نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 1سپاس

موضوع: جابجا کردن سرور شیرپوینت

نام حقيقي: mohsen

عضو عادی
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

جابجا کردن سرور شیرپوینت

سلام خدمت دوستان
    برای شرکت پورتالی با شیرپویت راه اندازی کردم که کم کم خیلی جدی شد . در حال حاضر اطلاعات زیادی در دیتابیس ان هست که بنا به دلایلی لازم شده که سرورش رو تغییر بدم . اول اینکه با backup , restore موفق به انجام این کار نشدم . گویا وقتی مسیر تغییر کنه دیتا restore نمی شه. با sql manager expres هم نتونستم بفهمم ساختار دیتابیس شیرپویت به چه صورت است و کدوم باید detach و attach شود . از دوستانی که اطلاعاتی دارن خواهش میکنم کمک کنن .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    پیشنهاد می کنم به سراغ SQL نروید که تغییر در لایه Database کار پیچیده ای است.
    با stsadm از سرور قدیمی Export کنید و روی سرور جدید Import کنید. (یا Backup و Restor با همان STSADM)

منظورتان از تغییر مسیر چیست؟

عضو عادی
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام
    ممنون از پاسختون . ممکن است خواهش کنم بیشتر توضیح بدید . دقیقا چه دیتایی باید export بشه . ایا امکان این هست که پورتال با همان دیتا و شمایل و سایتها رو رو سرور دیگه import کرد . ایا از backup , restore خود شیرپوینت یا central admin ان میشود استفاده کرد .
    بازم ممنونم

ویرایش توسط darivavosh : 2010-04-29 در ساعت 12:49 PM

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    هم می توانید Site Collection را Backup بگیرید و هم یک Site خاص را.
    با Import کردن روی سرور دیگر، دقیقا همان Site در اختیارتان قرار می گیرد.
    ولی انتظار نداشته باشید این کار به سادگی و با چند کلیک امکان پذیر باشد. اگر حجم اطلاعاتی که روی MOSS دارید زیاد است، توصیه می کنم از Central Admin استفاده نکنید.

راهنمای Export / Import با استفاده از STSADM
    Import and export: Stsadm operations (Office SharePoint Server)

راهنمای Backup / Restore با استفاده از STSADM
    Backup and restore: Stsadm operations (Office SharePoint Server)

توضیح واضحات: گوگل را از یاد مبرید!

عضو عادی
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام خدمت دوست عزیز
    اگه میدونستم دقیقا دنبال چی باشم وقت شما رو نمی گرفتم و فروم را شلوغتر نمی کردم .
    ممنون می شم اگه تفاوت این دوروش رو ذکر بفرمایید (import/export , backup/restore )

نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    با Export/Import می توانید یک Site خاص را جابجا کنید، ولی با Backup/Restore می توانید کل Site Collection را به همراه زیر مجموعه ها انتقال دهید.

darivavosh سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    ممنون از توجهتون ولي دوست عزيز من از كل سايتم روي سرور قديميfull backup ميگيرم . فايل هاي backup رو روي سرور جديدم كپي ميكنم . روي سرور جديد شيرپويت رو نصب كردم با همان تنظيمات و سايت هاي اوليه خودش. روي consol admin سرور جديد فايلهاي كپي شده backup رو restore ميكنم. تو تنظيمات restore هم نام سرور و مسير شيرپويت رو روي سرور جديد وارد ميكنم . اما موقع restore كار بدرستي انجام نمي شه. چند تا ارور تو restore history ميگيره و در كل اتفاق خاصي نمي افته . البته با stsadm.exe كه شما فرموديد تست نكردم . ولي مشكل اينه كه روال انجام اين كار رو نمي دونم . يعني ايا بايد به ترتيب خاصي فايل ها رو restore كرد يا همرو يكجا . تو سايتها ميخوندم كه اول database رو restore ميكردن بعد config رو update .
    اگه بتونيد مراحل كلي اين كار رو بترتيب بگيد ممنون ميشم . تو سايت هاي مختلف اينقدر چيزهاي ضدونقيض خوندم كه نمي تونم هيچ جمع بندي بكنم .
    باز هم از توجه شما ممنونم

کلمات کلیدی در جستجوها:

فروم شیرپوینت

فروم شیر پوینت

http://forum.persiannetworks.com/f91/t34734.html

تغییر سرور شیرپوینتعوض کردن اسم سرور و خطا در شیرپوینتتغییر پسوورد در شیرپوینتسرور شرپوينتشیر پوینت فروم جابجا كردن شيرپوينت نصب شده فعال کردن جستجوی شیرپوینتفروم شیر پوینت ؟تغییر کلمه عبور admin در شیرپوینتکار کردن با شیر پوینتعوض کردن پسورد ادمین شیرپوینت 2010جابجایی database شیرپوینتتعویض سرور شیرپوینت 2007تغییر پسورد شیر پوینت 2007انتقال شیرپوینت تغییر url شیرپوینتکار با stsadmmrpجابجا كردن خود با ديكرانbackup در sharepoint شیرپوینت شیرپوینت restore stsadmتفاوت شيرپوينت 2010 با شيرپوينت 2007

برچسب برای این موضوع