نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 2سپاس

موضوع: ترکیب دو خط اینترنت

نام حقيقي: farzan

عضو عادی
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    35

ترکیب دو خط اینترنت

با سلام و عرض ادب .دوستان من میخوام یک اینترنت ADSL با سرعت 8 مگ رو با اینترنت 4g گوشیم که با کابل متصل میکنم به لپ تاپ به کمک روتر برد میکروتیک ترکیب کنم .حالا چند تا سوال دارم
    1- اترکیب دو اینترنت که یکی یه صورت گوشی با کابل متصل بشه و از اونور مودم با کابل متصل بشه به لپ تاپ شدنیه ؟فکر میکنم نمیشه ،برا ترکیب این دو اینترنت چکار باید کرد
    2- بعد ترکیب ping من پیین میاد ؟الان با نرم افزار که تست میگیرم adsl پینگش 50 هستش اینترنت 4g ایرانسل هم حدودا48 بود پینگش .حالا بعد ترکیب زمان پینگ کم میشه ؟اگر میششه حدودا چقدر ؟
    با تشکر

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    1.به صورتی که توی ذهن شماست نمیشه، باید روتر میکروتیک شما وایرلس داشته باشه، اینطوری بصورت کلاینت میتونه به هات اسپات گوشی شما وصل شه و از اینترنتش استفاده کنه؛ اینترنت مودم رو هم که با کابل به روتر میرسونید و از روش PCC میتونید لود بالانس ایجاد کنید و خروجی رو به پورت های دیگه کابلی یا یک اکسس پوینت مجازی که زیر مجموعه کارت وای فای اصلی می سازید، ارائه بدین.

2.پینگ تفاوتی نمیکنه، برای adsl همون 50 میمونه و برای فورجی بخاطر برقراری ارتباط وایرلس بین روتر و گوشی ممکنه بین 60 و 70 نوسان کنه
    ارتباطات لودبالانس میشن در نتیجه بعضی از ارتباط ها پینگ adsl رو میگیرن و بعضی دیگه پینگ 4g ، مثلا برای باز کردن یک صفحه اگه چهارتا کانکشن برقرار بشه دوتاش با پینگ خط اول و دوتاش با پینگ خط دوم به اینترنت وصل میشه

chicamika و Arioman سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع