صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 19

موضوع: نمایش فرم infopath در صفحات شرپوینت

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130

نمایش فرم infopath در صفحات شرپوینت

سلام
    این مطلب برای نمایش فرم در صفحه شرپوینت هست که نیازم به کد نویسی نداره
    بعد از این کار یه وب پارت میاد تو لیستتون که میتونین تو صفحه add بکنین.
    این مطلب انگلیسی هست اگه مشکلی بود بگین ترجمه کنم.

Embedding InfoPath Form in SharePoint Page
    Few weeks ago,  I was punctuated to embed an InfoPath form in SharePoint page. Immediately, I though of creating a custom web part or using SharePoint Designer. But hold on, InfoPath has already provided us this facility. By the good worth of “NO CODE” development model, it is the sensible solution:  XML Form View web part.
    We initially need the following:
    1.       A Form Library in SharePoint site. In this paper,  we will name our Form Library as Expense and our SharePoint site as Demonstration Portal.
    2.       A browser-enabled InfoPath form published to our Expense Form Library. We will use the Sample-Expense Report and name it as Expense Report.
    By the same token, we could use an administrator-approved form template, plainly uploaded and activated through Manage Form Template facility in the Application Management of our SharePoint 3.0 Central Administration. And we will get a hold of the same results.
    1.       Upon completion of our two predetermined items, we going to add the following line in the <SafeControls> tag of the web.config file of our web application:

<SafeControl Assembly="Microsoft.Office.InfoPath.Server, Version=12.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=71e9bce111e9429c" Namespace="Microsoft.Office.InfoPath.Server.Contro ls" TypeName="*" Safe="True" />

NOTE: The web.config file of our web application is located at C:\Inetpub\wwwroot\wss\
    VirtualDirectories\web application port number.

2.       Let us open our Demonstration Portal. Under Site Actions, click Site Settings.
    3.       In the Site Settings page, as illustrated below, click Web Part Gallery link.

4.       In the Web Part Gallery page, click New. We will be redirected to the Web Part Gallery : New Web Parts facility.
    5.       In the Web Part Gallery : New Web Parts part, check Microsoft.Office.InfoPath.Server.Controls.XmlFormV iew. Then,  click Populate Gallery. We will be redirected again to the Web Part Gallery page where we can verify the inclusion of XmlFormView.webpart. Below is the illustration.

6.       At this instant, we will employ the web part to put on view our Expense Report form. Let us open our Expense Form Library.
    7.       In the Site Actions, click Edit Page. As illustrated below,  the page will be set to Edit Mode.

8.       Click the Add a Web Part link, and the Add Web Part to Main web page dialog will be displayed.
    9.       Check the XmlFormView, normally under miscellaneous section, then click OK. If we will be prompted by an error message of InfoPath, we have nothing to worry. Just click Close.
    10.   Now, we will modify our XmlFormView web part. To do this, click Edit, then Modify Shared Web Part.
    11.   As illustrated below, let us set the following items,  then click OK.
    a.       Editing Status : Editing
    b.      Xsn Location : Please refer to the notations below.
    NOTE:  The Xsn Location varies on the publishing approach we have employed.
    a.       If we have published  our  form template directly to a specific Form Library, similar with our case, we can check the location from Site Actions, then Site Settings, then Site Libraries and Lists, then Customize Form Library, then click the corresponding Form Content Type, then Advance Settings, and we will have the URL of our form template. It is http://Server Name:Port Number/Form Library Name/forms/template.xsn.
    b.      If we have published, however, an administrator-approved form template through the Manage Form Template facility, we can check the location from Site Actions, then Site Settings, then Site Content Types, then the corresponding Form Template Name - it is normally under the Microsoft Office InfoPath section, then Advanced Settings, and we will have the URL of our form template. It is http://Server Name:Port Number/FormServerTemplates/Form Name.xsn.

12.   As a final task, we will close the Expense list view, then Exit Edit Mode to have the final output.

I hope it will help you!

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    ساخت فرم آنلاين براي استفاده در شبكه داخلي

داخل اینجام خوبه نگا کنین برای فرم آنلاین

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام به همه,
    یک فرم پرسشنامه که با infopathطراحی شده میخوام روی وب ام پابلیش کنم بعد ازاینکه آدرس سایت شیرپوینتو بهش میدم errorمیگه url valid نیست وجالبش اینکه
    سایتم مشکلی نداره حتی از تو iisهم browse میکنم نشونم میده ویک نکته دیگه من آدرس Central Administration شیرپوینت رو بهش میدم قبول میکنه وروی همون پاب میکنه ولی این اصلا منطقی نیست ؟ کجا رو دارم اشتباه میرم؟؟

