نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط mehrzadmo
  • 1 توسط mehrzadmo

موضوع: اضافه کردن اطلاعات CAPsMAN در Dude

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57

Icon14 اضافه کردن اطلاعات CAPsMAN در Dude

سلام دوستان
    مشکلی که من دارم مربوط به نمایش اطلاعات Registration Table موجود در CAPsMAN داخل چارت Dude Client هست.
    نرم افزار Dude داخل روتر CCR1036 فعاله و CAPsMAN در سویچ CRS328 مشغول به کار هست.
    در حال حاضر اگر بخواهم بدانم که کدام دستگاه Wifi به کدام یک از اکسس پوینت ها متصل شده است؛ ناچار هستم که با وین باکس به سویچ متصل شده و بخش Registration Table از CAPsMAN را مشاهده کنم.
    همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، تعداد کلاینت های وای فای آنلاین و اینکه چه تعدادی از کدام اکسس پوینت متصل شده اند در بخش لیبل سویچ آورده ام.
    اما من میخواهم در دیوایس موبایل و تبلت هایی که در این چارت اضافه میکنم، اطلاعات مربوط به دیوایس سویچ را نمایش دهم.
    یعنی در لیبل هر کدام از موبایل ها بیاورم (Connect To: AP(1-3)) تا با نگاه اولیه به چارت متوجه شوم که هرکدام از دستگاه های هوایی به کدام یک از اکسس پوینت ها متصل است و مجبور نباشم دائم از وین باکس استفاده کنم.
    آیا راهی برای انجام دادن چنین کاری وجود دارد ؟

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    همچنین اضافه کنم که مایل به مشخص کردن اکسس پوینت ثابت برای هر نود و کلاینت نیستم.
    تمام شبکه تنها یک SSID و رمز دارد، کاربران بعد از اتصال در صورت جابجایی در محل بدون کوچکترین قطعی و ایجاد اختلال ارتباطی، بصورت خودکار و به سرعت از اکسس پوینت دورتر قطع شده و به اکسس پوینت نزدیکتر به خود متصل می شوند.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    کلاینت ها چون به صورت داینامیک ادرس دهی میشن و معمولا SNMP رو هم ساپورت نمیکنن این امکان براشون موجود نیست . فقط میتونین همون اطلاعات رجستریشن تیبل رو داخل لیبل ها نمایش بدین

shahani سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    ممنون از کمک و پاسختون
    به خود کلاینت ها اصلا کاری ندارم، توی لیبلشون میخواستم اگه بشه اطلاعات سویچ رو ثبت کنم، یعنی یک oid از دیوایس سویچ رو بجای اینکه در لیبل خودش ثبت کنم، بیام و در لیبل یک کلاینت وارد کنم، که نمیدونم اینکار رو چطور انجام بدم. یا اصلا شدنی هست یا نه ....

مشکل بعدی هم این هست که متاسفانه توی SNMP سویچ من ندیدم نام CAP ای که کلاینت بهش متصل هست وجود داشته باشه و Oid براش نیست.
    فقط مک آدرس کلاینت ها و SSID و اطلاعات وای فای هر کدوم از کلاینت ها وجود داره

فکر کنم این دیگه زیاده خواهی باشه، اما اگه شدنی باشه واقعا عالی میشه و کار مانیتورینگ خیلی راحت میشه

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    توس لیبل سمت کلاینت ممکن نیست . چون راهی واسه تشخیص اینکه هر اطلاعات مال کیه نیست . اما برای بقیه موارد ممکن هست و موردی نیست .
    حتی اگه oid نبود براش میتونید از توابع میکروتیک استفاده کنید.

shahani سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع