نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: دریافت اطلاعات از لیست دیگر

عضو عادی
    نوشته
    649
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    2

دریافت اطلاعات از لیست دیگر

با سلام
    آیا امکان داره که یک سری اطلاعات شخصی افراد در یک لیست تعریف شود و در یک لیست دیگر با زدن مثلا شماره پرسنلی اطلاعات آن شخص دریافت شود و چند فیلد دیگر هم مثل میزان بدهی ماه مربوطه وارد شود و اطلاعات را ذخیره کنیم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام،درمورد این قضیه باید از طراحی WorkFlowاستفاده بفرمایید.ولی یکی از Featuresبسیار کاربردی واز دید خودم من

جذاب Manage Metadata میباشد که یک سرویس فوق العاده درشیرپوینت 2010 میباشد که با استفاده از آن میتوانید

جواب سوالتان را هم بگیرید ویکی از مزیتهایی که وجوددارد این باشد که مثل workflow که مدیریت وطراحی میخواهد

نمیباشد وجالبتر اینکه خیلی از options که درلیست شما پرکاربرد میباشد مثلا انتخاب شهر یا هرداده ای که پرکاربرد

باشد برای این سرویس هایلایت میشود منظور نقش پررنگ تری میگیرد واتوماتیک طبقه بندی میشود ابتدا این سرویس

را ازسمت Central administrationفعال بفرمایید ازقسمت application services در2010 ودر2007 که به نام Sspیاهمان

share services provider معروف میبودکه شمابا استفاده از همین سرویس طبق اشکال زیر وارد شده وشروع به طبقه

بندی میکنید طبقه بندی بااستفاده ازTermStore که دراینجا درقسمت keyboardمشخص میکنید

1.jpg

2.jpg
    فیلد خاصتان را وdataثابت مربوط به آن وبعد به سراغ لیستتان رفته وستونهای موردنظر ازجنس ManageMetadataساخته

ودرهنگام تنظیمات سیستم درقسمت termset settingsانتخاب می کنیم keyboardsکه ساخته ایم جالب اینجاست که

این ستون Autocompealateهم هست یعنی میتوانید لیبل های زیادی درهمانterm storeدرسمت Site collection تعریف

میکنیم که اینجا با تایپ یک کلمه تمامی مواردی که وارد کردیم Autocompaletمشاهده میکنیم باآشنایی این سرویس

خیلی موارد کاربردی دیگررارفع رجوع میکنید.سعی کردم حق مطلب را ادا کنم .

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    بهترین کار تسلط به infopath و بطور واضح و راحت استفاده از data connection و گرفتن اطلاعات از هزارتا لیست برای یک لیست است

نام حقيقي: reza

خواننده
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

Infopath

منم با info موافقم
    کافی یک کانکشن بسازین بعد تمام اطلاعاتیو که لازم دارینو منتقل کنین
    به همین سادگی....