نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 6سپاس
  • 2 توسط mgandomkar
  • 4 توسط Hakimi

موضوع: اسکریپت نمایش تاریخ شمسی در شیرپوینت

نام حقيقي: مهدیــ

عضو عادی
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    0

اسکریپت نمایش تاریخ شمسی در شیرپوینت

جهت دانلود این اسکریپت به پست 14 آدرس زیر مراجعه فرمائید
    در صورت نیاز به راهنمائی نصب و تنظیمات شیرپوینت در ادامه پست اعلام نمائید. ضمنا می توان علاوه بر این اسکریپت از نرم افزار دیگری جهت نمایش و درج تاریخ شمسی در فرمهای Infopath استفاده نمائید. در صورت نیاز بفرمائید تا لینک دانلود آنرا را نیز قرار دهم.

موضوعات مشابه:
    Hakimi و th95 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    ببخشید من خیلی از شیرپوینت سر در نمیارم
    سوال اینکه آیا با این اسکریپت دیگه نیازی به قفلهای گران قیمتی که برای این کار در بازار هستند و ما هم خریده ایم نیست ؟
    این قفل هم گران است و هم پس از نصب سرویس Sharepoint Search را دچار مشکل میکند

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    اسکریپتی که به آن اشاره شد، کار ارزشمندی است، ولی مشکلاتی دارد:

1- فقط روی مرورگر Firefox و با استفاده از افزونه Greasemonkey کار می کند. فراموش نکنید که بهترین مرورگر برای استفاده از SharePoint، مرورگر IE است که امکان استفاده از همه قابلیت های مورد نظر را می دهد. مرورگرهای دیگر در این زمینه ضعیف هستند.

2- در این روش عمل تبدیل تاریخ سمت کلاینت انجام می شود و با تغییر شرایط سمت کلاینت، امکان بروز مشکل برای این اسکریپت وجود دارد.

3- با توجه به این که نیاز به نصب افزونه بر روی Firefox و انجام تنظیم برای فعال شدن آن است، در سطح شخصی شاید بتوان از آن استفاده کرد ولی در سطح سازمانی با تعداد کلاینت های زیاد امکان استفاده از این اسکریپت وجود ندارد.

من این توضیحات را برای نویسنده اسکریپت (آقای محمدزاده) ارسال کردم و ایشان پاسخ هایی دادند و منتظر پاسخ نهایی ایشان برای رفع این اشکالات هستم.

نرم افزارهای تجاری که به آنها اشاره کردید، نرم افزارهایی برای استفاده در سازمان ها و شرکت ها هستند، نه استفاده شخصی و با توجه به امکاناتی که فراهم کرده اند، به نظرم قیمت هایشان گران قیمت نیست.
    توجه داشته باشید که برای نوشتن این نرم افزارها با توجه به مراحل پیچیده اعمال تغییرات و این که از روشهایی مانند Reverse Engineering و Resource کردن باید استفاده شود، هزینه های بسیاری صرف می شود و به همین دلیل هزینه های آنها قابل توجیه است.

آقای گندمکار، به نرم افزار دیگری برای تقویم شمسی در Infopath اشاره کردید. بیشتر توضیح می دهید؟

th95، aliafzalan، mehdiiiii و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    نقل قول نوشته اصلی توسط mgandomkar نمایش پست ها
    جهت دانلود این اسکریپت به پست 14 آدرس زیر مراجعه فرمائید
    در صورت نیاز به راهنمائی نصب و تنظیمات شیرپوینت در ادامه پست اعلام نمائید. ضمنا می توان علاوه بر این اسکریپت از نرم افزار دیگری جهت نمایش و درج تاریخ شمسی در فرمهای Infopath استفاده نمائید. در صورت نیاز بفرمائید تا لینک دانلود آنرا را نیز قرار دهم.
    منظورتون از تاریخ شمسی در اینفوپث همون فارسی ساز تاریخ مجموعه آفیس هست؟
    اگه اون هست اون هم فقط در طرف کلاینت نصب میشه مثل قبلی و شخصی و نه سروری و من که قبلا تست کرده بودم همین رو هم فقط رو فرم های تحت محیط خود اینفوپث میتونه اعمال کنه و اگه فرم browser enabled باشه چون میره تحت بروزر دیگه نمیشه و تقریبا ۹۰٪ فرمها اینطوری طراحی میشن.
    ولی اگه چیز دیگه مد نظر هست حتما بگید که لازم داریم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود تقویم شمسی در شیرپوینت

تاریخ شمسی شیرپوینت

دانلود اسکریپت تقویم فارسی

دانلود تقویم فارسی برای شیرپوینت

تقویم فارسی infopath

تقویم شمسی شیرپوینت 2010

تاریخ شمسی در شیرپوینت

تاريخ شمسي در infopath

تقویم فارسی در infopathدانلود تقویم فارسی sharepointتاریخ شمسی برای شیرپوینت2010بهترین اسکریپت تقویم شمسیدانلود تقویم شمسی شیرپوینت 2010دانلود فارسی ساز شیرپوینتدانلود تاریخ شمسی برای sharepointدانلود تقویم شمسی برای شیرپوینتتقویم شمسی برای sharepointدانلود تقویم شمسی sharepointنصب تاریخ شمسی روی شیرپوینتنمایش تاریخ فارسی در infopathتقویم جلالی برای شیرپوینتدانلود فارسی ساز sharepointدانلود تقویم فارسی شیرپوینتتقویم شمسی infopathتقویم فارسی شیرپوینت

برچسب برای این موضوع