نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط alimohamadi
  • 1 توسط mehdiiiii
  • 2 توسط yeganeh_p

موضوع: چند سوال مبتدیانه برای شروع کار با شیرپوینت

نام حقيقي: ali

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    6

چند سوال مبتدیانه برای شروع کار با شیرپوینت

سلام دوستان من تازه میخوام کار با sharepoint رو شروع کنم و چند تا سوال مبتدیانه داشتم:
    اولین سوالم اینه که کار Microsoft SharePoint Designer چیه؟ و آیا نسخه ی Microsoft Office Sharepoint Server 2007 با 2010 که 64 بیتی هست زیاد تفاوت داره؟چون من با Vmware کار میکنم و وقتی میخوام هاست 64 بیتی بسازم میگه که ساپورت نمیکنه و مجبورم از همون نسخه 2007 استفاده کنم
    ویه سوال دیگه هم اینکه توی آفیس 2010 یه برنامه هست به نام Microsoft SharePoint Workspace 2010،کار این برنامه چیه؟

مرسی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ehsan Alimohamadi

عضو عادی شناسه تصویری alimohamadi
    نوشته
    436
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    79
    نوشته های وبلاگ
    13
    نسخه 2010 شیرپوینت نسبت به 2007 خیلی بهبود پیدا کرده و راهکار اینکه میتونی توی vmware یک سیستم 64 بیتی تعریف کنی و روش ویندوز سرور 2008 x64 نصب کنی برای اینکار :
    VM->Setting-> processors->preferred mode گزینه Intel VT-x or AMD-V رو انتخاب کن

در مورد سوال دوم نیز چیزی نمی دونم

shr_2006 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    سوال دوم فکر کنم برای کار آف لاین با سرور شرپوینت هست که یه کپی میگیره و وقتی وصل بشی سینک میکنه. فکر کنم

shr_2006 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    اولین سوالم اینه که کار Microsoft SharePoint Designer چیه؟ و آیا نسخه ی Microsoft Office Sharepoint Server 2007 با 2010 که 64 بیتی هست زیاد تفاوت داره؟چون من با Vmware کار میکنم و وقتی میخوام هاست 64 بیتی بسازم میگه که ساپورت نمیکنه و مجبورم از همون نسخه 2007 استفاده کنم
    سلام ؛شما برای نصب Sps2010 روی Vmware نیاز به Host 64-bit دارید وهمچنین نرم افزارهای جانبی که فرمودید مثل

Sharepoint Designerاین نرم افزار برای ویرایش و دیزاین سایتهای شیرپوینت استفاده میشود وکارهایی مثل WorkFlow

هم طراحی میکند شما برای شروع اول Base وپایه نرم افزار Sps واگر محدودیت برای نصب دارید مثلا cpu 32 با Moss2007

شروع کنید وبعد روی ابزارهای جانبی سویچ کنید .

ویه سوال دیگه هم اینکه توی آفیس 2010 یه برنامه هست به نام Microsoft SharePoint Workspace 2010،کار این برنامه چیه؟
    اگر با Moss 2007 شروع میکنید نرم افزار Microsoft Office Groove 2007 میباشد که در Sps2010 به

Microsoft SharePoint Workspace 2010تغییر نام داده است خیلی از مواقع میخواهید بروی کامپیوتر Localخودتان کار

کنید حالا به هر دلیلی یا مشکل در اتصال به شیرپوینت شلوغی شبکه ویا کار در مدoffline ازاین نرم افزار استفاده

میکنید که تمامی Document Librarys & Lists را تغییر میدهد وبعد از اتصال به شیرپوینت تمامی محتویات Local کلاینت

را با sharepoint سینک میکند.

"پیشنهاد : درجهت ارتقاء سیستم نسبت به نصب Sharepoint 2010 بکوشید وبا همین ورژن شروع به مطالعه بفرمایید"

f14f21 و shr_2006 سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه کار با sharepoint

آموزش microsoft sharepoint workspace 2010

آموزش کار با sharepoint

کار با sharepoint

نحوه کار با شیرپوینت

آموزش Sharepoint 2010کار با شیرپوینتآموزش کار با نرم افزار sharepointکار با شیرپوینت 2010آموزش کار با SharePoint 2010کار sharepointmicrosoft sharepoint workspace 2010 آموزشsharepoint workspace آموزشکار با sharepoint designergroove workspace آموزشنرم افزار sharepoint workspaceآموزش sharepoint workspaceاموزش کار با Sharepointچگونگی کار با sharepointآموزش کار با share pointکار با sharepoint 2010شروع کار با شیرپوینتآموزش sharepoint workspace 2010اموزش کار با microsoft grooveشروع کار با شیر پوینت

برچسب برای این موضوع