نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: crawl stuck on "Starting"‎

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37

crawl stuck on "Starting"‎

سلام به دوستان

مشكلي كه در سرچ برايم بوجود آمده ، با سرچ زيادي كه انجام دادم حل نشد Status Content Source در قسمت

Full Crwal درحالت Starting باقي مانده و Idel نميشود بهتر بگيم Status Crwal stuck in Starting هر موردي كه فكر كنيد

امتحان كردم strat and stop Serivce Search 14 و همچنين index reset وهمچنين reset iis فقط يك موردي كه مشكوك

بود برايم تنظيمات مربوط به Topology Crawl كه مجددا Database تعريف كردم براي Crawl اضافه شد ولي database

قبلي به قوت خودش باقيه و گزينه براي Remove ندارد درثاني Crawl Componentهم remove كردم

وnew Crawl Component ايجاد كردم ولي در سرچي كه داشتم در قسمت status اين سرويس حالت online بود ولي

براي من همچنان Initializing ميباشد واقعا ديگر نمي دانم چه چيزي تست كنم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    دوستان مشکلی که برای سرچ شیرپوینت ایجاد شده بود وسرویس Crawl درحالت Starting متوقف شده بود وIdel نمیشد ودراینصورت سرچ شما هیچ Result نخواهد داشت با مواردی که دربالا اشاره کردم باز هم مشکل پابرجا بود وحتی با خالی کردن فایل Cache.ini مربوط به شیرپوینت و پاک کردن تمامی فایل های xml تغییری حاصل نشد یکی از Solutionsایجاد مجدد سرویس Sharepoint Server Search از قسمت Manage Applications بود که من نمیخواستم مجدد ایجاد کنم ولی با ایجاد مجدد مشکلم حل شد و تمامی تنظیمات دقیقا مانند سرویس Search Default خود شیرپوینت میباشد وتنها Scheduling توسط شما سفارشی میشود ،
    دوستان دربرخورد با این مشکل بهترین راه حل وکمترین زمان

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه crawl در شرپوینت

برچسب برای این موضوع