نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 3سپاس

موضوع: محاسبه روزهای کاری سال

نام حقيقي: Mehdi Davoud

خواننده
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    10

محاسبه روزهای کاری سال

سلام دوستان
    من یک فرم در Infopath می خوام که کاربر بتونه روزهای تعطیل سال رو مشخص کنه و بعد از اون هر تاریخی که انتخاب شد از اون تاریخ تا آخر سال تعداد روزهای کاری سال مشخص بشه . کسی از دوستان میتونه کمکم کنه ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام ،درمورد طراحی که میخواهید روی فرمInfopath انجام دهید من شخصا درInfopathخیلی حرفه ای نیستم ولی

همین پست شما را امروز روی Infopathسعی کردم پیدا کنم ببینید باتوجه به طراحی که داخل Infopath انجام می دهید

Feildsاطلاع رسانی که با توجه به نوع datatypeخیلی مشکل نیست ولی درمورد Feildتاریخ وهمینطورزمان ساعت کاری

هم میتوانیم یک customlist ایجاد کنیم وستون های date and time را فقط connection بدهیم به فرم Infopath ولی که

اگرداخل لیستهای شیرپوینت فیلد تاریخمان پرشد اتوماتیک با باز کردن فرمهای infopathهم مشکلی نداشته باشیم ولی

حالا ازسمت خود infopathمن یک فیلد تاریخ ایجاد میکنم ونوع datatypeراdateقرارمی دهم حال برای همین فیلد برای

اینکه روزهای تعطیل مستثناءشود Rule تعریف میکنم که مثلا اگر محتویات فلان تاریخ زده شود من را متوجه تعطیلات

کند.شکلهای که آپلود کردم رامشاهده بفرمایید

123.jpg

2.jpg
    درمورد ساعت کاری هم میتوانید فیلدی ایجاد کنیم که اگر میخواهید قابل تغییر نباشید داخل propertyهمان

فیلدازقسمت Dispaly> read only کنید.

SADEGH65، M-r-r و mehdid86 سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    10
    سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون ولی من درست متوجه نشدم منظورتون چیه ، البته اینم بگم که من infopath رو تازه شروع به کارکردم پس اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین ، در مورد مشخص کردن روزهای تعطیل هم باید بگم که این روزها از قبل مشخص نیست و میخوام این امکان به کاربر داده بشه که خودش این روزها رو مشخص کنه
    بازم متشکرم

خواننده
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    10
    یک راه پیدا کردم که البته یک مشکلی دارم ، با استفاده از Networkdays در Excel روزهای کاری رو بین دو تاریخ داده شده و لیست تعطیلی ها محاسبه می کنیم ، بعد سه فیلد در Infopath تعریف می کنیم دو تا واسه پاس دادن تاریخ ها به اکسل و یکی برای گرفتن تعداد روزهای کاری از اکسل ، ولی یک مشکلی دارم و اون هم اینکه نمیتونم از Infopath به اکسل وصل بشم ، کسی می تونه کمک کنه ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

محاسبه تعداد روز بین دو تاریخ در اکسل

محاسبه تعداد روزهای بین دو تاریخ در اکسل

فرمول محاسبه تاریخ در اکسل

نحوه محاسبه تعداد روز در اکسل

نحوه محاسبه ساعت کاری در اکسل

محاسبه ساعت کار در اکسل

نحوه محاسبه تاریخ در اکسل برنامه محاسبه روز بین دو تاریخروزهای کاری اکسل محاسبه تعداد روزمحاسبه تعداد روزهاي باقيمانده تا آخر سال در اكسلفرمول محاسبه روز در اکسلنرم افزار محاسبه تعداد روز کاریمحاسبه روزهای بین دو تاریخ در اکسلمحاسبه روز کارینحوه محاسبه روز در اکسل تعداد روزهای بین دوتاریخ در sharepointمحاسبه تعداد روز های کاری سالفرمول محاسبه ساعت کاری در اکسلمحاسبه تعداد روز در اکسلبرنامه محاسبه تعداد روزهای کاری برنامه محاسبه تعداد روز بین دو تاریخ در excellمحاسبه روزهای کاری اکسلمحاسبه تعداد سال در اکسلمحاسبه تعداد روز بين دو تاريخ در اكسل

برچسب برای این موضوع