نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 5سپاس

موضوع: عضویت و صفحه شخصی در SHP

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    12

عضویت و صفحه شخصی در SHP

با سلام و عرض خسته نباشید
    من تو چند تا پست قبل تو یه پست با عنوان راهنمایی در مورد یک پروژه sharepoint دانشگاه برای راه اندازی یه سیستم پشتیبانی محصولات ایجاد کردم و با راهنمایی خوب دوستان گرامی تونستم کار رو تا یه جاهایی پیش ببرم. ولی الان به یک سری مشکل بر خوردم که خواستم در اون مورد هم از دوستان راهنمایی بگیرم.
    1. تو اون پست یکی از دوستان گفته بود که برای عضویت می شه کاربر در خواست بده و بعد ما دستی بهش دسترسی بدیم و عضوش کنیم حالا من اگه بخوام یه عضویت آنلاین داشته باشم روش کار به چه صورته آیا برای این منظور وب پارت خاصی وجود داره؟
    2. سوال بعدی من اینه که چه جور می شه به هر فرد عضو یک صفحه اختصاصی تخصیص داد که هر عضو خودش بعد از ورود به سایت و مشاهده صفحه شخصی خودش بتونه سوال خودش رو پیگیری کنه؟
    با تشکر...

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    1. تو اون پست یکی از دوستان گفته بود که برای عضویت می شه کاربر در خواست بده و بعد ما دستی بهش دسترسی بدیم و عضوش کنیم حالا من اگه بخوام یه عضویت آنلاین داشته باشم روش کار به چه صورته آیا برای این منظور وب پارت خاصی وجود داره؟
    ازداخل تنظیمات user & groupsشیرپوینت میتوانید هم گروه تعریف کنید باPermision levelمختلف وuserتعریف کنید سایت Parent sharepointدارای تنظیمات میباشد وشما باایجاد webpartsمختلف هم خودwebpartsجداگانه شامل این تنظیمات میشود.
    2. سوال بعدی من اینه که چه جور می شه به هر فرد عضو یک صفحه اختصاصی تخصیص داد که هر عضو خودش بعد از ورود به سایت و مشاهده صفحه شخصی خودش بتونه سوال خودش رو پیگیری کنه؟
    شیرپوینت دارای سرویسی به نام My siteمیباشد که برای اعمال این تنظیمات باید ازshared services provider که Hostبرای اعمال my siteمیباشد داخل Personalization Services Permissions وبرایuser account خاص تنظیمات را اعمال بفرمایید.

SADEGH65، M-r-r، ARM و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    12
    سلام خیلی ممنون از yeganeh_p که همیشه ما از راهنمایی ایشون و از وبلاگ مفیدشون استفاده می کنیم.
    دنیا رو چه دیدید شاید یه زمانی شما سوال کردی ما جواب دادیم!

کلمات کلیدی در جستجوها:

shp در شیرپوینت

برچسب برای این موضوع