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    یه فرم با اینفوپث ساختین بعد از تکمیل publish کردین ولی موقع پابلیش همون اول کار وقتی آدرس سایتتون رو بهش میدین میگه آدرس غلطه؟
    فرم رو به یه sharepoint library پابلیش کردین؟
    آخر آدرسش default.aspx هم داشت یا این قسمت رو حذف کردید؟ چون بعضی وقتا گیر میده
    آیا فرم دیگه* ای روی این سایتی که میگین قبل از این فرم تونستین پابلیش کنین یا این اولین باره به این مشکل بر میخورین؟
    یه فرم دیگرو ببینید میتونید رو همین سایت publish کنید؟ (ترجیحا یه فرم ساده باشه)
    همین فرم رو ببینید میتونید رو یه سایت دیگه publish کنید بغیر از central A؟
    port سایتی که بهش پابلیش میکنین 80 هست یا چیز دیگه ای هست و اگه جواب مثبت هست آیا آدرس رو با توجه به پورت درست وارد میکنین؟

ویرایش توسط mehdiiiii : 2010-07-09 در ساعت 12:06 AM

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    یکی دوتا راه حل:

Make sure the sharepoint application that contains the site you are publishing to has a site in the root.
    That was my mistake (mistake?). If you create all the sites under a virtual path such as "/sites/", infopath cannot publish.
    So make sure there is a sharepoint site on the "/" path.

Create a new SSP.
    I have no idea why, but people on the internet claimed this solved the problem they had.

If the sharepoint in question is of version 2003, uninstall .NET2 from the server. Again, no explanation was given, but one post in the news groups claim it solved their problem (and probably started a lot of others
    ...)

گزینه اولش مهمه!
    احتمالا مشکل شما هم همین باشه چون central A تو Root ساخته میشه ولی ممکنه شما سایتتون رو مثل مثال بالا ساخته باشین

ویرایش توسط mehdiiiii : 2010-07-09 در ساعت 12:20 AM
    yeganeh_p سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    یه فرم با اینفوپث ساختین بعد از تکمیل publish کردین ولی موقع پابلیش همون اول کار وقتی آدرس سایتتون رو بهش میدین میگه آدرس غلطه؟
    فرم رو به یه sharepoint library پابلیش کردین؟
    آخر آدرسش default.aspx هم داشت یا این قسمت رو حذف کردید؟ چون بعضی وقتا گیر میده

سلام ,؟بله همون اول کار که آدرس سایتمو خواست بهش دادم وdocument library جدید میخواستم ایجاد بشه چون قراره خیلی حجیم باشه واینکه آدرسم مثلا اینه
    http://www.example.com/default.aspx اتفاقا وقتی گیر میداد default.aspx حذفیدم ولی باز مشکل داشت

آیا فرم دیگه* ای روی این سایتی که میگین قبل از این فرم تونستین پابلیش کنین یا این اولین باره به این مشکل بر میخورین؟
    یه فرم دیگرو ببینید میتونید رو همین سایت publish کنید؟ (ترجیحا یه فرم ساده باشه)
    همین فرم رو ببینید میتونید رو یه سایت دیگه publish کنید بغیر از central A؟
    بله هر فایلی فکرشو بکنید پابلیش کردم وفقط با infopath مشکل داشتم وجالب اینکه تمامی reportsکه قراره ازشرکتهای دیگه برسه باید رو این فرم که طراحی کردیم آرشیو بشه هدف اصلیمونم همین بوده addبایداین fileمشکل دار بشه
    port سایتی که بهش پابلیش میکنین 80 هست یا چیز دیگه ای هست و اگه جواب مثبت هست آیا آدرس رو با توجه به پورت درست وارد میکنین؟
    [/QUOTE]
    بله همون اوایل که webapplication ساختم 80 ست کردم توiis هم چک کردم همینه نمیدونم واقعا؟؟؟

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    این رو امتحان کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiiiii نمایش پست ها
    یکی دوتا راه حل:

Make sure the sharepoint application that contains the site you are publishing to has a site in the root.
    That was my mistake (mistake?). If you create all the sites under a virtual path such as "/sites/", infopath cannot publish.

Create a new SSP.
    I have no idea why, but people on the internet claimed this solved the problem they had.

If the sharepoint in question is of version 2003, uninstall .NET2 from the server. Again, no explanation was given, but one post in the news groups claim it solved their problem (and probably started a lot of others
    ...)

گزینه اولش مهمه!
    احتمالا مشکل شما هم همین باشه چون central A تو Root ساخته میشه ولی ممکنه شما سایتتون رو مثل مثال بالا ساخته باشین

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    متاسفم این پستو ندیدم درحال پست زدن بودم بله همینه من rootسایت اصلیم زیریک virtual path به نام as /sites واینجوری که من اصلا نباید بتونم پابلیش کنم وباید سایتمو تغییر بدم ؟؟؟؟این که خیلی وحشتناکه

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    از سایتتون که توش اطلاعات دارین با تمام محتوا یه template بسازین بعد که وب جدید رو ساختین ازش استفاده بکنید
    بطور عادی بیش از حجم ۱۰MB رو اجازه نمیده محدودیتش رو وردارین که راحت سایتتون رو بصورت template دراره
    موفق باشید

