نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل با FBA در شیرپوینت

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    12

مشکل با FBA در شیرپوینت

با سلام
    من تو سایت شیرپوینتی خودم نیاز به عضویت آنلاین دارم. تحقیق کردم و تا جایی که متوجه شدم به FBA یا همون (Forms Based Authentication) نیاز دارم. من تو نصب این FBA خیلی مشکل دارم و اصلا متوجه نمی شم که عیب کار از کجاست. مراحل کار من برای نصب FBA به شرح زیره:
    نصب ویندوز سرور 2008 R2 و بعدش نصب iis و AD و dotnet و بعدش هم sql server 2008 بعد با توجه به آموزش هایی که تو اینترنت پیدا کردم می رم تو آدرس windows/microsoft.net/Framework/v2.0.50.727/aspnet_regsql رو اجرا می کنم نام دیتابیس جدید رو وارد می کنم ولی این ویزارد یا تو ارتباط با دیتا بیس مشکل پیدا می کنه یا اینکه تو sql server management دیتا بیس خودم رو پیدا نمی کنم.
    می خواستم در صورت امکان راهنماییم کنید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    نام دیتابیس جدید رو وارد می کنم ولی این ویزارد یا تو ارتباط با دیتا بیس مشکل پیدا می کنه یا اینکه تو sql server management دیتا بیس خودم رو پیدا نمی کنم.
    من شخصا دسترسی anonymousرافعال میکردم وfbaراچند روزی هست میخوام شروع کنم وبالاخره الان تنظیماتش انجام دادم ،dotnetکه به صورت default نصب نمیشه وشما باید ازهمان شاخه ویندوزنصب بفرمایید درویزاد نصب .netمیتونید database sqlیک نام وارد کنید که خودش databaseمیسازدویاازقبل ساخته باشید واینجا معرفی کنیدبعد ازنصب dotnetبه سراغSQLManagement بروید وازقسمت securityدقت بفرمایید که userساخته شده owner >databaseباشد تا مشکلی نداشته باشد.وبعد به سراغ iisرفته وتنظیمات مربوط به Connection Stringsانجام بدهیدنکته نکته که خودم برخورد کردمiis6ساپورت نمی کندوبایدdefault iis7باشد وبعد به سراغ شیرپوینت برویدمن شخصا برای اعمال تنظیمات ازاین لینک کمک گرفتم ولی هنوز برای تصحیح تست نکردم حتما تنظیماتتان را چک بفرمایید.

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    12
    خیلی ممنون از پاسختون.
    حالا وب پارتی هست که با کمک اون بشه عضویت آنلاین راه انداخت یه طوری که کاربر آنلاین عضو بشه و طبق دسترسی از پیش تعریف شده خود سیستم اتوماتیک به اون دسترسی خاص خودش رو بده؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل شیرپوینت

مشکلات iis server شیرپوینت

مشکل در شیرپوینت

fba شیرپوینت

برچسب برای این موضوع