیو به توان قبل از LNA مربوط میشه و نه بعد از آن و شما عملا هیچ استفاده ای نمیتوانید از دستگاه بکنید

والبته ادب شما
    دوست عزیز! لطف کنید پست اول خودتونر و بخونی:
    عین این میمونه که اصلا هیچ انتنی نذاشتی
    تا پست قبلی نه پاسختون ادبی بود(عین این میمونه!) و نه برای من وارد بحث های علمی شده بودی و عین این میموند که انتنی نذاشتی! اینجا محلیه که باید با دلیل و مدرک حرفتو بزنی و در زمینه ای که سوال شده جواب بدی! شما اون پاسخ رو نوشتی و منم پاسخت رو با دلیل و مدرک و منبع دادم! حالا در جواب من چون چاسخ علمی نداری برداشتی مبحثی کاملا بیربط رو مطرح کردی که اولا اصلا ربطی به سوالی دوستمون رد تاپیک نداره و دوما اصلا ربطی به پاسخی که من به شما دادم نداره! فکر میکنم برای شما واجب باشه دوباره ادبیات و کلمات و مفهومی که قبلا نوشتی رو ذکر کنم و اگر لازم دیدی پاسخی بدی برای ما با دلیل و مدرک مرتبط به نوشته خودت پیش بری!این نوشته شماست:

عین این میمونه که اصلا هیچ انتنی نذاشتی
    بنده اصلا بحثی در مورد اینکه Rx چقدر تغییر میکنه یا دستگاه این دوستمون قابل استفاده است یا غیرقابل استفاده یا در رنج چه اثری میزاره نکردم! فقط 2 تا نکته اشاره کردم و اگر تو این بحث پاسخ داری لطف کن برای من و سایر دوستان بنویس تا مستفیض بشیم:
    1. Cable Loss اولا ربطی به آنتن نداره و واحد متفاوتی داره! اگرم قرار باشه در محاسبه EIRP بکار بره و میزانشو از گین انتن کم کنیم(که از پایه کار غلطیه) انتن 0dBi گین هم برای خودش رقم داره و بسیار متفاوته تا اینکه انتنی وجود نداشته باشه!
    2.دئما من گفتم بدترین حالت چون ایشون داره به خونشون صحبت میکنه نه کوره نونوایی بغل خونشون که توش دما 200 درجه است و باید بره سراغ RG 316 و امثالهم! با میزان توان خروجی رادیو ایشون و شرایط جوی نوع کانکتور ها و قیمت کابل ها و موجودی بازار رویاپردازی ایشون بره و کابلی بخره که بالای 1 dB از ERIP در هر متر کم کنه! پس لطف کن در مسیر تاپیک و با توجه به تجهیزات و قیمت و اقلام موجود تو بازار اعلام نظر کن و مقلطه رو قاطی بحثت نکن چون اولا اینجا هدف یادگیریه نه پز دادن و دوما پاسخت باید کمکی به شروع کننده تاپیک باشه! در مورد کابلی هم داری بحثشو میکنی خودت سرچ وقیمت فضایی و کاربرد خاصشو ببین!
    Silver covered Copper wire - 92% Coverage.
    If your application requires high temperature operation then these 200 degree C cables are right for you

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    2
    اینکه من میگم عین این میمونه که آنتن نذاشتی یک استعاره هست ، مثلا شما میگید که مردم از گرما ، ولی هنوز زنده اید ، از نظر من افزایش طول آنتن به این میزان کاملا مردوده و عملا دستگاه از کارایی خارج میشه پس با حالتی که آنتن نباشه هیچ فرقی نمیکنه - امیدوارم که منظور رو گرفته باشید.