ویرایش توسط mehdiiiii : 2010-07-09 در ساعت 12:54 AM

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiiiii نمایش پست ها
    از سایتتون که توش اطلاعات دارین با تمام محتوا یه template بسازین بعد که وب جدید رو ساختین ازش استفاده بکنید
    بطور عادی بیش از حجم ۱۰MB رو اجازه نمیده محدودیتش رو وردارین که راحت سایتتون رو بصورت template دراره
    موفق باشید
    ممنون خیلی لطف دارید .(: ولی فکرکنید اگه قرارباشه باهرفایلی مثل infopathبا مشکل برخورد کنیم وبیایمو کل سایت تغییر بدیم نتیجه اخلاقی خوبی نداره من الان باسعی وخطا جلو میرم وفردا که این سایت کلی محتوا توش باشه وآدرسش بین شرکتهای مختلف پخش بشه همچین چهره قشنگی نداره که بیایمو تغییرش بدیم من خیلی سرچ کردم نهایتاٌ به این solutionرسیدم که sitecollection موجودمو که virtual path داره rename کنم ببینید اینجا روهمینو batch fileکردم واجراش کردم ولی وقتی browseمیکنم access denied میده که پرمیشن نداری و ازاین حرفا گفتم شاید باید رکورد قبلی سایتم که تو dnsثبت شده رو پاک کنم وباهمین name یه رکورد جدید بسازم این کارم کردم ویک رکورد جدید ساختم وcache dnsهم پاک کردم ولی نشد ؟؟؟؟

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    از این نظر تاحالا مشکلی ندیدم
    یکی همین مشکل شما یکم بزرگ بود و یکی هم اینکه شرپوینت رو نسخه استاندارد نصب کنین و برای اینفوپث بخواین دوباره با serial number به نسخه enterp تبدیلش کنید که ممکنه این کار رو انجام نده و باید از اول نصب بشه اگه نشه.
    غیر از این مشکل خاص دیگه ای نخواهید داشت هنگام ایجاد
    بعضی افراد هم نصب رو درست انجام نمیدن مثلا advanced نصب نمیکنن با sql و یسری محدودیت ها برخورد میکنن مثل استفاده از رم.
    مطمئن باشید اگه درست نصب بشه و مراحل به درستی جلو بره در اول کار و یک بک آپ کلی هم از ویندوز و شرپوینت داشته باشین همیشه اوضاش خوبه.

تو تغییر نام این نکته رو هم نوشته:

The renamesite operation only works with host-named site collections, not with path-based site collections. Therefore, you cannot use this operation to perform such tasks as converting a host-named site collection to a path-based site collection or converting a path-based site collection to a host-named site collection.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    یک فایل Infopath دیگر را می توانید در همان مسیر Publish کنید؟

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    یکی همین مشکل شما یکم بزرگ بود و یکی هم اینکه شرپوینت رو نسخه استاندارد نصب کنین و برای اینفوپث بخواین دوباره با serial number به نسخه enterp تبدیلش کنید که ممکنه این کار رو انجام نده و باید از اول نصب بشه اگه نشه.
    بازم ممنونتم .مشکل که همیشه هست مهم پیدا کردن راه حلشه درمورد نصب هم enterpriseنصب کرده بودم .

The renamesite operation only works with host-named site collections, not with path-based site collections. Therefore, you cannot use this operation to perform such tasks as converting a host-named site collection to a path-based site collection or converting a path-based site collection to a host-named site collection.[/LEFT][/QUOTE
    این نکته رو نمیدونستم فکر میکردمsite collections با path-basedمحدودیتی نداره ولی داره ودیگه چاره ای نیست جزساختن سایت جدید

نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hakimi نمایش پست ها
    یک فایل Infopath دیگر را می توانید در همان مسیر Publish کنید؟
    سلام مهندس, خیر هرفایل infopathکه میخوام publishکنمerror:url valid نیست میده مشکل ازفایلم نیست مشکل همونی که آقای مهدی فرمودند آدرس site collectionf باید rootباشه متاسفانه...

نام حقيقي: امير حسين دانش افروز

عضو عادی
    نوشته
    95
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    28
    اگر FormService خطا ميدهد احتما لا به خاطر رعايت نكردن آدرس دهي صحيح است. سايت را با همان آدرسي كه در Alternate access maping تعريف كرده ايد، باز كنيد. احتمالا شما با آدرس آي پي سايت را مي بينيد.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

آموزش اینفوپث

expense report no

نمونه فرم infopath

پابلیش فرم infopath

infopath sharepoint

infopath

طراحی فرم های شیرپوینت با اینفوپث

نمونه فرمهای شیرپوینت

ايجاد پرميشن در فرم اينفو طراحی فرم library های شیرپوینتنمونه فرم های infopathطراحي فرم در اينفوپث 2010تنونه فرم ها در شیرپوینتساخت فرم اکسس برای شیرپوینتساخت دکمه کنسل در اینفوپث طراحي يك فرم در شيرپوينتساخت فرم شیرپوینتی در اینفوپثفایل infopathفرم های اینفوپثساخت فرم infopath شیرپوینتاموزش viewهادر sqlنمونه فرم اینفوپثآموزش اینفوپث infopathinfopath چکار می کندساخت فرمدر شیرپوینت

برچسب برای این موضوع