نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: چگونه می توان از infopath درون domain استفاده کرد

نام حقيقي: علی رضا رستمی

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

چگونه می توان از infopath درون domain استفاده کرد

با عرض سلام و خسته نباشید به تمام دوستان

من هم در شرکتی کار می کنم یک فرم برای مرخصی با infopath2007 شامل دو بخش با4 تا view مختلف ساختم یک view شامل صفحه ای است که از کسی که نفر اول باز می کند username , password می خواهد در صورتی که کاربر اول اطلاعات را درست وارد کرده باشدبه صفحه دوم می رود که فقط بخش اول آن که مختص کاربر است فعال است.لازم به ذکر است برخی از field ها با توجه به username پر می شوند البته disable است تا کاربر نتواند تغییر دهدپس از پر کردن فرم کاربر دکمه ارسال را میزند. با توجه به نام کابر در فرم تنظیم شده که به شخص خاصی که رییس آن طرف است ارسال شود (از طریق ایمیل).نفر دوم ایمیل را دریافت و باز می کند و به طور خودکار view سوم نمایش داده می شود که در واقع شبیهview دوم است ولی این بار قسمت اول disable و قسمت دوم active است و پس از جواب دادن دکمه ارسال را می زند ودوباره به همان نفر اول برمیگردد ولی این بار view چهارم به نمایش در می اید که شبیهview دوم و سوم استولی کلاdisable است
    مشکل من این است برای فهمیدن اینکه در حال حاضر چه کسی و برای چندمین بار آن را باز کرده از textbox استفاده می کنم (بصورت مخفی)که مقدار اولیه آن باusernameکه توسط خود توابع infopathدارند پر می شود وچند تا textbox دیگر بصورت مخفی دارم که بعد از زدن هر دکمه ارسال، username ان طرف را load می کند و درtextboxمی گذارد.در load برنامه logic نوشتم(form option/open and save )که متناسب با همین textbox هاview مورد نظر باز شودولی دستورات توی LOAd برنامه اجرا نمیشود
    چندین بار هم خطا داده است که با قرار دادن level بصورت domain و امضا دیجیتالی حل کردم از طرفی template آن در central مربوط به sharepoint اضافه نمیشود حالا باید چکارکنم تا دستوراتی که در infopath در load برنامه نوشتم اجرا شود.اصلا روش کار باinfopath است یایک نرم افزار دیگر اگر کمکم کنید ممنون می شوم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    سوال : طرفی template آن در central مربوط به sharepoint اضافه نمیشود = یعنی؟ داخل CA رو میگید که مربوط به اینفوپث هست و تمپلیت؟

سوال: چکارکنم تا دستوراتی که در infopath در load برنامه نوشتم اجرا شود = یعنی همون رول هایی که روی on open می نویسیم که هنگام باز شدن فرم اجرا بشن؟

لطفا بگید که می خواهید چه کاری انجام بشه که نمیشه و دستورتون رو هم کپی کنید.

فرمتون browser هست یا معمولی؟

نام حقيقي: علی رضا رستمی

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز
    از این که من را راهنمایی می کنید سپاسگذارم.
    من قصد داشتم فرمی را که با infopath 2007 ساخته بودم در شرکت به گردش در بیاورم. برای همین چند view ساختم و سعی کردم با نوشتن چند لاجیک که در هنگام باز شدن فرم (on open)اجرا می شود username افراد را پیدا کرده و متناسب با آن فردview خاصی نمایش داده شود.ولی چون در محیط domain اجرا کردم دستورات اجرا نشد.البته نوع گردش از طریق email است.فایل با browser سازگار نیست.و من فقط آن را publish کردم و خود فایل را در همان library آپلود کردم وsequrity level را روی full trust و تیک Sign in this template را زدم تا اجازه استفاده از username را در محیط domain اجرا کنم.template ان در ca نیست

textbox در صفحه وجود دارد که hidden است و مقدار آن برابر با username در هر لحظه است و از آن در شرط مربوط به logic مربوطه استفاده کنم
    if textbox=ali
    switch view1
    if textbox=hamid
    switch view3

ویرایش توسط arian59 : 2011-01-02 در ساعت 11:16 PM

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    کلا رول نوشتن برای فرم اینفوپث مرتبط با username یکم ایراد داره. رول هایی که در آخر نوشتید هم بظاه مشکلی ندرند.
    پیشنهاد من:
    ابتدا اگه فرضا فرم بین ۴ نفر در ارتباط هست و دو نفر مجوز دیدن و پر کردن فقط نصف اطلاعات رو دارند و دو نفر باقی مانده مجوز دیدن و نوشتن برای تمامی فیلدها را دارند بهتره دوتا بایگانی فرم درست کنید و ابتدا فرمی با فیلدهایی کمتر بزای دو نفر اول ایجاد کنید که اون ها کارشون رو انجام بدن و مجوز رو روی بایگانی فرم تنظیم کنید در هر دوتا نه روی خود فرم،
    برای دونفر دوم هم فرم با مقادیر ثانویه رو طراحی کنید که بتونن پر کنن. اگه لازمه که مقادیر بایگانی اولی رو هم مشاهده کنن میتونید از Data Connection استفاده کنید و اطلاعات فرم اول رو داخل فرم دومی بیارید تا قابلیت مشاهده داشته باشن و یا حتی اعمال نظرات روی فیلدها.

این روش هم از اشکالات متفاوت جلوگیری میکنه و هم میتونید براحتی از مجوزدهی نرمال خود شرپوینت استفاده کنید.

نکته: وقتی لازم دارید تا workflow بتونه مقادیر publish شده توسط فرم در بایگانی رو تغییر بده باید هنگام publish فرم این امکان رو هنگام انتخاب هر فیلد بهش بدید که در شرپوینت بشه تغییرش داد یعنی اون تیک پایینش رو بزنید.

اگرم نظر نهایی برای دو نفر آخر هست میتونید فیلدها رو قابل ویزایش بزارید و وقتی دو نفر آخر نظر دادن یه workflow بره ببینه اگه مقادیر نسبت به فرم اصلی تغییر کرده مقادیر فرم اصلی رو مساوی با مقادیر جدید قرار بده.

مشکل شما هم احتمالا از اشکال در یوزر ها و اسمهاشون هست که نمیتونه مساوی هم قرار بده.

عضو عادی
    نوشته
    649
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    2
    با سلام
    چطوری تنظیم کردین که بفهمه کاربری که وارد میشه را با فیلد text شما مقایسه کنه در واقع current user را به چه صورتی می شه چک کرد

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    قسمت اول که current user رو میگیره داخل شرط هاتون در رول هست ولی قسمت دوم که مربوط به textbox هست و اینکه مساوی اون قرار بدیم رو باید یوزر نیم رو کپی پیست کنید که چندان درست نیست ولی ممکنه یه مدت به کارتون بیاد

عضو عادی
    نوشته
    649
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    2
    من فرمم browse enable هست اگر امکان داره جزییات قسمت اول را برای تنظیم کردن بیشتر توضیح بدین

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    البته اگه می خواین بدونین که کاربر جاری کیه فقط کافیه داخل رول هایی که هنگام باز شدن هستن یکی بنویسید که مقدار یه فیلد رو برابر current user بزاره که داخل مقادیر هست اگه بگردید

کلمات کلیدی در جستجوها:

چگونه با info path کار کنیم

چگونه می توان در دامین پسورد

چگونه فرم های infopath را ایمیل کرد

چگونه با info path

infopath نام كاربر اتوماتيك فرم

ذخیره کردن فرم با infopath

تنظیم تاریخ و ساعت در اینفوپث

چگونه یک فرم infopath را امضا کنیم

infopath how to publish چگونه

چند فرم اینفوپث در یک فرم

کارباقسمت publishدرinfopath

اشتراك فرم infopath

سيو كردن فرم اينفوپث

مشکل برای باز کردن این فرم، از Microsoft InfoPath استفاده کنید.

باز شدن infopath

چگونه مي توان وقتي login كرد view infopath مربوط به user مربوطه باز شود

باز كردن view infopath در sharepoint2010 توسط user خاص

استفاده از امکان فرم های انفوپس

طراحی کنیم infopath چگونه یک فرم

در اینفوپث 2010 چگونه publish کنم؟

چگونه اشکال full trust در فرمهای microsoft infopath را حل کنیم

شما فرم مرخصی را با استفاده از infopath طراحی

استفاده از infopath

اینفوپث

طراحی فرم درخواست مرخصی shrepoint 2010

برچسب برای این موضوع