نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: چگونگی بازگرداندن backup روی یک سرور دیگر

نام حقيقي: shahin

عضو غیر فعال
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

چگونگی بازگرداندن backup روی یک سرور دیگر

سلام و نماز روزه ها قبولمن یک سوال برام پیش اومد داشتم امتحان میکردم با مشکل برخوردم.
    اگه backup رو از روی یک سرور ور داریم و در شبکه دیگه و در سرور دیگه بخوایم نصب کنیم چیکار باید کرد.
    منظورم اینکه مثلا تو محیط مجازی یا مشایه یک برنامه را درست کنیم و بخوایم ببریمش رو یک سرور دیگه در محل دیگه که دیگه مجبور به انجام تنظیمات اط اول نباشیم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام و نماز روزه ها قبولمن یک سوال برام پیش اومد داشتم امتحان میکردم با مشکل برخوردم.
    اگه backup رو از روی یک سرور ور داریم و در شبکه دیگه و در سرور دیگه بخوایم نصب کنیم چیکار باید کرد.
    سلام ,قبول درگاه حق...دراین لینک توضیح کوتاهی از back up داده شده آقای مهدی هم زحمت کشیدن وتوضیحاتی قراردادند تست کنید مراحلو وهرجامشکل داشتید
    بفرمایید تاتوضیح داده بشه.

عضو غیر فعال
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از توجه شما.
    والا با backup مشکل ندارم backup حاضره ولی با restore کردن مشکل دارم.
    نمیدونم باید sql رو تنظیم خاصی بکنم یا خیر .. مثلا یک user هنگام نصب sql معرفی کردیم در موقع restore کردن در شبکه دیگه هم باید همان user ساخته بشه یا مهم نیست ؟
    یا مثلا iis باید چگونه باشد ؟ مثلا در سیستمی که shp نصب بوده میشه restore از سرور دیگرو روش پیاده سازی کرد یا خیر؟ اگه میشه تنظیمات iis یا SQL چگونه باید باشند؟؟

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    نمیدونم باید sql رو تنظیم خاصی بکنم یا خیر .. مثلا یک user هنگام نصب sql معرفی کردیم در موقع restore کردن در شبکه دیگه هم باید همان user ساخته بشه یا مهم نیست ؟
    یا مثلا iis باید چگونه باشد ؟ مثلا در سیستمی که shp نصب بوده میشه restore از سرور دیگرو روش پیاده سازی کرد یا خیر؟ اگه میشه تنظیمات iis یا SQL چگونه باید باشند؟؟
    خواهش,ببینید SQLرا با همان کانفیگی که قبلا نصب کرده بودید نصب کنید درمورد iisهم روی شیرپوینتی که ازش بک گرفتید ازapplication poolوweb sitesمربوط به iisکهback upگرفتید روی همین سروری که میخواهید restoreکنید تنظیماتiisرا انجام دهید پس دومین مرحله شد تنظیمات iisحالا backup shpوقتیکه مراحل restoreبروی شیرپوینت انجام میدهید ومسیرbackup مشخص میکنید براتون لیست میکنه آخرین backup ...بستگی داره چطور شما backup گرفته باشید نوع backup گیری
    منظورم هست بعد از اینکه مشخص کردید backup ازتون سوال میکنه مهمترین قسمتی که شما توش گیر کرده اید همین جاست Type of restoreیعنی نوع restoreبه من بگو دوحالت داری یکی new configuration ودیگری same configuration که حالت دوم را انتخاب میکنی یعنی تمامی تنظیماتم با usersقبلی ونام domainقبلی رابرای من restore کن ok...

ویرایش توسط yeganeh_p : 2010-09-03 در ساعت 06:29 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh_p نمایش پست ها
    منظورم هست بعد از اینکه مشخص کردید backup ازتون سوال میکنه مهمترین قسمتی که شما توش گیر کرده اید همین جاست Type of restoreیعنی نوع restoreبه من بگو دوحالت داری یکی new configuration ودیگری same configuration که حالت دوم را انتخاب میکنی یعنی تمامی تنظیماتم با usersقبلی ونام domainقبلی رابرای من restore کن ok...
    من same confiauration را انتخاب میکنم و user هم بهش معرفی میکنم که شروع به restore میکنه ولی کامل انجام نمیشه و مثلا web aplication را error میده که نتونسته برگردونه.
    من full backup گرفتم ...

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f91/t38036.html

برگرداندن backup nttac

بازگرداندن backup در sql

برگرداندن backup در sql2008

طریقه برگرداندن backup در sql

برگرداندن بک آپ sql

برگرداندن backup sql

backup از سرور

برگرداندن backup در sql

برگرداندن بک آپ در sql