نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل پورت در share point

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mehdi_zx
    نوشته
    367
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    95

مشکل پورت در share point

با سلام من یک سایت ساختم با share point ولی یک مشکلی که برام به وجود امده به پورت 80 باز نمیشه
    باید با یک پورت دیگه بازش کرد چگونه می شود تغییر پورت داد یا اصلا اشتباه رفتم برای ساختن وب سایت در شیر پوینت و باید از جای دیگه اقدام می کردم اگر اشتباه کردم برای ساختن یک سایت از شیر پوینت 2010 از کجا باید اقدامکرد

[/IMG]

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط mehdi_zx : 2011-03-03 در ساعت 08:27 PM

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    الان شما دارید از داخل سنترال ادمین که عکس دوم هست یه سایت میسازید و احتمالا رو وب اپلیکیشن سایت ادمین شرپوینت . سایت برای هرکاری میخواهید داخل سنترال ادمین site collection ایجاد میکنید که اولیش با هر پورتی انتخاب میکنید مثلا ۸۰ دیگه سایت کالکشن بعدی باید با یه پورت متفاوت میشه.
    بزارید جور دیگه توضیح بدم.

central admin- site collection- site- web application

هر site و site collection بر روی یک web application باید ایجاد بشه که خود central admin سایت هست و مثل بقیه روی یدونه web application ساخته شده.
    داخل central admin شما سایت ایجاد نمیکنید.
    داخل site collection سایت ایجاد میکنید که خود site collection که میتونه مجموعه ای از سایت ها باشه با پورتی که بهش موقع ایجاد دادین و اولین سایت کالکشن معمولا رو پورت ۸۰ هست، کار میکنه.
    دیگه بعد از ایجاد site collection باید داخل اون برید و سایت ایجاد کنید که ازتون port رو نمیپرسه و همه روی 80 هستن دیگه.
    در central admin شما از application management میتونید web application و site collection بسازید و بعد از اون دیگه به داخل سایت کالکشم میرید و بقیه سایت هارو اونجا میسازید. که پورتشون هم ۸۰ هست.

mehdi_zx سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mehdi_zx
    نوشته
    367
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    95
    با تشکر من قصد دارم یک صفحه شبیح این عکس داشته باشم شما می گین از اینجا اقدام کنم برای ساخت سایت و پورت اینجا تنظیم کنم

حالا یک سوال وقتی کاربرها می خواهن وارد سایت بشوند ازشون یوزر پسورد می خواد می شه کاری کرد که بدون اینکه یوزر پسورد بخوان وارد سایت بشوند

کلمات کلیدی در جستجوها:

پورت share

تنظيم سنترال ادمين

چگونه پورت 80

تفاوت سایت و سایت کالکشن و وب اپلیکیشن در شیرپوینت

تفاوت بین سایت کالکشن و وب اپلیکیشن در شیرپوینت 2010

برچسب برای این موضوع