نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 4سپاس

موضوع: ایجاد پروکسی در میکروتیک برای اشتراک گذاری

نام حقيقي: Danial

خواننده
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    21

ایجاد پروکسی در میکروتیک برای اشتراک گذاری

سلام
    اینترنت خانگی دارم و روتر میکروتیک ( آی پی ثابت )
    در بعضی سایت هایی که لیست پروکسی نمایش میدهند مانند:
    http://spys.one/free-proxy-list/IR/
    میبینید که اکثر پروکسی های ایران از سرور میکروتیک هستن
    من چطور میتونم از روتر خودم این آدرس را به دیگران دهم.

لازم به ذکر است با فعال کردن گزینه ساکس 5 تونستم اما میخوام راه اصولی را انجام دهم و اینکه چطور امنیتشو بالا ببرم.

از مدیران میخواهم این تاپیک را باز نگهدارند تا یوزر shahani با آدرس
    نمایش مشخصات: shahani - Persian Networks

جوابمو بده
    دیر آنلاین میشه ولی میاد در نهایت.

با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    درود
    پروکسی معمولا به همین صورت هست و با فعال کردن همون تیک به سادگی راه اندازی میشه
    یکسری آپشن های اضافه دیگه وجود داره که دسترسی به یک سری سایت ها را ببنده و یا فقط بعضی ها را در دسترس قرار بده که توی همین بخش هستش

شما میتونید هر رول امنیتی مثل (در زدن) و غیره رو به بخش فایروال فیلتر روتر اضافه کنید که سرور شما در دسترس همگانی نباشه و فقط بعد از در زدن این سرور پروکسی در دسترس قرار بگیره
    تنظیمات امنیتی با استفاده از سایر بخش های انالیز داده در روتر، جدا از راه اندازی خود سرور پروکسی در دسترس شماست

شما حتی با نوشتن یک رول NAT ساده نیز میتونید روتر خودتون رو تبدیل به یک پروکسی سرور کنید و در این رول مشخص کنید که تمام ارتباط های ورودی که به پورت مشخصی از روتر شما می آیند، با آی پی شما Nat شده و مجدد به سمت اینترنت بره

درنهایت این نکته را اضافه کنم هرگونه سرور وی پی ان و پروکسی که را اندازی کنید، سرعت ارسال خطوط ارتباطی شما می شود، سرعت دانلود کلاینت های مصرف کننده
    چون هر آنچه آنان دریافت می کنند شما می بایست با سرعت خود به آنها ارسال کنید، در اینترنت های خانگی ایران سرعت ارسال پایین است و در نتیجه سرعت دانلود کلاینت ها حتی بدون هیچگونه برنامه محدود کننده سرعتی در روتر، پایین خواهد بود
    سرورها معمولا در دیتا سنترها با اینترنت های فیبرنوری راه اندازی می شوند که سرعت ارسال بالایی دارند.

همچنین با توجه به دلایلی که در پیام خصوصی براتون ارسال کردم، متاسفانه شرایط فعالیت در اینترنت را ندارم و خصوصا ارتباط و فعالیت های فنی و اجتماعی.
    خارج از کشور هستم و تقریبا هیچ دسترسی به اینترنت ندارم
    قطعا دوستان زیاد با سوادی هستن که میتونن کمکتون کنن و همکاری فارسی زبان رو باهم داشته باشید
    موفق باشید

ken، mamod، mjzaret و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع