نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 2سپاس

موضوع: Sharepoint work space

نام حقيقي: bahareh

خواننده شناسه تصویری bahareh
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    19

Sharepoint work space

سلام
    من می خواستم یک سری اطلاعات راجع به عملکرد Sharepoint work space داشته باشم
    احساس می کنم هیچ منطق امنیتی این نرم افزار نداره
    من برای کاربرای شبکه نصب کردم و می تونن یک سری فایل هایی که در این نرم افزار تعیین شده و شیر شده را ببینند
    و قابل ذکره که این نرم افزار هیچ ارتباطی با sharepoint server نداره و کاملا standalone کار می کنه اما مسئله اینجاست که این کاربر ها در هر جایی (خارج از شبکه لوکال) می تونن به این فولدرها و فایل ها دسترسی داشته باشند بدون نیاز به هیچ Authentication ی و حتی نیازی به ایمیل Exchange نداره و با ایمیل یاهو و گوگل هم وارد این نرم افزار میشه شد.

میشه یکی بگه این نرم افزار واقعا داره چی کار می کنه؟

موضوعات مشابه:

نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    19
    مثل اینکه این بحث قریب افتاده

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام،این بحث قریب نیافتاده شاید کسی فرصت پاسخ دهی به این بحث را نداشته ،منطق امنیتی راشما برای نرم افزار مشخص می کنیدSharepoint work space
    ابزاری میباشد که باتوجه به کارتیمی که شما انجام می دهیدواسناد وفایلهای به اشتراک گذاری توسط کاربرها به صورت offlineبروی pcانجام دهید وبعد به شیرپوینت سروربرای onlineشدن syncبفرمایید

و قابل ذکره که این نرم افزار هیچ ارتباطی با sharepoint server نداره و کاملا standalone کار می کنه اما مسئله اینجاست که این کاربر ها در هر جایی (خارج از شبکه لوکال) می تونن به این فولدرها و فایل ها دسترسی داشته باشند بدون نیاز به هیچ Authentication ی و حتی نیازی به ایمیل Exchange نداره و با ایمیل یاهو و گوگل هم وارد این نرم افزار میشه شد
    پیشنهاد میکنم شیرپوینت سرور نصب بفرمایید وتمامی دسترسی ها به منابع shareرا ست بفرماییدبدین صورت هم مدیریت بروی تمامی فایلهای شبکه را خواهید داشت وهم Authenticateخواهید کرد وبااستفاده ازایمیل داخلی تمامی Eventsمربوط به Workspaceرامطلع خواهید شد.

نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    19
    مرسی اما مسئله اینجاست که من شیرپوینت دارم ولی سوال من اینه که چرا بدون ارتباط به شبکه داخلی می تونه به دیتا دسترسی پیدا کنه
    این امنیت رو زیر سوال میبره
    من از خونه وارد این نرم افزار میشم بدون نیاز به وی پی ان یا اتصال به شبکه شرکت می تونم فایل ها و فولدر های شیر را ببینم
    این رو من نمی فهمم

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    قابل ذکره که این نرم افزار هیچ ارتباطی با sharepoint server نداره و کاملا standalone کار می کنه
    شما درمورد ساختارشبکه تون مطمئن هستید!!!پست اول با پست اخرتون کلی فرق داره !!!اگر دسترسی دارید بدون Authentication به تمامی موارد برای اینکه بروی سایت ها Anonymouse فعال کردید.

نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    19
    فكر مي كنم كه داشته باشم
    شما يك بار تست كن مي بيني كه كاري به اين دسترسي نداره و از طريق Hotmail داره عمل مي كنه

نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    19
    من متوجه شدم كه مثل Groove كار مي كنه اما متفاوت تر امنيتش هم خيلي قابل اطمينان نيست

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    سرکارخانم ،من متوجه پست شما شدم واگر پاسخی ندادم برای بی ارتباط بودن Hotmail به سایت شیرپوینته !!!اگر میخواهید بحث با بی اعتمادی واثبات امنیت نداشتن این نرم افزار ادامه بدهید پیشنهاد میکنم بستر امنیتی که مدنظرتون هست ارائه بدهید ما هم کسب تجربه میکنیم .
    Soulotion من : برای تمامی اسنادی که shareشده ومیخواهید تمامی برای changeبه افراد تیم تحویل داده شود وبروی کلاینتها تغییرات صورت گیرد اسناد مربوط را
    check outمیفرمایید بروی "شیرپوینت سرور" ودوحالت برای افراد مشخص میشود که اسناد تحویلی را ازطریق وب ویا ازطریق کامپیوترخودشان check inکنند .
    اگرهدف فقط کارکردن به صورت offlineاست با استفاده ازAction سایتی که اسناد shareشده قرارگرفته به outlook کانکتش میکنیم وofflineکارمی کنیم.

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh نمایش پست ها
    سلام
    من برای کاربرای شبکه نصب کردم و می تونن یک سری فایل هایی که در این نرم افزار تعیین شده و شیر شده را ببینند
    و قابل ذکره که این نرم افزار هیچ ارتباطی با sharepoint server نداره و کاملا standalone کار می کنه اما مسئله اینجاست که این کاربر ها در هر جایی (خارج از شبکه لوکال) می تونن به این فولدرها و فایل ها دسترسی داشته باشند بدون نیاز به هیچ Authentication ی و حتی نیازی به ایمیل Exchange نداره و با ایمیل یاهو و گوگل هم وارد این نرم افزار میشه شد.

میشه یکی بگه این نرم افزار واقعا داره چی کار می کنه؟

workspace 2010 قبلا به نام groove بود که تو نسخه ۲۰۱۰ تغییر نام داده مثل sharepoint designer که سال ۲۰۰۷ نام جدید خودشو با قابلیت های جدید پیدا کرد. و برای کاربرای تیم که آفلاین هستن معمولا و یا از مجوزدهی شبکه ای یکسانی استفاده نمیکنند طراحی شده و برای دسترسی به فایل های شرپوینت ۲۰۱۰ در هر مکانی استفاده میشه. همچنین بهتون اجازه میده فولدرهای به اشتراک گذاشته شده بسازید و یا یه گروه کاری بسازید داخلش.
    این نرم افزار هم میتونه تنها کار کنه و هم با شرپوینت.
    حالا وقتی با شرپوینت کار میکنه یک بار سینک میکنه کاربر و تو هفته شاید سر کار نیاد و کلی تغییرات تو سایت آفلاینش بده ولی بعد از اینکه آنلاین شد یعنی به شبکه وصل شد سینک میشه. یا اینکه مثلا میخواهید یه نمونه از سایت رو جایی ارایه بدید ولی دسترسی به شبکتون ندارید!
    یه ویژگی که داره Shared Folder workspaces هست که امکان به اشتراک گذاشتن فولدر های ویندوزی رو به شما میده.
    همچنین برای اینکه به شبکه فشار وارد نکنه فقط آپدیت های سرور و کلاینت منتقل میشن به همدیگه و نه کل فایل ها که معمولا ۱۵ دقیقه ای برای کلش کافیه.
    برای مجوزدهی هم از windows logon استفاده میکنه و مجوزدهی دوباره ای احتیاج نداره.
    برای تنظیمات شبکه مرتبط با این نرم افزار هم اینجارو مطالعه کنید:
    Plan for SharePoint Workspace 2010

Security considerations و SharePoint Workspace user authentication هم در این قسمت از سایت مربوط به شما میشه که باید مطالعه کنید و توسط کامل رو بدست بیارید.

For authenticating SharePoint Workspace users to SharePoint Server, SharePoint Workspace supports the following SharePoint Server methods: Windows authentication and forms-based authentication. Typically, Windows authentication is used for internal SharePoint Workspace user access to SharePoint sites. Forms-based authentication can be used for external SharePoint Workspace user access to SharePoint sites.

ویرایش توسط mehdiiiii : 2011-05-13 در ساعت 05:40 PM
    SADEGH65 و bahareh سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiiiii نمایش پست ها
    workspace 2010 قبلا به نام groove بود که تو نسخه ۲۰۱۰ تغییر نام داده مثل sharepoint designer که سال ۲۰۰۷ نام جدید خودشو با قابلیت های جدید پیدا کرد. و برای کاربرای تیم که آفلاین هستن معمولا و یا از مجوزدهی شبکه ای یکسانی استفاده نمیکنند طراحی شده و برای دسترسی به فایل های شرپوینت ۲۰۱۰ در هر مکانی استفاده میشه. همچنین بهتون اجازه میده فولدرهای به اشتراک گذاشته شده بسازید و یا یه گروه کاری بسازید داخلش.
    این نرم افزار هم میتونه تنها کار کنه و هم با شرپوینت.
    حالا وقتی با شرپوینت کار میکنه یک بار سینک میکنه کاربر و تو هفته شاید سر کار نیاد و کلی تغییرات تو سایت آفلاینش بده ولی بعد از اینکه آنلاین شد یعنی به شبکه وصل شد سینک میشه. یا اینکه مثلا میخواهید یه نمونه از سایت رو جایی ارایه بدید ولی دسترسی به شبکتون ندارید!
    یه ویژگی که داره Shared Folder workspaces هست که امکان به اشتراک گذاشتن فولدر های ویندوزی رو به شما میده.
    همچنین برای اینکه به شبکه فشار وارد نکنه فقط آپدیت های سرور و کلاینت منتقل میشن به همدیگه و نه کل فایل ها که معمولا ۱۵ دقیقه ای برای کلش کافیه.
    برای مجوزدهی هم از windows logon استفاده میکنه و مجوزدهی دوباره ای احتیاج نداره.
    برای تنظیمات شبکه مرتبط با این نرم افزار هم اینجارو مطالعه کنید:
    Plan for SharePoint Workspace 2010

Security considerations و SharePoint Workspace user authentication هم در این قسمت از سایت مربوط به شما میشه که باید مطالعه کنید و توسط کامل رو بدست بیارید.

For authenticating SharePoint Workspace users to SharePoint Server, SharePoint Workspace supports the following SharePoint Server methods: Windows authentication and forms-based authentication. Typically, Windows authentication is used for internal SharePoint Workspace user access to SharePoint sites. Forms-based authentication can be used for external SharePoint Workspace user access to SharePoint sites.
    مرسی آقا مهدی از پاسخ دقیق و منطقی شما
    من پاسخم را گرفتم

کلمات کلیدی در جستجوها:

در word 2010 پیغام not enough memor میدهد

نحوه ی کار با groove

پیغامthere is not enough space available disk

شیرپوینت workspace

there is not enough memory or disk space to run wordيعني چه

سینک اطلاعات outlook با sharepoint

روش کار باShare point workspace

کار با شیرپوینت

اطلاعاتی راجع به share point designer

خطا there is not enough memory or disk space to run word واسه چیه؟

there is not enough memory or disk space word 2010

مطالبي راجع به شيرپوينت

تفاوت sharepoint work space و sharepoint designer

نام سایت شیرپوینت workspace

نحوه ی کار با share point

groove

مشاهده فایلهای shareنشده

Sharepoint و workspace

پیغام There is not enough memory or disk space to run word یعنی چه

برچسب برای این موضوع