نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 5سپاس
  • 2 توسط aabbasi198
  • 2 توسط aabbasi198
  • 1 توسط aabbasi198

موضوع: ساخت یک Document Libery بزرگ

نام حقيقي: ناشا

عضو عادی
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    15

ساخت یک Document Libery بزرگ

سلام

من قصد ایجاد یک داکیومنت لایبری بزرگ رو در شیرپوینت 2013 دارم.
    با توجه به زیاد بودن فایل ها چه پیشنهادی دارید؟
    باید به چه نکاتی دقت داشته باشم؟

ممنونم از زاهنمایی دوستان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: امیر

عضو عادی شناسه تصویری aabbasi198
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز
    با سلام و احترام.
    درصورتی که با Microsoft SharePoint Server 2013 آشنایی دارید، برای شروع بنده بصورت فهرست وار مواردی که می بایست در نظر داشته باشید را عرض می کنم.
    1. استفاده از Remote Blob Storage برای ذخیره فایل ها خارج از Microsoft SQL Server
    2. Create a document library template
    3. Document center drop-off library (content organizer)
    4. Code A Site document manager
    5. Document ID

herus_deus و nasha سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط aabbasi198 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    با سلام و احترام.
    درصورتی که با Microsoft SharePoint Server 2013 آشنایی دارید، برای شروع بنده بصورت فهرست وار مواردی که می بایست در نظر داشته باشید را عرض می کنم.
    1. استفاده از Remote Blob Storage برای ذخیره فایل ها خارج از Microsoft SQL Server
    2. Create a document library template
    3. Document center drop-off library (content organizer)
    4. Code A Site document manager
    5. Document ID

با سلام
    ممنونم از راهنمایی شما
    اگه ممکنه منو بیشتر راهنمایی کنید
    در ضمن بیشتر فایل های من عکس هست

سوال دیگه که داشتم این هست که ابا نمیشه فایل ها در درایو شیر داشته باشیم و در شیرپوینت از انها استفاده کنیم؟

نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز
    با سلام و احترام.
    تکنولوژی RBS دقیقا برای ذخیره Data شیرپوینت خارج از Content Database می باشد ولی پروسه نصب و راه اندازی مفصلی دارد که در فایل پیوست درباره نصب و راه اندازی آن توضیح داده ام.
    درباره موارد دیگر با توجه به گستردگی بحث، پیشنهاد میکنم Search کنید در غیر اینصورت بفرمائید تا بصورت فایل آموزشی تهیه و ارسال گردد.
    https://1drv.ms/b/s!AvthCWK0H-6WoW0nWkQ-1eh03ADN

herus_deus و nasha سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    15
    دوست عزیز
    با سلام و احترام.
    تکنولوژی RBS دقیقا برای ذخیره Data شیرپوینت خارج از Content Database می باشد ولی پروسه نصب و راه اندازی مفصلی دارد که در فایل پیوست درباره نصب و راه اندازی آن توضیح داده ام.
    درباره موارد دیگر با توجه به گستردگی بحث، پیشنهاد میکنم Search کنید در غیر اینصورت بفرمائید تا بصورت فایل آموزشی تهیه و ارسال گردد.
    https://1drv.ms/b/s!AvthCWK0H-6WoW0nWkQ-1eh03ADN

با سلام و احترام
    حدودا 200000 هزار عکس موجود می باشه که هر کدام بین 100 تا 200 کیلو حجم دارند (حدود 20 گیگ عکس)
    می خواستم اینها را وارد شیرپوینت کنم
    پیشنهادتون چیه؟ هم از جهت حجم و هم بهترین نمایش عکسها در شیرپوینت
    واقعا موندم چیکار کنم.

اگر بخواهم فایل را به روش RBS خارج از دیتا بیس ذخیره کنم باید حداقل سایز رو 100 کیلو بزارم. این کار منطقیه؟؟؟؟؟

از راهنمایی شما ممنونم

نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیر
    با سلام و احترام.
    حجم خدود 20 گیگ خیلی ریاد نیست، می تونید توی همون Content Database هم ذخیره کنید ولی بحث RBS بسیار مناسب برای ذخیره سازی در SharePoint می باشد.
    اول هدفتون رو از نحوه نمایش این عکس ها مشخص کنید مثلا اگه نیاز است کاربران بسرعت و پس از باز کردن سایت، عکس ها را ببینند، پیشنهاد می کنم که از SlideShow Webpart استفاده کنید.
    و یا اگر صرفا بحث Search است می توانید آنها را در یک Shared Folder قرار داده و این Folder را بعنوان یک Content Source در Search Service Application اضافه نمائید. برای این کار دیگر نیازی با آپلود آنها در SharePoint به هر شکلی نخواهید داشت.
    در بحث RBS شما می بایست حداقل سایزی را مشخص نمائید تا فایل های بزرگتر از آن بصورت آتوماتیک در BlobCache ذخیره شوند. پس می بایست این عدد را با توجه به حداقل سایز عکس ها، مشخص نمائید.
    پیشنهاد می کنم درباره هدفتان واضحتر بحث نمائید تا بهتر تجربیات منتقل شود.

nasha سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    15
    دوست عزیر
    با سلام و احترام.
    حجم خدود 20 گیگ خیلی ریاد نیست، می تونید توی همون Content Database هم ذخیره کنید ولی بحث RBS بسیار مناسب برای ذخیره سازی در SharePoint می باشد.
    اول هدفتون رو از نحوه نمایش این عکس ها مشخص کنید مثلا اگه نیاز است کاربران بسرعت و پس از باز کردن سایت، عکس ها را ببینند، پیشنهاد می کنم که از SlideShow Webpart استفاده کنید.
    و یا اگر صرفا بحث Search است می توانید آنها را در یک Shared Folder قرار داده و این Folder را بعنوان یک Content Source در Search Service Application اضافه نمائید. برای این کار دیگر نیازی با آپلود آنها در SharePoint به هر شکلی نخواهید داشت.
    در بحث RBS شما می بایست حداقل سایزی را مشخص نمائید تا فایل های بزرگتر از آن بصورت آتوماتیک در BlobCache ذخیره شوند. پس می بایست این عدد را با توجه به حداقل سایز عکس ها، مشخص نمائید.
    پیشنهاد می کنم درباره هدفتان واضحتر بحث نمائید تا بهتر تجربیات منتقل شود.
    سلام

ممنونم از وقت گذاری شما

هدف من از نگهداری عکس ها در شیرپوینت به صودت دسته بندی شده و به صورت فولدری می باشد که افراد بتوانند به با توجه به دسته بندی انجام شده راحت عکس های مورد نظر خود را مشاهده نمایند. با توجه به تعداد بالا عکسها SlideShow Webpart خیلی سخت می توانند عکس ها را پیدا کنند.

با توجه به اینکه دسته بندی عکس ها همان فولدر بندی آنها می باشد ترجیح اولیه من این بود که عکسها در درایو Share باشند.

بهترین حالت این هست که ابتدا افراد بتوانند با دیدن فولدر ها عکس ها را پیدا کنند و سپس با SlideShow Webpart به مشاهده عکسها بپردازند

ممنونم از راهنمایی شما

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع