نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: استفاده از لوکال پروکسی و عبور ترافیک از طریق میکروتیک

نام حقيقي: mamad

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    8

استفاده از لوکال پروکسی و عبور ترافیک از طریق میکروتیک

سلام و عرض ادب؛

بنده اطلاعات شبکه ای خوبی ندارم اما تا حد ممکن سناریو خودمو توضیح میدم. ممنون میشم اساتید لطف کنن بگن که آیا اصلا چنین امکانی وجود داره یا نه؟

من روی گوشیم یه نرم افزار قندشکن دارم به همراه اپلیکشینی به اسم Every Pr0xy. وقتی قندشکن رو وصل کنم و اپلیکیشن مذکور رو هم اجرا کنم، میتونم آدرس درج شده درون اپلیکشین (همون آدرس آی پی گوشیم) رو روی هر دستگاهی که به روتر منزل وصل هست در بخش Pr0xy وارد کنم. اینطوری اون دستگاه میتونه اینترنت قندشکن شده دریافت کنه.
    گویا اپلیکیشن Every Pr0xy یه لوکال پروکسی سرور میسازه و قندشکن منو به هر دستگاه دلخواه از طریق شبکه میرسونه.

حالا مشکل من اینجاست که میخوام این اینترنت قندشکن شده رو به ایکس باکسم برسونم اما کنسول ایکس باکس از پروکسی پشتیبانی نمیکنه! ینی در بخش نتورکش هیچ گزینه ای برای درج پروکسی نداره.
    روش های مختلفی مثل Transparent Pr0xy رو توی میکروتیک امتحان کردم اما با دانشِ محدود من از میکروتیک نتیجه بخش نبود. نمیدونم بجز میکروتیک راهِ دیگه هم میتونه داشته باشه این داستان...

ستاپ اینترنت توی منزل اینطوری هست که مودم با کابل به روتر میکروتیک RB915 وصل هست و ایکس باکس هم از طریق کابل به میکروتیک. گوشی هم بصورت WiFi به همون میکروتیک متصل هست.

پوزش بابت توضیحات طولانی، خواهشم از اساتید این هست که برای مشکل من اگه راه حلی میتونن پیشنهاد بدن. ممنون و مچکر