نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: راه اندازی vpn خارج از کشور

نام حقيقي: ali

خواننده
    نوشته
    53
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    22

راه اندازی vpn خارج از کشور

سلام دوستان. من خارج از کشور هستم و قصد دارم با روتربورد میکروتیک یک VPN راه اندازی کنم تا وقتی اومدم ایران بتونم با IP اینجا (هلند) به محل کارم وصل بشم. VPN رو روی شبکه لوکال و اینترنت راه اندازی کردم (یعنی دو تا خط) . ولی برای راه اندازی به این روش چند تا سوال دارم:

1- کابل خروجی مودم خونه (که روش اینترنت هست) رو باید به کدام پورت میکروتیک وصل کنم؟

2- روی مودم خونه باید DMZ رو روی IP پورت 1 (gateway) میکروتیک تنظیم کنم یا مثلاً آی پی local bridge؟

ممنون میشم اگه یکم با جزئیات روش کار رو توضیح بدید.

سپاسگزارم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علیرضا

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

این روش مناسب نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط esmit61 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من خارج از کشور هستم و قصد دارم با روتربورد میکروتیک یک VPN راه اندازی کنم تا وقتی اومدم ایران بتونم با IP اینجا (هلند) به محل کارم وصل بشم. VPN رو روی شبکه لوکال و اینترنت راه اندازی کردم (یعنی دو تا خط) . ولی برای راه اندازی به این روش چند تا سوال دارم:

1- کابل خروجی مودم خونه (که روش اینترنت هست) رو باید به کدام پورت میکروتیک وصل کنم؟

2- روی مودم خونه باید DMZ رو روی IP پورت 1 (gateway) میکروتیک تنظیم کنم یا مثلاً آی پی local bridge؟

ممنون میشم اگه یکم با جزئیات روش کار رو توضیح بدید.

سپاسگزارم
    سلام دوست عزیز ، ببین شای بهترین روش الان تونل زدن باشه که میتونید خیلی راحت با نصب نرم افزار های متصل outline و ... روی سیستموتون ران کنید اما پیشنهاد میشه با شرایط فعلی به دنبال پروتکل های V2Ray یا تروجان باشید که بهترین ها هستند .

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع