نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 10سپاس
  • 6 توسط yeganeh_p
  • 3 توسط mehdiiiii
  • 1 توسط yeganeh_p

موضوع: راهنمایی در مورد یک پروژه sharepoint دانشگاه

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    12

راهنمایی در مورد یک پروژه sharepoint دانشگاه

با سلام خدمت دوستان
    برای پروژه ی پایان نامه دانشگاه نیاز دارم تا یه سایت پشتیبانی با sharepoint راه اندازی کنم. استادمون مراحل رو اینجوری تعریف کرده:
    باید سایت عضویت داشته باشه.
    افراد عضو بتونن با انتخاب رادیو باتن های موجود بتونن سوال دقیق بپرسن
    سوال رو یک اپراتور دریافت کنه
    کارشناس مربوطه جواب سوال رو دوباره به اپراتور ارسال کنه و اپراتور پس از تایید جوب سوال رو برای فرستنده سوال بفرسته.
    من می خوام این پرتال رو روی یه هاست مخصوص sharepoint راه اندازی کنم و فقط به استاد نشون بدم. اطلاعات زیادی تو sharepoint ندارم ولی در هر صورت باید این کار رو بکنم. اگر ممکنه راهنمایی کنید من این پروژه رو انجام بدم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام.
    باید سایت عضویت داشته باشه
    ببین برای اینکه افراد به سایت های شیرپوینت Loginکنند ودسترسی به لیست های شیرپوینت داشته باشند باید سطح دسترسی ازطریق همان شیرپوینت
    user & groupsمشخص شود.
    افراد عضو بتونن با انتخاب رادیو باتن های موجود بتونن سوال دقیق بپرسن
    اگر هدف ایجاد فورم روی شیرپوینت هست که باید از web part Discussion Board استفاده کنید که داخل همین لینک آموزش کامل هست مطالعه بفرمایید .
    سوال رو یک اپراتور دریافت کنه
    کارشناس مربوطه جواب سوال رو دوباره به اپراتور ارسال کنه و اپراتور پس از تایید جواب سوال رو برای فرستنده سوال بفرسته.
    برای این قضیه باید WorkFlowتعریف کنید به محض اینکه یک سوال Createشود داخل لیست یک ایمیل به اپراتور زده شود وبعد ازApproveتوسط اپراتورایمیل به شخص
    ایجاد کننده زده شودو جواب سوال بعد ازتاییدداخل لیست قراربگیرد.تمامی این مواردبااستفاده از Rule که شما داخل Workflowطراحی میکنیدامکان پذیراست مطالعه فراموش نشود باتوجه به اینکه می فرماییداطلاعات کافی ندارید.

th95، aliafzalan، mehdiiiii و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    اول اینکه دیگه باید گفت از استاد آریایی تشکر میکنیم چون استاد هستند دیگه و یه توضیح کوچیکم من در ادامه صحبت های مفید ایشون میدم:

۱. برای عضویت بهتره یه فرم شرپوینتی طراحی کنید و بگید برا همه پر کردنش آزاد باشه و وقتی پر شد به ادمین اطلاع داده بشه و ادمین یه اکانت براش بسازه.

۲. اینکه شخص سوال بپرسه و به اپراتور برسه رو هم با یه لیست و یه چرخه کاری میشه تعریف کرد و برا جواب هم میتونید به شخص ایمیل بزنه و هم اینکه شخص دوباره به سایت مراجعه کنه که در اون صورت نیازی به ایمیل نیست.

۳. اینکه زیاد آشنایی ندارید هم یکم بده و اینکه کل طراحی این کار مدتی که میبره یه نصف روزه و خوش بحالتون ایشالا منم همین شرپوینت رو برا پایان نامه میگیرم سه سوت

yeganeh_p، esmahdi و Bahman7 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    . برای عضویت بهتره یه فرم شرپوینتی طراحی کنید و بگید برا همه پر کردنش آزاد باشه و وقتی پر شد به ادمین اطلاع داده بشه و ادمین یه اکانت براش بسازه.
    مرسی قشنگ بود.برای ایجاد فرم ازسرویس Surveysدرشیرپوینت میتونی کمک بگیرید وبرای طراحی به هرشکلی که بخواهید.

esmahdi سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

پروژه شیرپوینت

پروژه sharepoint

sharepoint پروژه

پایان نامه شیرپوینتپروژه شيرپوينتپایان نامه sharepointپروژه شیرپوینت پایان نامهپروزه شیر پوینت تایید یک پاسخ در فروم شیرپوینتپايان نامه درمورد شيرپوينتپایان نامه در مورد شرپوینتشیرپوینت پروژه پایان نامه شیرپوینت پروژه شیرپوینتیدر مورد مجوزها در شیرپوینتتعریف پروژه sharepointطراحی فرم شیرپوینتی طراحی فرم sharepointکمک در مورد کا با شیرپوینتشیرپوینت دانشگاهشیرپوینت برای دانشگاههاپروژه شرپوینتدرمورد sharepoint

برچسب برای این موضوع