در مورد بحث علمی اتفاقا من خیلی دوست دارم که اگر کسی در زمینه رشته مخابرات و در زمینه تخصصی آنتن معلوماتی داره باهاش بحث داشته باشم ، اما در این فروم که عمدتا کاربران تجهیزات شبکه و یا نصاب های آنتن و یوزر های عادی حضور دارن ، ورود به مباحث صرفا تئوری مفید بفایده نخواهد بود.
    صحبت از دلیل و مدرک کردی اما میبینم استناد شما صرفا مطالب عنوان شده از طرف سایر کاربران در پست های قبلی هست که خود جای بحث داره .
    اما درمورد سوال اولتون :
    از کی تاحالا عدد میرایی توان در طول کابل آنتن رو که بر حسب dB هست رو نمیشه با میزان تقویت آنتن که اون هم برحسب dB هست جمع و تفریق کرد درسته که هر کدوم ضرائب خودشون رو دارن ولی درنهایت با هم جمع میشن چه مثبت چه منفی ...
    سوال دوم :
    از کی تاحالا نانوایی محل شما تبدیل به محل تست کابل RG 316 شده که شما به دمای 200 درجه رسیده اید !!!!
    کی گفته که کابل RG316 صرفا برای دمای بالا استفاده میشه ؟ آیا کابلهارو براساس دما درجه بندی میکنن ؟ ضمنا کابل RG316 انواع داره که فقط یه نوعش میتونه تا 200 درجه تحمل داشته باشه و برای مصارف نظامی کاربرد داره درحالی که انواع ساده و ارزان قیمتش هم دربازار موجوده. کابل های نوع نظامی با پسوند mil شناخته میشوند که مختصر شده لغت Military هست.
    شما با چه کابلی راحت هستید ؟ مگه غیر ازاینه که باید کابلی باشه که بشه کانتکتور SMA روش زد ، آیا بنظر شما میشه روی کابلی که یک سانت قطرشه کانکتور SMA زد ؟
    آیا شما میدانید که هر کابلی مناسب برای هر فرکانسی نیست و RG316 با توجه به قطر کابل و نوع استفاده مناسب ترین گزینه برای فرکانس 2.4 هست ؟
    شما میگید هدفتون یادگیریه نه پز دادن پس بهتره که به نظر دیگران احترام بزارید و حرمت نگه دارید

ویرایش توسط amir7sh : 2010-10-13 در ساعت 02:26 AM

عضو غیر فعال شناسه تصویری محمد هادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    کسی افزودن به طول کابل انتن رو با کابل کواکسیال های ایرانی که ارزون هستند (کرمان تولید میکنه مثلا) تست کرده ؟
    اگه بشه کابل ارزونی که طول زیادی داره برا ارتباط به کار برد انوقت ای اس پی ها میتونند بساط این شرکتهای pap رو دستخوش تزلزل کنند
    اگه ممکنه این موضوع رو جدی تر بهش تو انجمن بپردازیم تا شاید یه راه حل مناسبی برا این مسائله طرح بشه

rax
    rax آنلاین نیست.

نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    12
    اینکه من میگم عین این میمونه که آنتن نذاشتی یک استعاره هست ، مثلا شما میگید که مردم از گرما ، ولی هنوز زنده اید ، از نظر من افزایش طول آنتن به این میزان کاملا مردوده و عملا دستگاه از کارایی خارج میشه پس با حالتی که آنتن نباشه هیچ فرقی نمیکنه - امیدوارم که منظور رو گرفته باشید.

