نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: search in list

عضو عادی
    نوشته
    649
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    2

search in list

با سلام
    من قبلا یک پست با این نام برای شیرپوینت 2007 داشتم نهایتا در آنجا با شیرپوینت دیزاینر برای لیست سرچ خوبی درست کردم ولی مشکل اینجا بود که وقتی مورد سرچ می شد گزینه edit برای اون مورد بصورتی که رکورد باز شود و بتوانیم ویرایش کنیم نداره و بصورت سطری می شه ویرایش کرد حالا در شیرپوینت 2010 با این مشکل مواجه شدم ،لازم دارم وقتی سرچ می کنم بتونم مورد را ویرایش کنم یعنی به همان صورتی که در حالت معمولی ویرایش در لیست ویرایش می کنیم
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    لازم دارم وقتی سرچ می کنم بتونم مورد را ویرایش کنم یعنی به همان صورتی که در حالت معمولی ویرایش در لیست ویرایش می کنیم
    با تشکر
    سلام شما دسترسي را نسبت به اسنادي كه سرچ مي كنيد چك بفرماييد شايد دسترسي Edit بروي اين فايلها را نداريد وهمچنين شايد شخص ديگري كه همان فايل سرچ شما را check out كرده وامكان ويرايش براي شما وجود ندارد .

عضو عادی
    نوشته
    649
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    2
    با تشکر
    تمامی این موارد چک شده مشکل اینجاست که من نیاز به یک روش جدید برای سرچ در فیلد های لیست دارم سرچ در سایت محتویات لیست را سرچ نمی کنه و یا بنده دانش کافی در این مورد ندارم

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    خواهش، ببينيد در Sps 2010 خصوصيت خيلي جالب وكاربردي كه دارد خيلي ريز ميشود درفيلترينگ وشما ميتوانيد فايلي

را كه مد نظرتون ميباشد را حتي ازجهتAuthor هم سرچ بفرماييد تا اين حد detail ميباشد ولي شما بعد از فعال كردن

سرويس سرچ در services Farm داخل كانفيگ اين سرويس كه بشويدخودشيرپوينت به صورت Default داراي يك local

sharepoint siteميباشد كه داخل تنظيمات همين سرچ به صورتاتوماتيك sitecollection شما وجوددارد ولي نكته كه بايد

توجه كنيد اين ميباشد كه بايد يكبار full crwal راانجام دهيد واين سرچ Deafult شيرپوينت masterpages ياهمان

sitecollectionsخود سايتشيرپوينت را crawl ميكند كه list شما هم شامل آن ميباشد براي ايجاد سرچهاي مثل

Basic search center & enterprise & Fast آموزش لازم ميباشد ونكته ديگر اينكه با همين سرچ شيرپوينت جواب

خواهيد گرفت Crawl را چك بفرماييد.

ویرایش توسط yeganeh_p : 2011-09-03 در ساعت 04:11 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

جستجوی کلمه در لیست شیرپوینت

برچسب برای این موضوع