نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط yeganeh_p
  • 1 توسط yeganeh_p

موضوع: ست کردن value یکسان بین دو document library

نام حقيقي: padina

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    7

ست کردن value یکسان بین دو document library

سلام

مشکل من:
    دو تا document library دارم که روی یکی ورک فلو ست شده که اگر سندی تایید شد به document library دیگه فرستاده شه

چیزی که من می خوام اینه که document اولی یه id داره و من می خوام دقیقا همین id برای اون سند تو document بعدی هم باشه

راهی که من رفتم یکیش از طریق spd بود که set value رو انتخاب کردم که جواب نداد و id رو 0 ست می کرد
    راه دوم ایجادproject view بین این دو تا id بود که اونم نمی دونم چرا جواب نمی ده و null برمی گردونه

- - - Updated - - -

البته درست کردن lookup برای بقیه document ها درست کار می کنه ولی برای این که به صورت work flow این کار رو انجام بده یعنی بیاد همون id رو خودش ست کنه نه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام، ببینید تمامی Documents داخل شیرپوینت شما که ID براش ست کردید Flow تعریف کردید ,که هنگام آرشیو درLibrary دیگر هم قرارمیگیرد منظورتون همینه دیگه ؟ کدوم قسمت قضیه مشکل دارید ؟
    البته درست کردن lookup برای بقیه document ها درست کار می کنه ولی برای این که به صورت work flow این کار رو انجام بده یعنی بیاد همون id رو خودش ست کنه نه
    اگر میخواهید آرشیو با داشتن ID ازطریق Flow انجام بشه ارتباطی باLookup نداره ؟ Look up چه نقشی داره !!!!!

padina سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: padina

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    7
    سلام،بله منظورم همینه مشکل من اینه که می خوام id تمام این سند ها یکی باشه نه اینکه وقتی به library دیگه میره تغییر کنه
    از document id هم استفاده کردم ولی اونم وقتی یک سند از یک library به library دیگه میره ، document id اون سند تغییر می کنه؟نمیدونم چرا مگه document id جزء properties اش نیست؟؟؟پس چرا تغییر می کنه؟
    از طریق spd هم بلد نیستم یه id که incremental و unique باشه درست کنم

ویرایش توسط padina : 2012-07-21 در ساعت 10:11 AM

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام ؛چرا document id جزء Properties هست اما شما براي هر Sitecollection كه شامل يه سري library ميباشد

داخل Document Id يه كاراكترمنحصر تايپ ميكني همه اين فايلهاي كه داخل Library قرار ميگيرند از همين كاراكتر با

شماره هاي متفاوت از هم تفكيك مي شوند ولي حالا وقتي اين فايلها داخل Library ديگر حركت ميكنند با توجه به

فايلهاي ليست شده اون مخزن عدد ميگيرند ولي نكته اين قضيه كه تست كردم خودم و به نتيجه رسيدم فرضا من

يكسري فايل از Libaray يك درحالت Connect and Export > Open with Explorer كپي ميكنم ودر Library شماره 2 باز

درحالت Connect and Export > Open with Explorer قرارداده وpast ميكنم ببين اينجا ID همه فايلها تغيير ميكنه ولي اگر

من از همين روش استفاه كنم و فايلها را اينبارcut كنم با Version Hestori و ID خودش بدون تغيير قرار ميگيره حالا با اين نتيجه گيري از حالت cut يا همون move تو library استفاده كن.

padina سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

flow work

حالت cut در library sharepoint

برچسب برای این موضوع