در مورد بحث علمی اتفاقا من خیلی دوست دارم که اگر کسی در زمینه رشته مخابرات و در زمینه تخصصی آنتن معلوماتی داره باهاش بحث داشته باشم ، اما در این فروم که عمدتا کاربران تجهیزات شبکه و یا نصاب های آنتن و یوزر های عادی حضور دارن ، ورود به مباحث صرفا تئوری مفید بفایده نخواهد بود.
    صحبت از دلیل و مدرک کردی اما میبینم استناد شما صرفا مطالب عنوان شده از طرف سایر کاربران در پست های قبلی هست که خود جای بحث داره .
    اما درمورد سوال اولتون :
    از کی تاحالا عدد میرایی توان در طول کابل آنتن رو که بر حسب dB هست رو نمیشه با میزان تقویت آنتن که اون هم برحسب dB هست جمع و تفریق کرد درسته که هر کدوم ضرائب خودشون رو دارن ولی درنهایت با هم جمع میشن چه مثبت چه منفی ...
    سوال دوم :
    از کی تاحالا نانوایی محل شما تبدیل به محل تست کابل RG 316 شده که شما به دمای 200 درجه رسیده اید !!!!
    کی گفته که کابل RG316 صرفا برای دمای بالا استفاده میشه ؟ آیا کابلهارو براساس دما درجه بندی میکنن ؟ ضمنا کابل RG316 انواع داره که فقط یه نوعش میتونه تا 200 درجه تحمل داشته باشه و برای مصارف نظامی کاربرد داره درحالی که انواع ساده و ارزان قیمتش هم دربازار موجوده. کابل های نوع نظامی با پسوند mil شناخته میشوند که مختصر شده لغت Military هست.
    شما با چه کابلی راحت هستید ؟ مگه غیر ازاینه که باید کابلی باشه که بشه کانتکتور SMA روش زد ، آیا بنظر شما میشه روی کابلی که یک سانت قطرشه کانکتور SMA زد ؟
    آیا شما میدانید که هر کابلی مناسب برای هر فرکانسی نیست و RG316 با توجه به قطر کابل و نوع استفاده مناسب ترین گزینه برای فرکانس 2.4 هست ؟
    شما میگید هدفتون یادگیریه نه پز دادن پس بهتره که به نظر دیگران احترام بزارید و حرمت نگه دارید
    من گفتم اصلا علاقه ای به بحث کردن با شما ندارم چون اولا منظورتون اینکه شما نامبروان هستید و باقی همگی آماتور و بدون علم! طبیعیه که من به دوستانی که تجربه و دانششون اینجا گذاشتن اطمینان دارم(همینطور منابع خارجی) نه به شما که روی ساده ترین مطلب علمی میخوای با مغلطه پوشش بزاری! و دوما فکر نمیکنم بلکه اطمینان دارم از بعد شناخت علمی صحیح از چیزی که داریم در موردش بحث میکنیم شما در حدی نیستی که بخوام پاسخ بدم و سوما چند تا دلیل مهم برای شما اوردم که درک کنید داخل تاپیک که موضوع مشخصی داره وارد بحث دیگه ای نشید که ربطی به اون موضع نداره و چهارما از بعد علمی در مورد سایر مسائل (پست دومتون) که مطرح کردید من اصلا صاحب نظر نیستم که بخوام قضاوت کنم ولی در باقی موارد همون حرفی که بالا زدم(حدود علمی صحبت شما)

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    2
    من گفتم اصلا علاقه ای به بحث کردن با شما ندارم ....
    روی ساده ترین مطلب علمی میخوای با مغلطه پوشش بزاری! ....
    شما در حدی نیستی که بخوام پاسخ بدم ....
    چهارما از بعد علمی در مورد سایر مسائل (پست دومتون) که مطرح کردید من اصلا صاحب نظر نیستم که بخوام قضاوت کنم ولی در باقی موارد همون حرفی که بالا زدم(حدود علمی صحبت شما)
    توی چاله میدون هم اینطوری حرف نمیزنن دیگه ، برای سایت متاسفم ، ظاهرا نظارتی وجود نداره روی مطالب

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

تبدیل dbi به متر

سیم انتن

کابل آنتن اکسس پوینت

آنتن 7db

جنس سیم انتن

طول آنتن

تبدیل dbi به متر وایرلس

كاربرد اكسس پويينت

افزایش طول آنتن وایرلس

dbi dbm ERIP

سيم آنتن

http://forum.persiannetworks.com/f95/t38963.html

طول سیم آنتن وایرلس

افزايش طول كابل كواكسيالآنتن پاساژ امجد7db آنتنdb برای سیم آنتنآنتن 7 db وایرلسکاربرد اکسس پوینت12 db آنتنافت کیفیت سیم آنتنکابل اکسس پوینت به آنتن امنیطول انتنتغییر برد آنتن اکسس پوینتاكسس پوينت با آنتن امني

برچسب برای این موضوع