نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط yeganeh_p
  • 1 توسط yeganeh_p

موضوع: در برگرداندن upload.aspx مشکل بوجود آمده است

نام حقيقي: سیامک عباسی

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

در برگرداندن upload.aspx مشکل بوجود آمده است

من اشتباها صفحه upload.aspx مربوط به یک لیست مستندات (library list)را به هم ریختم و چک اوت هم نکرده بودم..میخواستم بدونم چجوری میشه اونو برگردوند..باورم نمیشد که هیچ سایتی نبود که به من کمک کنه..حتی سایت خود مایکرسافت و شیرپوینت..فکرش را هم نمیکردم انقدر جدی باشه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    من اشتباها صفحه upload.aspx مربوط به یک لیست مستندات (library list)را به هم ریختم و چک اوت هم نکرده بودم..
    سلام ؛ انقدر کلی ؛ خیلی چیزها رو میشه بهم ریختــــ ولی مهم اینکه چه تنظیماتی را تغییر دادید ببینید صفحه آپلود اسناد شما از چه امکاناتی استفاده میکند که الان وجود ندارد مثلا Content organizare Rules برای دسته بندی فایلهای آپلود داشته اید که الان پیروی نمیکند کجا و چی و تغییر دادید یه خورده detail تا باهم حلش کنیم .

abbasi66 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh_p نمایش پست ها
    سلام ؛ انقدر کلی ؛ خیلی چیزها رو میشه بهم ریختــــ ولی مهم اینکه چه تنظیماتی را تغییر دادید ببینید صفحه آپلود اسناد شما از چه امکاناتی استفاده میکند که الان وجود ندارد مثلا Content organizare Rules برای دسته بندی فایلهای آپلود داشته اید که الان پیروی نمیکند کجا و چی و تغییر دادید یه خورده detail تا باهم حلش کنیم .
    خب برداشتم وب پارت رو حذف کردم و از insert new form edit form
    واسه یه لیست دیگرو گذاشتم..اصلا قرار نبود روی این صفحه تغییرات اعمال کنم از خستگی بودروی یه صفحه دیگه کار داشتم..تو روحش

- - - Updated - - -

الان به جای اینکه بعد از صفحه آپلود بره به new form میره به edit form..تونستم برسونم منظورمو؟

- - - Updated - - -

یعنی در کل الان میخوام بره به صفحه جدید که اطلاعات سند رو وارد کنه میره یه صفحه تو در و دیوار ..چیکار کنم بره به صفحه ای که باید اطلاعات جدید وارد بشه(

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    خب برداشتم وب پارت رو حذف کردم و از insert new form edit form
    پیچیده اش میکنی چـــــــرا!!!خوب این وب پارت که توسط شما حذف شده یا delete شده اگر خود وب پارت delete شده از داخل Navigation left ازRecycle Bin لیست میکنه موارد پاک شده را وشما میتونید Restore بفرمایید ولی اگر این Library در page توسط شما insert شده باشد و حذف شده باشد مجددا با edit page اضافه خواهد شد مشکلی نداره .

abbasi66 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    پیچیده اش میکنی چـــــــرا!!!خوب این وب پارت که توسط شما حذف شده یا delete شده اگر خود وب پارت delete شده از داخل Navigation left ازRecycle Bin لیست میکنه موارد پاک شده را وشما میتونید Restore بفرمایید ولی اگر این Library در page توسط شما insert شده باشد و حذف شده باشد مجددا با edit page اضافه خواهد شد مشکلی نداره .
    نه ...defaulte خود شیرپوینته..توی reycecle bin هم نیست..اگر خودم ایجاد کرده بودم که حل بود..webpart zon را از توی شیرپوینت دیزاینر حذف کردم.. بذار اینجوری بگم..یه داکیومنت لایبرری تستی بساز بعد برو شیرپوینت دیزاینر از all files پوشه documents صفحه upload.aspx را edit advance mod کن و بعد webpart zone اصلی را delete کن
    تا این جا من زحمت اینو کشیدم..حالا چی کار کنم برگرده؟فرض کن undo هم نداریم..بعد لیستم نمیشه از اول بسازیم

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    Okay ،حالا گرفتم چي شد !!!شما براي حل مشكل اين مواردي كه خدمتتون ميگم انجام بدهيد اول اينكه همون سايت را

با Designer باز كنيد شمافولدر Document كه page :upload.aspx داخل فولدر فورم قرار گرفته رو زحمت پاك كردنش و

كشيديد ولي باز هم از اين pageكه layoutشبيه به upload.aspx داشته باشه داريد مثلا ازداخل همان Allfiles فولدر

shareDocument را ببينيد داخل فولدر form از page >upload.aspx ميتونيد استفاده كنيدويك page upload دستي ايجاد

كنيد داخل فولدر document از قسمت فايل new >aspx بزنيد بعد renameكنيد به upload.aspx بعد همون

page upload.aspx مربوط به shareDocument درحال edit advance قراردهيد و تمام source كپي كنيد داخل

page upload.aspx مربوط به Document و save كنيدمشخص ميشه كه صفحه آپلود ايجاد شده ولي نكته كه بايد اينجا

تغيير پيدا كند داخل همين lines css كه كپي پيست كرديد دنبال title , ListName,ListId بگرديد وباتوجه به Library تغيير دهيدفكر كنم ديگه بايد جواب بدهـــــــــــ ...

ویرایش توسط yeganeh_p : 2012-08-04 در ساعت 04:31 PM

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    Okay ،حالا گرفتم چي شد !!!شما براي حل مشكل اين مواردي كه خدمتتون ميگم انجام بدهيد اول اينكه همون سايت را

با Designer باز كنيد شمافولدر Document كه page :upload.aspx داخل فولدر فورم قرار گرفته رو زحمت پاك كردنش و

كشيديد ولي باز هم از اين pageكه layoutشبيه به upload.aspx داشته باشه داريد مثلا ازداخل همان Allfiles فولدر

shareDocument را ببينيد داخل فولدر form از page >upload.aspx ميتونيد استفاده كنيدويك page upload دستي ايجاد

كنيد داخل فولدر document از قسمت فايل new >aspx بزنيد بعد renameكنيد به upload.aspx بعد همون

page upload.aspx مربوط به shareDocument درحال edit advance قراردهيد و تمام source كپي كنيد داخل

page upload.aspx مربوط به Document و save كنيدمشخص ميشه كه صفحه آپلود ايجاد شده ولي نكته كه بايد اينجا

تغيير پيدا كند داخل همين lines css كه كپي پيست كرديد دنبال title , ListName,ListId بگرديد وباتوجه به Library تغيير دهيدفكر كنم ديگه بايد جواب بدهـــــــــــ ...
    نهههههههههههههههههههههههه ههههه......اگه به این راحتی ها بود که حل بود ...مشکل اینه که انگار که editform.aspx شده defaulte ...اینو که میدونستم ..ببین به new form سند نمیره...به صفحه Edit.aspx میره...چون که من به جاش اشتباها editform.aspx گذاشتم..خیلی حاد تر ازین هاست..

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    نهههههههههههههههههههههههه ههههه......اگه به این راحتی ها بود که حل بود ...
    این راهنمایی که قرار داده شد تست کردید یا حدس می زنید که راحته !!!!

چون که من به جاش اشتباها editform.aspx گذاشتم
    اینبار به جاش زحمت بکشید وفایل upload.aspx که خدمتتون توضیح دادم قرار بدهید و از نتیجه یک screenshot بگذارید تا مشکل حل کنیم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

aspx مشکل

برچسب برای این موضوع