نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشكل با اكتيو كردنOffice SharePoint Server Publishing Infrastructure درCA Moss 2007

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37

مشكل با اكتيو كردنOffice SharePoint Server Publishing Infrastructure درCA Moss 2007

سلام به همه
    يك مشكل اساسي در ليست شدن مجموعه فايلهاي office درDocument Library كه عكس اين قضيه پابليش فايلهاي office درشيرپوينت كه با مشكل روبه رو شدم وبعد از كلي سرچ بايد درتنظيمات CAدرقسمت Site collection Features
    بايد Office SharePoint Server Publishing Infrastructure رااكتيو كنيم ولي با اكتيو كردن اين option با صفحه error

ظاهرمي‌شوديكي ازSolution اين errorبايد قبل ازاكتيو كردن اين گزينه Site featuresرادر CAبايد اكتيو كرد كه با اكتيو كردن office sharepoint server publishing با صفحه زير مواجه مي‌شوم.

كه باز هم براي اين گزينه بايد بالاترين Levelازسايت يا topترين سايت رابراي فعال كردن اين سرويس شروع كرد ومن هم در بالاترين سايت قراردارم كجاي كارم اشتباه است ؟؟ممنون مي‌شوم ازراهنمايي

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    CA>>> Application Management >>> Manage Web Application Features

تو این قسمت باید چهارتا مورد فعال باشه که دوتا اولی مربوط به search هست و دوتا دومی مربوط به خصوصیات Standard و Enterprise که جفتشون باید Activate شده باشند.
    اگه Ent نبود یعنی نسخه ای که نصب کردین استاندارد هست و باید از قسمت مربوط به تعویض شماره سریال، شماره نسخه Ent رو وارد کنید تا بتونید از تمامی امکانات استفاده منید.

بعدشم از همون داخل سایت کالکشن اصلیتون نه CA, برید در تنظیمات کل سایت (سایت اصلی و والد که اولین سایت ایجاد شده هست) و روی Site Collection Features کلیک کنید و فیچرهای مربوط Ent رو Activate کنید و همچنین برای پابلیشینگ ویژگی Publishing Infrastructure رو Activate کنید.

بعد از فعال کردن روی اولین سایت میتونید در زیر شاخه سایت هم فعال کنید در سایت های سطوح داخلی تر.

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    ممنون مهندس هلاکویی ،نسخه Enterperiseنصب کردم .مشکل من هم همینه که داخل CAمواردمربوط به Site Collection Featuresهر4موردفعاله واول هم داخل sitecollectionاصلی که بالاترین سایت هم بود Publishing Infrastructureرااکتیو کردم که شکل شماره 2 بالا دیده می شودظاهرشد وبعد ازSearchآدرس CAرا داده بودندوبعد برای اکتیو کردن گفتم شاید بالاترین level site منظورهمین CAباشد که بازهم شکل 2 مشخص شد برای من هم سوال اینجاست ؟؟؟

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    از دستورهای stsadmin برای فعال کردن publish استفاده کنید. عجیبه من تاحالا با چنین مشکلی بر نخوردم.
    تنها دلیلی که بنظرم میاد میتونه فعال نشدن این ویژگی از سایت root باشه که همون سایت اول هست و گفتین که اونجا active کردینش.
    پس داخل site collection features گفتین فعاله دیگه؟
    stsadmin رو امتحان کنید

yeganeh_p سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiiiii نمایش پست ها
    از دستورهای stsadmin برای فعال کردن publish استفاده کنید. عجیبه من تاحالا با چنین مشکلی بر نخوردم.
    تنها دلیلی که بنظرم میاد میتونه فعال نشدن این ویژگی از سایت root باشه که همون سایت اول هست و گفتین که اونجا active کردینش.
    پس داخل site collection features گفتین فعاله دیگه؟
    stsadmin رو امتحان کنید
    ممنون مهندس هلاكويي ،تنظيمات پابليش بروي sharepoint اكتيو شد ولي اي كاش به همين راحتي بود حالا بعد از پابليش به اين نتيجه رسيدم كه تمامي سايتهاي كه داخل شبكه نشان داده ميشود داخل Cache شيرپوينت موجود بوده وبه خاطر همين قضيه errorمشاهده ميشود Cache شيرپوينت از مسير
    C:\Documents and Settings\ariaee\Application Data\Microsoft\web server Extensions\Cache
    پاك كردم ، ومجددا فايلهاي كه براي پابليش بروي ليست خاصي در شيرپوينت مدنظرم بود اقدام كردم ولي جالب اينجاست كه ليست شيرپوينت وقتي view را بروي Explorer view ست مي‌كنم پيغام ميدهد كه
    Your client does not support opening this list whit windows explorer
    كه وقتي فايلهاي Document library درexplorer view باز ميشود از پروتكولي به نام WebDavاستفاده ميكند كه Web Dav سعي مي‌كند connectكندداكيومنت شيرپوينت را واگر مشكل داشته باشد بااين error مواجه ميشويم حالا براي فعال كردن بروي iis درقسمت web services extension گزينه WebDAVرافعال مي‌كنمsolution اين قضيه ،كه هنوز حل نشده
    2.نصب iie 7 وiie 8 وfirefoxباز هم مشكل پابرجاست قطعا مشكل از Browser نيست!!! پس مشكل كارم كجاست متشكرم ؟؟؟
    توضيحاتم من باب نكته هايي است كه خودم بهش رسيدم ميگم براي راهنمايي همه بچه هايي كه اميدوارم به اين مشكل برخورد نكنند.

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    Issue with opening SharePoint library in Windows Explorer view
    اینجارو ببینید و آپدیت هارو هم نصب کنید.

اینم سرچم:
    sharepoint error Your client does not support opening this list whit windows explorer - Google Search

بعد اینکه وقتی رو کلاینت کار میکنید این ارور رو میده یا وقتی ریموت رو سرور هستید رو خود سرور ارور میده؟ ارور های کلی خود ماشین رو چک کنید ببیند چه مواردی ارور داده کمک میکنه.

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    Issue with opening SharePoint library in Windows Explorer view
    اینجارو ببینید و آپدیت هارو هم نصب کنید.
    سلام مهندس خيلي لطف داري ،لينك بالافايل update WebDav مي‌باشد دانلود كردم ونصب كردم ولي متاسفانه تغييري حاصل نشد ديگه تركيد
    تنها وقتي اين Errorرخ ميدهد كه سرويس webdavمشكل دارشوديكبار سرويس Webdavرا removeمجددا نصب كردم ولي هيچ تاثيري ندارد روي خود شيرپوينت كار ميكنم .

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    من خودم بشخصه تنها وقتی با مشکل های عجیب مواجه میشم که آپدیت یادم رفته باشه مخصوصا تو اینفوپث!
    شما آپدیت wss و آفیس رو جفتش رو سرویس پک های دو رو هم نصب کردید دیگه؟ ویندوز سرور هم آپدیتش نصبه دیگه؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

sharepoint server 2010 Office SharePoint Server Publishing Infrastructure

اکتیو کردن Sharepoint 2007

ويژگي publishing مربوط به sharepoint

برچسب برای این موضوع